fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Bydgoszcz

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Software house Bydgoszcz – czym jest it-solve?

    Od 2012 roku działamy oraz rozwijamy się jako firma programistyczna świadcząca usługi informatyczne Bydgoszcz to jedno z `większych miast w Polsce, w którym mieszczą się siedziby firm, z którymi współpracujemy. Na ten moment pochwalić możemy się współpracą z firmami pochodzącymi z 15 krajów na całym świecie. W tym czasie udało nam się zrealizować ponad 50 projektów związanych z tworzeniem i projektowaniem użytecznych rozwiązań biznesowych. Zaufany partner biznesowy dostarczający wysokiej jakości usługi jest niezbędny, aby zostawić w tyle korzystającą z generycznych rozwiązań konkurencję. O najwyższą jakość usług oraz terminową realizację projektów dba kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników. Większość z nich to oczywiście developerzy, zatem it-solve to typowy software house Bydgoszcz oraz inne miasta w Polsce wspierane są dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz aplikacjom, które tworzymy.

  Firma programistyczna Bydgoszcz – Z kim współpracuje it-solve?

  Współpracujemy z największymi i najlepszymi partnerami technologicznymi, jakimi są obecnie Microsoft, Google oraz Amazon Web Services (AWS). Dzięki nim właśnie możemy zapewnić najwyższą jakość usług oraz zagwarantować realizację projektu w zleconym terminie.

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Usługi informatyczne Bydgoszcz – Jakie dokładnie usługi oferuje it-solve?

   Tworzenie aplikacji mobilnych Bydgoszcz

   Odpowiadając w pełni na potrzeby naszych klientów, tworzymy nowoczesne aplikacje mobilne, które działać mogą na systemie Android lub IOS. Aby nie tworzyć osobnych projektów, warto skorzystać z Fluttera, który umożliwia stworzenie spójnego projektu aplikacji czy narzędzia, które pracować będzie jednakowo na obu największych mobilnych systemach operacyjnych, jakimi są IOS oraz Android. Technologie takie jak Kotlin, Firebase, PWA, Firebase, Swift czy Native Script umożliwiają nam stworzenie optymalnych rozwiązań dopasowanych do specyfiki danej branży. It-solve to zaufany partner biznesowy świadczący usługi informatyczne Bydgoszcz oraz tutejsi przedsiębiorcy mogą realizować założone cele biznesowe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i indywidualnie dostosowanych rozwiązań technologicznych, jaki są przykładowo aplikacje mobilne.

    

   Tworzenie aplikacji internetowych Bydgoszcz

   It-solve to znacznie więcej niż zwykła firma programistyczna Bydgoszcz oraz lokalne firmy liczyć mogą na wsparcie w zakresie tworzenia dedykowanego oprogramowania na zamówienie i pomoc przy integracji aplikacji. Nie zapominamy także o rozwijaniu oraz aktualizowaniu stworzonych narzędzi. W portfolio naszych projektów znaleźć można także progresywne aplikacje internetowe.

    

   Outsourcing programistów IT

   Od lat wspieramy firmy na całym świecie, oferując wiedzę oraz doświadczenie naszych programistów. Elastyczność oraz możliwości, jakie zapewnia dedykowany zespół specjalistów, pozwala obniżyć koszty szkoleń i zrealizować wybrane zlecenia w terminie.

    

   Warsztaty Produktowe Discovery Bydgoszcz

   Pomagamy opracować nowe produkty oraz zoptymalizować zachodzące obecnie procesy, aby ulepszyć istniejące już rozwiązania. Dodawanie nowych funkcjonalności jest kluczowe do utrzymania zainteresowania ze strony użytkowników.

    

   QA oraz testowanie oprogramowania

   Przed wypuszczeniem na rynek nowej aplikacji warto skorzystać z wiedzy ekspertów i upewnić się przy pomocy testów oraz pracy zespołu QA czy produkt działa prawidłowo.

    

   Product Design

   Pomagamy zadbać o odpowiednią wydajność oraz zwiększamy możliwości aplikacji mobilnych i internetowych. Pozytywne opinie klientów it-solve potwierdzają, że jest to sprawdzona firma IT Bydgoszcz oraz wszystkie polskie miasta mogą korzystać z naszej wiedzy po nawiązaniu kontaktu za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

    

   Consulting Bydgoszcz

   Przeprowadzamy audyty, analizy wymagań oraz pomagamy przygotować prototyp projektu. Jak już wspominaliśmy it-solve to znacznie więcej niż zwykła firma programistyczna Bydgoszcz jest jednym z obszarów, na których świadczymy tego rodzaju usługi.

    

   Firma IT Bydgoszcz – Jakie projekty zostały już zrealizowane dzięki it-solve?

   Do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 50 projektów związanych z tworzeniem narzędzi oraz aplikacji biznesowych dla klientów z 15 krajów na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych realizacji, zachęcamy do odwiedzenia zakładki „projekty” i zapoznania się ze szczegółowym case study.

    

   Software house Bydgoszcz – Dlaczego my?

   Przejrzysta historia projektowa oraz liczne referencje ze strony zadowolonych klientów ukazują profesjonalne podejście do realizowanych przez it-solve projektów. Do każdego potencjalnego klienta podchodzimy indywidualnie oraz chętnie dzielimy zdobytą do tej pory bogatą wiedzą w zakresie tworzenia, wdrażania, utrzymywania oraz modyfikowania aplikacji mobilnych, oraz internetowych. W 2020 roku zostaliśmy docenieni przez zespół badawczy Clutch poprzez wyróżnienie it-solve jako jednej z najlepszych firm programistycznych w Polsce. Na wspomnianym portalu Clutch znaleźć opinie, jakie ma dana firma IT. Bydgoszcz lub dowolne miasto na świecie są jednym z kryteriów, przy pomocy których filtrować można wyniki wyszukiwania.