fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Integracja oprogramowania
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Integracja z ERP

integracja-oprogramowania-z-systemem-erp

Integracja API

integracja-oprogramowania-z-API

Integracja z zewnętrznymi urządzeniami

integracja-oprogramowania-z-zewnetrznymi-urzadzeniami

Odśwież swoją firmę dzięki rozwiązaniom integracji oprogramowania

W dzisiejszych czasach warto aby Twoja firma pracowała mądrze. Zasługujesz na zintegrowane oprogramowanie, które automatyzuje procesy i zmniejsza ich złożoność, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zwiększając wydajność. Niezależnie od tego czego potrzebujesz w kwestii integracji systemów- mamy doświadczenie, aby zmienić Twoje pomysły w rzeczywistość.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie
Twoja firma zasługuje na zintegrowane systemów, które zmniejszy jej złożoność

Dzięki zintegrowaniu systemów będziesz miał dostęp do swoich danych 24/7 bez względu na to gdzie będziesz- migrując wszystkie dane do chmury. Poprawisz również elastyczność systemu, a wszystko za znacznie mniejszy budżet, który miałbyś przeznaczyć na budowę systemu od nowa.

Korzyści
ico-bulb
Uproszczone podejmowanie decyzji
Uzyskanie jednego pełnego widoku dzięki integracji systemów oprogramowania upraszcza proces podejmowania decyzji. Eliminuje to potrzebę przechodzenia między różnymi aplikacjami aby uzyskać dostęp do danych.

 

ico-safe
Zwiększona wydajność

Integracja aplikacji korzystających z tych samych źródeł danych pozwoli na zwiększenie wydajności operacji. Z jednym punktem wprowadzania danych i bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami, przetwarzanie jest szybsze i prostsze.

home-ico4
Bardziej wiarygodne dane

Integracja oraz ujednolicenie systemów oprogramowania zmniejsza ryzyko użycia niedokładnych danych. Jeden punkt widzenia pozwoli Twojej firmie pracować z jednej perspektywy i wyeliminuje ewentualne błędy.

benefit-2
Rozszerzona analiza

Powiązane dane są bardziej znaczące i wydajne w momencie gdy są zebrane w jednej aplikacji. Analiza wielu źródeł danych jest lepiej obsługiwana przez połączenie danych, w których trendy i wnioski można wyciągnąć znacznie wcześniej.

 

benefit-6
Zwiększone bezpieczeństwo danych

Zarządzanie bezpieczeństwem danych w ramach jednej zunifikowanej aplikacji jest znacznie łatwiejsze niż zarządzanie wieloma systemami danych. Dzięki integracji oprogramowania- zarządzanie czy tworzenie kopii zapasowych jest znacznie uproszczone.

 

ico-star
Zwiększony potencjał sprzedaży

Możliwość szybkiego i łatwego dostępu do informacji o kliencie jest niezbędna do utrzymania dobrych relacji. Dzięki integracji systemów wszystkie dane znajdą się w jednym miejscu, co może bezpośrednio przełożyć się na tempo realizacji zamówień oraz poprawę ogólnego potencjału sprzedaży.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Ujednolicona łączność, nieograniczony dostęp do danych
Dzięki zintegrowaniu procesów w firmie będzie miał możliwość automatyzacji swoich procesów, a oszczędzając czas zaoszczędzisz pieniądze. Pomożemy Ci w zmniejszeniu kompleksowości oprogramowania dzięki wewnętrznym oraz zewnętrznym integracjom.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jedno- lub dwustronna integracja IT

Aby ułatwić wstępne rozeznanie się w temacie udostępnianych przez naszą firmę możliwości, poniżej przygotowaliśmy esencjonalną charakterystykę najbardziej ogólnej klasyfikacji podziału, którą przyjmuje szeroko rozumiana integracja IT.

Sposobów na przeprowadzanie integracji oprogramowania istnieje bardzo wiele i w niemal wszystkich przypadkach proces ten jest unikalny dla każdego odrębnego zlecenia. Mimo to integracja aplikacji rozumiana właśnie jako ogólny proces może zostać rozbita na dwa osobne zagadnienia opisane pokrótce poniżej.

Integracja aplikacji jednostronna

Czy integracja oprogramowania przebiega jedno- czy dwustronnie, zależy od tego, w jakich kierunkach przesyłane są dane. W sytuacji, kiedy w ramach danej relacji informacje przekazywane są tylko jednej z aplikacji mamy oczywiście do czynienia z pierwszym z tych przypadków, który należy rozumieć jako: program A przesyła dane do programu B, ale program B nie przesyła danych do programu A. Wówczas pierwszy z systemów wyłącznie wysyła dane, a drugi natomiast tylko je odbiera.

Mimo że jednostronna integracja aplikacji teoretycznie nie jest rozwiązaniem w pełni funkcjonalnym, w wielu przypadkach stanowi wariant optymalny. Świetnym tego przykładem może być chociażby integracja IT polegająca na umożliwieniu danemu programowi wysyłki wiadomości SMS. Firmowy system ERP nie potrzebuje bowiem zwykle żadnych informacji zwrotnych z systemu zarządzającego wysyłką SMS-ów, któremu przekazuje ich treść oraz nr telefonu odbiorcy.

Dwustronna integracja oprogramowania

W tym przypadku komunikacja pomiędzy zintegrowanymi aplikacjami zachodzi w obu kierunkach, co oznacza, że każdy z nich może zarówno odebrać, jak i wysłać określony pakiet informacji.

Jako przykład tym razem przytoczyć można integrację IT systemu kurierskiego z programem handlowo-magazynowym. W ramach niej sklep może eksportować dane na temat m.in. klienta, adresu dostawy oraz parametrów produktu, w odpowiedzi otrzymując z kolei list przewozowy czy też informację o cenie przesyłki.

Integracja oprogramowania dwustronna w zdecydowanej większości przypadków bazuje na interfejsach API.