fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Integracja systemów i oprogramowania

  Jakie integracje systemów oferujemy?

  Integracja z ERP

  integracja-oprogramowania-z-systemem-erp

  Integracja API

  integracja-oprogramowania-z-API

  Integracja z zewnętrznymi urządzeniami

  integracja-oprogramowania-z-zewnetrznymi-urzadzeniami

  Odśwież swoją firmę dzięki rozwiązaniom integracji oprogramowania

  W dzisiejszych czasach warto aby Twoja firma pracowała mądrze. Zasługujesz na zintegrowane oprogramowanie, które automatyzuje procesy i zmniejsza ich złożoność, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zwiększając wydajność. Niezależnie od tego czego potrzebujesz w kwestii integracji systemów- mamy doświadczenie, aby zmienić Twoje pomysły w rzeczywistość.

  Proces rozwoju oprogramowania

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Twoja firma zasługuje na zintegrowane systemów, które zmniejszy jej złożoność

  Dzięki zintegrowaniu systemów będziesz miał dostęp do swoich danych 24/7 bez względu na to gdzie będziesz- migrując wszystkie dane do chmury. Poprawisz również elastyczność systemu, a wszystko za znacznie mniejszy budżet, który miałbyś przeznaczyć na budowę systemu od nowa.

  Korzyści z integracji oprogramowania

  ico-bulb

  Uproszczone podejmowanie decyzji

  Uzyskanie jednego pełnego widoku dzięki integracji systemów oprogramowania upraszcza proces podejmowania decyzji. Eliminuje to potrzebę przechodzenia między różnymi aplikacjami aby uzyskać dostęp do danych.

   

  ico-safe

  Zwiększona wydajność

  Integracja aplikacji korzystających z tych samych źródeł danych pozwoli na zwiększenie wydajności operacji. Z jednym punktem wprowadzania danych i bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami, przetwarzanie jest szybsze i prostsze.

  home-ico4

  Bardziej wiarygodne dane

  Integracja oraz ujednolicenie systemów oprogramowania zmniejsza ryzyko użycia niedokładnych danych. Jeden punkt widzenia pozwoli Twojej firmie pracować z jednej perspektywy i wyeliminuje ewentualne błędy.

  benefit-2

  Rozszerzona analiza

  Powiązane dane są bardziej znaczące i wydajne w momencie gdy są zebrane w jednej aplikacji. Analiza wielu źródeł danych jest lepiej obsługiwana przez połączenie danych, w których trendy i wnioski można wyciągnąć znacznie wcześniej.

   

  benefit-6

  Zwiększone bezpieczeństwo danych

  Zarządzanie bezpieczeństwem danych w ramach jednej zunifikowanej aplikacji jest znacznie łatwiejsze niż zarządzanie wieloma systemami danych. Dzięki integracji oprogramowania- zarządzanie czy tworzenie kopii zapasowych jest znacznie uproszczone.

   

  ico-star

  Zwiększony potencjał sprzedaży

  Możliwość szybkiego i łatwego dostępu do informacji o kliencie jest niezbędna do utrzymania dobrych relacji. Dzięki integracji systemów wszystkie dane znajdą się w jednym miejscu, co może bezpośrednio przełożyć się na tempo realizacji zamówień oraz poprawę ogólnego potencjału sprzedaży.

  Ujednolicona łączność, nieograniczony dostęp do danych
  Dzięki zintegrowaniu procesów w firmie będzie miał możliwość automatyzacji swoich procesów, a oszczędzając czas zaoszczędzisz pieniądze. Pomożemy Ci w zmniejszeniu kompleksowości oprogramowania dzięki wewnętrznym oraz zewnętrznym integracjom.

  Jedno- lub dwustronna integracja IT

  Aby ułatwić wstępne rozeznanie się w temacie udostępnianych przez naszą firmę możliwości, poniżej przygotowaliśmy esencjonalną charakterystykę najbardziej ogólnej klasyfikacji podziału, którą przyjmuje szeroko rozumiana integracja IT.

  Sposobów na przeprowadzanie integracji oprogramowania istnieje bardzo wiele i w niemal wszystkich przypadkach proces ten jest unikalny dla każdego odrębnego zlecenia. Mimo to integracja aplikacji rozumiana właśnie jako ogólny proces może zostać rozbita na dwa osobne zagadnienia opisane pokrótce poniżej.

  integracja aplikacji

  Jak wygląda integracja aplikacji jednostronna

  Czy integracja oprogramowania przebiega jedno- czy dwustronnie, zależy od tego, w jakich kierunkach przesyłane są dane. W sytuacji, kiedy w ramach danej relacji informacje przekazywane są tylko jednej z aplikacji mamy oczywiście do czynienia z pierwszym z tych przypadków, który należy rozumieć jako: program A przesyła dane do programu B, ale program B nie przesyła danych do programu A. Wówczas pierwszy z systemów wyłącznie wysyła dane, a drugi natomiast tylko je odbiera.

  Mimo że jednostronna integracja aplikacji teoretycznie nie jest rozwiązaniem w pełni funkcjonalnym, w wielu przypadkach stanowi wariant optymalny. Świetnym tego przykładem może być chociażby integracja IT polegająca na umożliwieniu danemu programowi wysyłki wiadomości SMS. Firmowy system ERP nie potrzebuje bowiem zwykle żadnych informacji zwrotnych z systemu zarządzającego wysyłką SMS-ów, któremu przekazuje ich treść oraz nr telefonu odbiorcy.

  integracja oprogramowania

  Jak wygląda dwustronna integracja oprogramowania

  W tym przypadku komunikacja pomiędzy zintegrowanymi aplikacjami zachodzi w obu kierunkach, co oznacza, że każdy z nich może zarówno odebrać, jak i wysłać określony pakiet informacji. Jako przykład tym razem przytoczyć można integrację IT systemu kurierskiego z programem handlowo-magazynowym. W ramach niej sklep może eksportować dane na temat m.in. klienta, adresu dostawy oraz parametrów produktu, w odpowiedzi otrzymując z kolei list przewozowy czy też informację o cenie przesyłki. Integracja oprogramowania dwustronna w zdecydowanej większości przypadków bazuje na interfejsach API.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć