fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Programowanie aplikacji na iOS

Software house IT-Solve to zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują klientom tworzenie aplikacji na iOS zwiększających sprzedaż, umożliwiających komunikację z klientami lub usprawniających zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie.

Zalety Aplikacji iOS
benefit-3
Jakość aplikacji

Apple jest znane z tego, że zapewnia swoim mobilnym odbiorcom najlepsze na świecie wrażenia z użytkowania. Rygorystyczne wytyczne App Store to jeden ze sposobów, który zmusza autorów aplikacji do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na system iOS.

benefit-3
Niezawodny interfejs

Użytkownicy Apple korzystają z zalet unifikowanego środowiska. Ograniczona liczba urządzeń sprawia, że deweloperzy oferujący tworzenie aplikacji mobilnych iOS są w stanie zapewnić idealny wygląd na każdym smartfonie czy tablecie.

benefit-3
Wysoki zwrot z inwestycji

Tworzenie aplikacji iOS pomaga firmie osiągnąć lepszy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy iOS są skłonni płacić więcej niż ci, którzy korzystają ze smartfonów z systemem Android.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

iOS to mobilny system operacyjny Apple, który jest stosowany w urządzeniach mobilnych - iPod Touch, iPad i iPhone i należy do ekosystemu Apple. Został on wprowadzony w 2007 roku wraz z oryginalnym iPhone`em i od razu stał się głównym graczem na rynku smartfonów. iOS jest w pełni zastrzeżony i może być używany tylko na urządzeniach Apple Inc. Ze względu na dużą popularność urządzeń z systemem iOS wielu przedsiębiorców decyduje się na tworzenie aplikacji mobilnych na iOS, które są dedykowane i dopasowane do konkretnego ekosystemu.

Tworzenie aplikacji na iOS obejmuje kilka etapów, które różnią się nieco od siebie w zależności od tego, jaką branżę reprezentuje nasz klient, jakie są jego oczekiwania i jakich rozwiązań potrzebują użytkownicy aplikacji. Na samym początku poznajemy specyfikę klienta. Często sugerujemy również uczestnictwo w warsztatach Product Design, które pozwalają skonkretyzować swoje potrzeby w zakresie aplikacji. Usługi programistyczne koncentrują się również na stworzeniu wstępnych widoków aplikacji i zaprojektowaniu rozwiązań. Po stworzeniu aplikacji na iOS przeprowadzamy testowanie oprogramowania - najpierw wewnętrzne, a następnie zewnętrzne, dokonywane przez klienta i użytkowników aplikacji. Po ich zakończeniu aplikacja może być wdrożona do sklepu AppStore na iOS.

Tworzenie aplikacji mobilnych iOS obejmuje także wsparcie na etapie użytkowania oprogramowania - rozwój (m.in. dodawanie nowych rozwiązań), aktualizacje oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Chcesz stworzyć aplikację iOS, razem sprawimy że to będzie success story!
launch
Aplikacje mobilne iOS dla Startupów
Do you want to test your idea quickly and economically? Do you prefer to make sure that you have defined appropriate features based on the requirements of future users? Our programming, design and development services will help you find the perfect fit for the market. We will use our knowledge, experience and great analytics to create MVP and then a mature mobile application for iOS users.
home-ico4
Aplikacje mobilne iOS dla przedsiębiorstw
Posiadasz skomplikowane procesy wewnętrzne, a może Twoi klienci czekają na aplikację, która zwiększy obroty Twojej firmy? Z chęcią poznamy Twoje potrzeby, zbadamy bolączki i znajdziemy rozwiązania. Wspólnie stworzymy aplikację iOS, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe, a przyszli użytkownicy będą chętnie z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla działającego produktu lub po prostu wsparcia technicznego, programiści tworzący software house IT-Solve są gotowi na współpracę.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Doświadczony zespół programistów iOS

Posiadamy wszechstronną wiedzę technologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy aplikacje dopasowane do wymagań biznesowych klienta. Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:

  • Swift
  • Objective-C
  • Xcode