goodfirms LOGO Created with Sketch.Integracja oprogramowania
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Integracja z ERP

integracja-oprogramowania-z-systemem-erp

Integracja API

integracja-oprogramowania-z-API

Integracja z zewnętrznymi urządzeniami

integracja-oprogramowania-z-zewnetrznymi-urzadzeniami

Odśwież swoją firmę dzięki rozwiązaniom integracji oprogramowania

W dzisiejszych czasach warto aby Twoja firma pracowała mądrze. Zasługujesz na zintegrowane oprogramowanie, które automatyzuje procesy i zmniejsza ich złożoność, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zwiększając wydajność. Niezależnie od tego czego potrzebujesz w kwestii integracji systemów- mamy doświadczenie, aby zmienić Twoje pomysły w rzeczywistość.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie
Twoja firma zasługuje na zintegrowane systemów, które zmniejszy jej złożoność

Dzięki zintegrowaniu systemów będziesz miał dostęp do swoich danych 24/7 bez względu na to gdzie będziesz- migrując wszystkie dane do chmury. Poprawisz również elastyczność systemu, a wszystko za znacznie mniejszy budżet, który miałbyś przeznaczyć na budowę systemu od nowa.

Korzyści
ico-bulb
Uproszczone podejmowanie decyzji
Uzyskanie jednego pełnego widoku dzięki integracji systemów oprogramowania upraszcza proces podejmowania decyzji. Eliminuje to potrzebę przechodzenia między różnymi aplikacjami aby uzyskać dostęp do danych.

 

ico-safe
Zwiększona wydajność

Integracja aplikacji korzystających z tych samych źródeł danych pozwoli na zwiększenie wydajności operacji. Z jednym punktem wprowadzania danych i bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami, przetwarzanie jest szybsze i prostsze.

home-ico4
Bardziej wiarygodne dane

Integracja oraz ujednolicenie systemów oprogramowania zmniejsza ryzyko użycia niedokładnych danych. Jeden punkt widzenia pozwoli Twojej firmie pracować z jednej perspektywy i wyeliminuje ewentualne błędy.

benefit-2
Rozszerzona analiza

Powiązane dane są bardziej znaczące i wydajne w momencie gdy są zebrane w jednej aplikacji. Analiza wielu źródeł danych jest lepiej obsługiwana przez połączenie danych, w których trendy i wnioski można wyciągnąć znacznie wcześniej.

 

benefit-6
Zwiększone bezpieczeństwo danych

Zarządzanie bezpieczeństwem danych w ramach jednej zunifikowanej aplikacji jest znacznie łatwiejsze niż zarządzanie wieloma systemami danych. Dzięki integracji oprogramowania- zarządzanie czy tworzenie kopii zapasowych jest znacznie uproszczone.

 

ico-star
Zwiększony potencjał sprzedaży

Możliwość szybkiego i łatwego dostępu do informacji o kliencie jest niezbędna do utrzymania dobrych relacji. Dzięki integracji systemów wszystkie dane znajdą się w jednym miejscu, co może bezpośrednio przełożyć się na tempo realizacji zamówień oraz poprawę ogólnego potencjału sprzedaży.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
Ujednolicona łączność, nieograniczony dostęp do danych
Dzięki zintegrowaniu procesów w firmie będzie miał możliwość automatyzacji swoich procesów, a oszczędzając czas zaoszczędzisz pieniądze. Pomożemy Ci w zmniejszeniu kompleksowości oprogramowania dzięki wewnętrznym oraz zewnętrznym integracjom.