fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Usługi informatyczne Warszawa- czym się zajmujemy?

Nasze usługi informatyczne Warszawa obejmują tworzenie aplikacji internetowych oraz tworzenie aplikacji mobilnych Android, iOS, a także Flutter.

Wspierane technologie

Jak zacząć
Zobacz jak tworzymy aplikacje internetowe oraz aplikacje mobilne

ico-write
Zapytanie biznesowe
Aby dobrze zrozumieć Twoją potrzebę przeprowadzimy wstępną analizę biznesową. Na spotkaniu chcemy poznać cel Twojego projektu, problemy, jakie są z nim powiązane oraz co chcesz osiągnąć. Jeżeli już posiadasz aplikację czy kod z poprzedniego projektu, możemy go dla Ciebie na tym etapie przeanalizować.
wyślij wiadomość
ico-comment
Warsztaty projektowe
Kolejnym krokiem jest zorganizowanie warsztatów projektowych. Mogą mieć one miejsce w Twojej siedzibie lub u nas - to Ty decydujesz. Podczas warsztatów określimy zakres prac, dopasujemy zespół do Twoich potrzeb, a także przydzielimy opiekuna projektu (osobę, która na każdym etapie będzie reprezentowała Twoją firmę). Na tym etapie dopniemy też szczegóły projektu i rozpoczniemy współpracę.
warsztaty discovery
Twoja decyzja
cv
Rozwój oprogramowania
To najważniejszy krok, faza rozwoju Twojego produktu. Prace zostaną podzielone na dwutygodniowe sprinty. Po każdym z nich otrzymasz wersję oprogramowania do weryfikacji. Na tym etapie Twój zespół może zostać powiększony o grafika, testerów - wszystko w zależności od Twoich potrzeb.
poznaj swój zespół
launch
Wsparcie i dalszy rozwój projektu
Nie jesteśmy typem firmy, która zostawia Cię zaraz po oddaniu aplikacji. Zależy nam na długiej i owocnej współpracy. Jeżeli potrzebujesz partnera technologicznego, mamy zespół, aby Ci go zapewnić. Będziemy upewniać się, że Twoje oprogramowanie jest kompatybilne z najnowszymi wersjami przeglądarek i systemów, dodamy nowe funkcje, jeżeli wystąpi taka potrzeba - wszystko czego potrzebujesz do rozwoju Twojego projektu.
zostaw recenzję

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
CEO Procesownia
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer