fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Programowanie aplikacji na iOS

  Software house IT-Solve to zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują klientom tworzenie aplikacji na iOS zwiększających sprzedaż, umożliwiających komunikację z klientami lub usprawniających zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie.

  Zalety Aplikacji iOS
  benefit-3
  Jakość aplikacji

  Apple jest znane z tego, że zapewnia swoim mobilnym odbiorcom najlepsze na świecie wrażenia z użytkowania. Rygorystyczne wytyczne App Store to jeden ze sposobów, który zmusza autorów aplikacji do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na system iOS.

  benefit-3
  Niezawodny interfejs

  Użytkownicy Apple korzystają z zalet unifikowanego środowiska. Ograniczona liczba urządzeń sprawia, że deweloperzy oferujący tworzenie aplikacji mobilnych iOS są w stanie zapewnić idealny wygląd na każdym smartfonie czy tablecie.

  benefit-3
  Wysoki zwrot z inwestycji

  Tworzenie aplikacji iOS pomaga firmie osiągnąć lepszy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy iOS są skłonni płacić więcej niż ci, którzy korzystają ze smartfonów z systemem Android.

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  iOS to mobilny system operacyjny Apple, który jest stosowany w urządzeniach mobilnych - iPod Touch, iPad i iPhone i należy do ekosystemu Apple. Został on wprowadzony w 2007 roku wraz z oryginalnym iPhone`em i od razu stał się głównym graczem na rynku smartfonów. iOS jest w pełni zastrzeżony i może być używany tylko na urządzeniach Apple Inc. Ze względu na dużą popularność urządzeń z systemem iOS wielu przedsiębiorców decyduje się na tworzenie aplikacji mobilnych na iOS, które są dedykowane i dopasowane do konkretnego ekosystemu.

  Tworzenie aplikacji na iOS obejmuje kilka etapów, które różnią się nieco od siebie w zależności od tego, jaką branżę reprezentuje nasz klient, jakie są jego oczekiwania i jakich rozwiązań potrzebują użytkownicy aplikacji. Na samym początku poznajemy specyfikę klienta. Często sugerujemy również uczestnictwo w warsztatach Product Design, które pozwalają skonkretyzować swoje potrzeby w zakresie aplikacji. Usługi programistyczne koncentrują się również na stworzeniu wstępnych widoków aplikacji i zaprojektowaniu rozwiązań. Po stworzeniu aplikacji na iOS przeprowadzamy testowanie oprogramowania - najpierw wewnętrzne, a następnie zewnętrzne, dokonywane przez klienta i użytkowników aplikacji. Po ich zakończeniu aplikacja może być wdrożona do sklepu AppStore na iOS.

  Tworzenie aplikacji mobilnych iOS obejmuje także wsparcie na etapie użytkowania oprogramowania - rozwój (m.in. dodawanie nowych rozwiązań), aktualizacje oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

  Chcesz stworzyć aplikację iOS, razem sprawimy że to będzie success story!
  launch
  Aplikacje mobilne iOS dla Startupów
  Do you want to test your idea quickly and economically? Do you prefer to make sure that you have defined appropriate features based on the requirements of future users? Our programming, design and development services will help you find the perfect fit for the market. We will use our knowledge, experience and great analytics to create MVP and then a mature mobile application for iOS users.
  home-ico4
  Aplikacje mobilne iOS dla przedsiębiorstw
  Posiadasz skomplikowane procesy wewnętrzne, a może Twoi klienci czekają na aplikację, która zwiększy obroty Twojej firmy? Z chęcią poznamy Twoje potrzeby, zbadamy bolączki i znajdziemy rozwiązania. Wspólnie stworzymy aplikację iOS, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe, a przyszli użytkownicy będą chętnie z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla działającego produktu lub po prostu wsparcia technicznego, programiści tworzący software house IT-Solve są gotowi na współpracę.
  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   Doświadczony zespół programistów iOS

   Posiadamy wszechstronną wiedzę technologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy aplikacje dopasowane do wymagań biznesowych klienta. Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:

   • Swift
   • Objective-C
   • Xcode
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Jak tworzyć aplikacje na iOS w profesjonalny sposób?

   Opracowanie wartościowej z biznesowego punktu widzenia aplikacji jest trudnym zadaniem. To wieloetapowy proces, który wymaga zaangażowania deweloperów, project managerów i testerów oprogramowania. Bez ich wspólnego wysiłku programowanie aplikacji na iOS nie zakończy się sukcesem.

