fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Katowice

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Wyspecjalizowany software house – Katowice i sąsiadujące miejscowości

  Firma it-solve świadczy profesjonalne oraz szeroko zakrojone usługi informatyczne Katowice są dla nas przy tym jednym z kluczowych obsługiwanych na co dzień miast, w obrębie którego do chwili obecnej zrealizowaliśmy wiele bardzo niejednolitych zleceń dla naszych klientów. Spośród poszczególnych z nich wymienić można zarówno programowanie rozmaitych aplikacji, jak i wykonywanie fachowych analiz czy też zarządzanie projektami.

  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Katowice to miasto, na którego terenie jesteśmy w stanie zaproponować Ci w pełni kompleksową obsługę – od przekucia wstępnego pomysłu w konkretne rozwiązanie, przez gruntowne i rzetelne testowanie jego poszczególnych składowych, aż po finalne zaimplementowanie i opcjonalne wsparcie w zakresie dalszego utrzymywania, aktualizowania czy też rozwoju.

  firmy informatyczne katowice

  Wybrane realizacje

  Firma IT Katowice – szczegółowy zakres naszych usług

  It-solve to nie tylko firma programistyczna Katowice stanowią bowiem obszar, w ramach którego oprócz tworzenia kodu dopasowanego ściśle do potrzeb klienta, zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem i optymalizacją funkcjonujących w przedsiębiorstwie procesów. Poniżej zapoznać się można z kompletną listą usług, do których dostęp zapewnia nasza firma IT Katowice oraz miejscowości ościenne jesteśmy w stanie obsłużyć przede wszystkim w zakresie:

  – pisania aplikacji webowych oraz mobilnych – na Twoje życzenie jesteśmy w stanie wdrożyć projekt o dowolnym stopniu skomplikowania, w każdym przypadku gwarantując optymalizację pod kątem efektywności jego działania oraz oryginalność stosowanych rozwiązań, dzięki której aplikacja będzie mocno wyróżniać się na tle produktów konkurencyjnych,

  – profesjonalnego outsourcingu pracowników IT – Katowice są miastem, w którym wielu z naszych klientów korzysta z tej usługi regularnie, zyskując pomoc ze strony doświadczonych i kwalifikowanych specjalistów,

  – Product Designu, czyli usługi skoncentrowanej na kompleksowym wsparciu dla Twojego przedsiębiorstwa w kontekście konkretnego rozwiązania, obejmującym opracowanie jego szczegółowego projektu, analizę podobnych produktów funkcjonujących już na rynku, stworzenie szczegółowego planu jego rozwoju oraz określenie wszelkich istotnych funkcjonalności, które powinien zawierać,

  – QA i testowania – jeśli chodzi o tego typu usługi informatyczne Katowice stanowią miejscowość, w obrębie której skutecznie pomagamy klientom przyspieszyć proces wprowadzania na rynek ich produktów, dbając przy tym jednocześnie o zachowanie pełnej niezawodności, stabilności i bezpieczeństwa wdrażanych rozwiązań,

  – tzw. Warsztatów Produktowych Discovery, które mają na celu gruntowne zidentyfikowanie specyfiki planowanej do zaimplementowania aplikacji i potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz wytyczenie optymalnych ścieżek współpracy pomiędzy nami, a nierzadko także odszukanie nowych koncepcji, dzięki którym będziesz mógł jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes.

  W uzupełnieniu do powyższych informacji warto dodać, że nie ma zadania, którego nie podejmie się na Twoją prośbę nasz software house Katowice są tego świetnym przykładem, ponieważ na terenie wspomnianego miasta mieliśmy okazję realizować liczne zlecenia z każdej z wymienionych wcześniej kategorii usługowych.

  Nasi klienci

  Firma programistyczna Katowice – jak przebiega współpraca?

  Jak wspominaliśmy już wcześniej, nasza firma IT Katowice postrzega jako jeden z najważniejszych obszarów działalności. W związku z tym obsługa klientów z tej części Polski podlega ściśle określonemu i silnie zoptymalizowanemu pod kątem efektywności schematowi współpracy.

  Pierwszym jego etapem jest przeprowadzenie analizy biznesowej, mającej na celu precyzyjną identyfikację Twoich potrzeb oraz wytyczenie klarownych targetów planowego przedsięwzięcia. W przypadku posiadania przez Ciebie gotowej lub częściowo gotowej aplikacji, również jej gruntowną analizę może uwzględnić nasza firma programistyczna Katowice są miejscowością, w ramach której zwykle już od tego momentu zawiązujemy bliskie relacje z naszymi klientami.

  Kolejnym krokiem są opisywane wcześniej Warsztaty Discovery, podczas których szczegółowo rozplanujemy konieczną do wykonania pracę oraz powołamy przeznaczony Twojemu projektowi zespół i wstępnie rozdzielimy zadania pomiędzy jego członków. Dodatkowo Twojej firmie przydzielimy indywidualnego opiekuna odpowiedzialnego za nadzór nad całością przedsięwzięcia. Zależnie od Twoich potrzeb Warsztaty mogą zostać zorganizowane u nas lub w lokalizacji wskazanej przez Ciebie – dowolnej, obejmującej Katowice i inne pobliskie miejscowości.

  Po domknięciu kwestii opisanych powyżej przechodzimy do właściwej fazy rozwoju aplikacji. Etap ten podzielony jest na tzw. sprinty, czyli dwutygodniowe okresy, w ramach których każdy członek zespołu otrzyma konkretne zadania do zrealizowania w tym czasie. Po zakończeniu sprintu otrzymasz od nas bieżącą wersję programu do weryfikacji.

  Końcowym i jednocześnie całkowicie opcjonalnym etapem współpracy jest faza utrzymania oraz rozwoju aplikacji wdrażanych przez nasz software house Katowice są miastem, w którego obrębie zwykle pozostajemy z naszymi klientami w długotrwałych relacjach również i w tym zakresie, jednak nie jest to obligatoryjny element kooperacji.

  Jeżeli zatem interesują Cię kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi informatyczne Katowice są miastem, na którego terenie pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym personelem.

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć