fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Usługi informatyczne Warszawa- czym się zajmujemy?

  Nasze usługi informatyczne Warszawa obejmują tworzenie aplikacji internetowych oraz tworzenie aplikacji mobilnych Android, iOS, a także Flutter.
  Usługi informatyczne Warszawa
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wspierane technologie

  Jak zacząć
  Zobacz jak tworzymy aplikacje internetowe oraz aplikacje mobilne

  ico-write
  Zapytanie biznesowe
  Aby dobrze zrozumieć Twoją potrzebę przeprowadzimy wstępną analizę biznesową. Na spotkaniu chcemy poznać cel Twojego projektu, problemy, jakie są z nim powiązane oraz co chcesz osiągnąć. Jeżeli już posiadasz aplikację czy kod z poprzedniego projektu, możemy go dla Ciebie na tym etapie przeanalizować.
  wyślij wiadomość
  ico-comment
  Warsztaty projektowe
  Kolejnym krokiem jest zorganizowanie warsztatów projektowych. Mogą mieć one miejsce w Twojej siedzibie lub u nas - to Ty decydujesz. Podczas warsztatów określimy zakres prac, dopasujemy zespół do Twoich potrzeb, a także przydzielimy opiekuna projektu (osobę, która na każdym etapie będzie reprezentowała Twoją firmę). Na tym etapie dopniemy też szczegóły projektu i rozpoczniemy współpracę.
  warsztaty discovery
  Twoja decyzja
  cv
  Rozwój oprogramowania
  To najważniejszy krok, faza rozwoju Twojego produktu. Prace zostaną podzielone na dwutygodniowe sprinty. Po każdym z nich otrzymasz wersję oprogramowania do weryfikacji. Na tym etapie Twój zespół może zostać powiększony o grafika, testerów - wszystko w zależności od Twoich potrzeb.
  poznaj swój zespół
  launch
  Wsparcie i dalszy rozwój projektu
  Nie jesteśmy typem firmy, która zostawia Cię zaraz po oddaniu aplikacji. Zależy nam na długiej i owocnej współpracy. Jeżeli potrzebujesz partnera technologicznego, mamy zespół, aby Ci go zapewnić. Będziemy upewniać się, że Twoje oprogramowanie jest kompatybilne z najnowszymi wersjami przeglądarek i systemów, dodamy nowe funkcje, jeżeli wystąpi taka potrzeba - wszystko czego potrzebujesz do rozwoju Twojego projektu.
  zostaw recenzję

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  CEO Procesownia
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   It-solve – profesjonalna firma programistyczna Warszawa i okolice

   Wytwarzanie wydajnego, funkcjonalnego i dobrego jakościowo oprogramowania to główna misja, którą na co dzień realizuje nasza firma programistyczna Warszawa jest przy tym miastem kluczowym z punktu widzenia naszej działalności. Dla klientów ze stolicy mieliśmy okazję wdrożyć do tej pory wiele rozmaitych produktów, każdorazowo przywiązując olbrzymią wagę do tego, aby finalne rezultaty prac w maksymalnym stopniu korespondowały z przedstawionymi przez nich wymaganiami. Pisząc dla nich kod, posługiwaliśmy się nowoczesnymi technologiami, sprawdzonymi rozwiązaniami i dobrymi praktykami branżowymi. Dzięki temu uzyskiwane aplikacje odznaczały się przejrzystą strukturą oraz łatwością późniejszego rozwijania i utrzymywania. To samo możemy zaproponować również Tobie.

   Usługi programistyczne Warszawa – najważniejsze korzyści współpracy z naszą firmą

   Do kluczowych korzyści płynących ze współpracy z naszą firmą zaliczyć należy przede wszystkim bogate i wieloletnie doświadczenie, którym dysponuje nasza firma IT Warszawa jest jednym z doskonałych tego przykładów, bo to właśnie tutaj zrealizowaliśmy większość powierzonych nam projektów. Wśród nich znajdowały się zarówno pojedyncze zlecenia, jak i przypadki długofalowej współpracy. W ramach naszej działalności funkcjonujemy w pełni kompleksowo – od wstępnego projektu czy nawet surowego pomysłu, przez testy i fazę produkcyjną, aż po finalne wdrożenie, utrzymywanie oraz rozwój. Wszystko w porozumieniu i przy pełnej kooperacji z Klientem.

   Na koniec warto także zaznaczyć, że jeśli chodzi o obszar, w ramach którego działa nasza firma IT Warszawa jest kluczową, ale nie jedyną obsługiwaną przez nas lokalizacją. Oprócz klientów zamieszkujących na co dzień stolicę do chwili obecnej mieliśmy przyjemność wspierać także partnerów z innych miast Polski, takich jak chociażby Łódź czy Częstochowa, w której mieści się nasze główne biuro. Jeśli zatem interesują Cię proponowane przez nas usługi programistyczne Warszawa nie musi być miastem, w którym działasz, abyś mógł z nich skorzystać. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym personelem bez względu na to, gdzie zlokalizowana jest Twoja siedziba.