fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Opole

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Tworzenie aplikacji mobilnych Opole

   

  Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Nasi programiści są w stanie dostarczyć też wieloplatformowe aplikacje oparte na frame worku Flutter w rekordowo krótkim czasie. Rozwiązanie to pozwala także uniknąć niespójności interfejsów oraz funkcjonalności pomiędzy platformami Google i Apple.

  Tworzenie aplikacji internetowych Opole

   

  Nasi wykwalifikowani specjaliści to doskonałe rozwiązanie dla firm, które zmagają się z samodzielnym rozwojem oprogramowania, integracją z innymi systemami czy tworzeniem progresywnych aplikacji internetowych. W kwestii takiej jak usługi informatyczne Opole to miasto, na którego terenie oferujemy pełne wsparcie naszych doświadczonych programistów w zakresie tworzenia dedykowanego oprogramowania na zlecenie.

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Outsourcing programistów IT w Opolu

   Na rynku pracy od dłuższego czasu zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT nieustannie rośnie. Znalezienie doświadczonych programistów to wyzwanie, jakiemu sprostać musi niemalże każda firma programistyczna Opole jest jednym z wielu miast na terenie których oferujemy wsparcie naszych programistów i developerów na zasadach outsourcingu pojedynczych specjalistów lub całych zespołów.

    

   Testowanie oprogramowania oraz QA Opole i okolice

   Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie w zakresie testowania, wdrażania, modyfikowania oraz optymalizowania aplikacji to przewagą, jaką zapewnić może nasz Software House Opole jest jednym z wielu regionów, w których brakuje odpowiednio wykwalifikowanych i co ważne dyspozycyjnych testerów. Przeprowadzenie profesjonalnego audytu oprogramowania czy aplikacji to świetny sposób na wykrycie i załatanie potencjalnych luk i błędów.

    

   Product Design Opole

   Każda odnosząca sukcesy firma IT w Opolu w mniejszym lub większym stopniu zawdzięcza to procesom związanym z Product Design. Opracowywanie strategii produktów, analizowanie konkurencyjnych rozwiązań, optymalizowanie wewnętrznych procesów oraz planowanie rozwoju aplikacji jest dużo łatwiejsze dzięki wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu naszych specjalistów.

    

   Warsztaty Produktowe Discovery w Opolu i okolicy

   Prowadzone przez naszych ekspertów Warsztaty Produktowe Discovery dopasowane są do potrzeb zarówno początkujących i nieposiadających w pełni opracowanego produktu przedsiębiorców, jak i firm, które zmagają się z optymalizacją oraz rozwojem istniejącego rozwiązania. W kwestii takiej jak internetowe lub mobilne aplikacje Opole to miasto z ponad stutysięcznym potencjałem użytkowników.

    

   Usługi informatyczne Opole – consulting

   Profesjonalny audyt, analiza wymagań, przygotowanie prototypu produktu to tylko niektóre z działań, jakie podejmujemy w ramach consultingu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów skutecznie pomagamy w poszerzaniu funkcjonalności produktu oraz opracowywaniu długoterminowych strategii rozwojowych. W kwestii takiej jak usługi informatyczne Opole to obszar, na którego terenie prowadzimy jakościowe szkolenia dla pracowników oraz innowacyjne warsztaty produktowe.

    

   Profesjonalna firma programistyczna Opole – co wyróżnia nas na tle konkurencji?

   W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm z branży IT możemy pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem, międzynarodową skalą realizowanych projektów oraz transparentną historią projektową. Do tej pory udało nam się zrealizować ponad 57 zleceń na terenie aż 15 krajów, co potwierdzić mogą dodatkowo opinie na międzynarodowym portalu Clutch. Platforma ta jest jednym z najpopularniejszych w globalnej skali narzędzi do weryfikowania jakości usług w segmencie B2B. W 2020 roku It-solve zdobyło najwyższe wyróżnienie w kategorii najlepsza firma programistyczna Opole to jedno z wielu miast, na których terenie udało nam się już pozyskać strategicznych partnerów biznesowych.

    

   Mobilne oraz internetowe aplikacje Opole – jakie projekty realizowaliśmy do tej pory?

   W zakładce projekty na naszej stronie przygotowaliśmy profesjonalne case study, które pozwolą dokładnie prześledzić jak powstały niektóre z naszych aplikacji. Dzięki ponad 25-osobemu i doskonale zgranemu zespołowi doświadczonych programistów It-solve w pełni zasługuje na miano nowoczesnego Software House Opole bez wątpienia region z ogromnym potencjałem, co związane jest przede wszystkim z dużą liczbą lokalnych mieszkańców.

    

   It-solve – renomowana i sprawdzona firma IT w Opolu

   Najwyższy poziom realizacji naszych usług potwierdzić mogą imienne referencje naszych zadowolonych klientów. Niektóre z nich przeczytać można na naszej stronie, pozostałe zaś dostępne są na wspomnianej wcześniej platformie Clutch. Warto tam zajrzeć także w przypadku chęci sprawdzenia jakie opinie posiada dowolna firma IT w Opolu lub innym mieście. Zdaniem setek tysięcy przedsiębiorców na całym świecie jest to jedno z najbardziej rzetelnych narzędzi w branży.