goodfirms LOGO Created with Sketch.Tworzenie aplikacji na iOS

Software house IT-Solve to zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują klientom tworzenie aplikacji na iOS zwiększających sprzedaż, umożliwiających komunikację z klientami lub usprawniających zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie.

Zalety Aplikacji iOS
benefit-3
Jakość aplikacji

Apple jest znane z tego, że zapewnia swoim mobilnym odbiorcom najlepsze na świecie wrażenia z użytkowania. Rygorystyczne wytyczne App Store to jeden ze sposobów, który zmusza autorów aplikacji do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na system iOS.

benefit-3
Niezawodny interfejs

Użytkownicy Apple korzystają z zalet unifikowanego środowiska. Ograniczona liczba urządzeń sprawia, że deweloperzy oferujący tworzenie aplikacji mobilnych iOS są w stanie zapewnić idealny wygląd na każdym smartfonie czy tablecie.

benefit-3
Wysoki zwrot z inwestycji

Tworzenie aplikacji iOS pomaga firmie osiągnąć lepszy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy iOS są skłonni płacić więcej niż ci, którzy korzystają ze smartfonów z systemem Android.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

iOS to mobilny system operacyjny Apple, który jest stosowany w urządzeniach mobilnych - iPod Touch, iPad i iPhone i należy do ekosystemu Apple. Został on wprowadzony w 2007 roku wraz z oryginalnym iPhone`em i od razu stał się głównym graczem na rynku smartfonów. iOS jest w pełni zastrzeżony i może być używany tylko na urządzeniach Apple Inc. Ze względu na dużą popularność urządzeń z systemem iOS wielu przedsiębiorców decyduje się na tworzenie aplikacji mobilnych na iOS, które są dedykowane i dopasowane do konkretnego ekosystemu.

Tworzenie aplikacji na iOS obejmuje kilka etapów, które różnią się nieco od siebie w zależności od tego, jaką branżę reprezentuje nasz klient, jakie są jego oczekiwania i jakich rozwiązań potrzebują użytkownicy aplikacji. Na samym początku poznajemy specyfikę klienta. Często sugerujemy również uczestnictwo w warsztatach Product Design, które pozwalają skonkretyzować swoje potrzeby w zakresie aplikacji. Usługi programistyczne koncentrują się również na stworzeniu wstępnych widoków aplikacji i zaprojektowaniu rozwiązań. Po stworzeniu aplikacji na iOS przeprowadzamy testowanie oprogramowania - najpierw wewnętrzne, a następnie zewnętrzne, dokonywane przez klienta i użytkowników aplikacji. Po ich zakończeniu aplikacja może być wdrożona do sklepu AppStore na iOS.

Tworzenie aplikacji mobilnych iOS obejmuje także wsparcie na etapie użytkowania oprogramowania - rozwój (m.in. dodawanie nowych rozwiązań), aktualizacje oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Chcesz stworzyć aplikację iOS, razem sprawimy że to będzie success story!
launch
Aplikacje mobilne iOS dla Startupów
Chcesz szybko i ekonomicznie przetestować swój pomysł? Wolisz upewnić, że zdefiniowałeś odpowiednie funkcje, oparte na wymaganiach przyszłych użytkowników? Nasze usługi programistyczne, projektowe i rozwojowe pomogą Ci znaleźć idealne dopasowanie produktu do rynku. Wykorzystamy naszą wiedzę, doświadczenie i świetną analitykę, aby stworzyć MVP, a następnie dojrzałą aplikację mobilną dla użytkowników iOS.
home-ico4
Aplikacje mobilne iOS dla przedsiębiorstw
Posiadasz skomplikowane procesy wewnętrzne, a może Twoi klienci czekają na aplikację, która zwiększy obroty Twojej firmy? Z chęcią poznamy Twoje potrzeby, zbadamy bolączki i znajdziemy rozwiązania. Wspólnie stworzymy aplikację iOS, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe, a przyszli użytkownicy będą chętnie z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla działającego produktu lub po prostu wsparcia technicznego, programiści tworzący software house IT-Solve są gotowi na współpracę.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
Doświadczony zespół programistów iOS

Posiadamy wszechstronną wiedzę technologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy aplikacje dopasowane do wymagań biznesowych klienta. Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:

  • Swift
  • Objective-C
  • Xcode