   Specjaliści it-solve są doświadczeni w tej dziedzinie, dlatego potrafią napisać program zgodny ze standardami sklepu Apple, który zainteresuje użytkowników systemu. Pisanie aplikacji na iPhone z naszym zespołem w znaczący sposób przyczynia się do zaakceptowania jej w systemie iOS.

   Na samym początku trzeba ustalić cele oraz zakres funkcji oprogramowania. Pisanie aplikacji na iOS musi więc rozpocząć się od szczegółowej, a więc zaawansowanej koncepcji. Dopiero wtedy możemy przystąpić do opracowywania interfejsu, atrybutów, stylu i pozostałych elementów, z jakich powinny składać się przemyślane aplikacje biznesowe iPhone. Co więcej, przykładamy uwagę do tego, aby pozostawiały one otwarte pole do rozwoju oprogramowania w przyszłości. Dzięki temu aplikacja pozostaje aktualna przez dłuższy czas.

   Pisanie aplikacji na iOS w wyjątkowym środowisku programistycznym

   Apple udostępnił bardzo przydatny język programowania, który ułatwia powstawanie nawet najbardziej skomplikowanych aplikacji na systemy iOS. Dzięki technologii Swift można skupić się na tym, co najważniejsze, czyli intuicyjnej obsłudze oraz funkcjonalnościach. W ten sposób do rąk Klienta trafia produkt ściśle odpowiadający jego oczekiwaniom. Pisanie aplikacji na iPhone może jednak obyć się również przy użyciu innych rozwiązań, takich jak Xcode czy Objective-C. W naszym zespole znajdują się specjaliści posiadający odpowiednią wiedzę, aby dostosować projekty do właściwego środowiska programistycznego, który jest platformą realizacji Twoich celów biznesowych.

   Z przyjemnością opowiemy więcej o tym, jak tworzyć aplikacje na iPhone, aby spełniły wymagania danej branży i przyciągnęły do siebie użytkowników. Wystarczy skontaktować się z nami w tej sprawie drogą telefoniczną lub mailową.

   Dlaczego warto mieć aplikację na iOS?

   Na świecie liczą się obecnie tylko dwa systemy. iOS ma ok. 30% udziału na rynku europejskim oraz amerykańskim. To pokaźna grupa klientów, do których można dotrzeć. Na dodatek badania dowodzą, że użytkownicy urządzeń mobilnych marki Apple dużo chętniej wydają pieniądze na software. W związku z tym aplikacje na iOS są bardziej dochodowe. Szybki zwrot inwestycji z pewnością ułatwia podjęcie decyzji o ich projektowaniu.

   Kompleksowe tworzenie aplikacji na iOS

   Proponowana przez nas usługa jest wieloetapowa. Nie pomijamy żadnego szczegółu, który wpływa na ostateczny kształt oraz wydajność oprogramowania. Tworzenie aplikacji na iOS w naszym wykonaniu daje pewność, że będzie ona spełniać oczekiwania. Dlatego na samym początku współpracy zbieramy niezbędne informacje, a następnie je analizujemy. Prototypowanie bezpośrednio poprzedza projektowanie. Potem zaś przystępujemy do wytwarzania i testowania. Zwieńczeniem naszych wysiłków jest wydanie softu na systemy mobilne.

   Pomoc w projektowaniu aplikacji na iOS

   Nie trzeba mieć gotowego pomysłu na oprogramowanie. Szczegółami tworzenia zajmą się nasi programiści, graficy i designerzy. Wystarczy podzielić się najważniejszymi informacjami. Projektowanie aplikacji iOS to nasza specjalność. Dlatego zasugerujemy spójną wizję produktu, która spełni też wymagania przyszłych użytkowników mobilnych urządzeń Apple.

   Obsługa i projektowanie aplikacji mobilnych iOS w dobrej cenie

   Stworzone oprogramowanie powinno być aktualne przez jak najdłuższy czas. Oznacza to modyfikacje kodu oraz przeprowadzanie aktualizacji w odpowiednim czasie. Dlatego projektowanie aplikacji mobilnych iOS nierzadko okazuje się dość kosztowne. Na szczęście z naszą pomocą można uniknąć obciążenia budżetu dodatkowymi etatami. Outsourcing programistów sprawia, że tworzenie i utrzymanie systemu jest dużo tańsze oraz prostsze niż w innych przypadkach. Ponadto są oni dostępni przez cały okres użytkowania aplikacji iOS, więc rozwiązywanie problemów następuje w ekspresowym tempie.