goodfirms LOGO Created with Sketch.

Tworzenie aplikacji na iOS

iOS na urządzeniach mobilnych

iOS to mobilny system operacyjny Apple, który jest używany w urządzeniach mobilnych - iPod Touch, iPad i iPhone i należy do ekosystemu Apple. Został on wprowadzony w 2007 roku z oryginalnym iPhone'em i od razu stał się głównym graczem na rynku smartfonów. iOS jest w pełni zastrzeżony i może być używany tylko na urządzeniach Apple Inc.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie
Zalety Aplikacji iOS
benefit-3
Bezpieczeństwo i niezawodność
Apple to najbezpieczniejsza platforma pod względem rozwoju aplikacji mobilnych. Zapewnia użytkownikom silną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, dlatego jest idealnym wyborem do tworzenia aplikacji.
benefit-3
Jakość aplikacji
Apple jest znane z tego, że zapewnia swoim mobilnym odbiorcom najlepsze na świecie wrażenia z użytkowania. Rygorystyczne wytyczne App Store to jeden ze sposobów, który zmusza twórców aplikacji do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na system iOS.
benefit-3
Niezawodny interfejs
Użytkownicy Apple korzystają z zalet unifikowane środowiska urządzeń. Ograniczona ilość urządzeń sprawia że developerzy są w stanie zapewnić idealny wygląd na każdym urządzeniu.
benefit-3
Wysoki zwrot z inwestycji
Aplikacje iOS pomagają firmie osiągnąć lepszy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy iOS są skłonni płacić więcej niż Ci, którzy korzystają ze smartfonów z systemem Android.
Chcesz stworzyć aplikację iOS, razem sprawimy że to będzie success story!
launch
Aplikacje mobilne iOS dla Startupów
Chcesz szybko i ekonomicznie przetestować swój pomysł. Chcesz, się upewnić, że zdefiniowałeś odpowiednie funkcje, oparte na wymaganiach przyszłych użytkowników. Nasze usługi doradcze, projektowe i rozwojowe pomogą Ci znaleźć idealne dopasowanie produktu do rynku. Następnie wykorzystamy naszą wiedzę, doświadczenie i świetną analitykę, aby stworzyć MVP, a następnie dojrzałą aplikację mobilną dla użytkowników iOS.
home-ico4
Aplikacje mobilne iOS dla przedsiębiorstw
Posiadasz skomplikowane procesy wewnętrzne, a może Twoi klienci czekają na aplikację, która zwiększy obroty Twojej firmy. Z chęcią poznamy Twoje potrzeby, zbadamy bolączki i znajdziemy rozwiązania. Wspólnie stworzymy aplikację iOS, która odpowie na Twoje cele biznesowe, a przyszli użytkownicy będą chętnie z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla działającego produktu, lub po prostu wsparcia technicznego, jesteśmy gotowi na współpracę.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
Doświadczony zespół programistów iOS
Posiadamy wszechstronną wiedzę technologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy aplikacje dopasowane do wymagań biznesowych klienta. Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:
  • Swift
  • Objective-C
  • Xcode