fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Gliwice

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Usługi informatyczne

   

  Nasza firma IT w Gliwicach działa niemal od samego początku istnienia, traktując ten obszar jako jeden z najważniejszych z perspektywy rozwoju i dobrego prosperowania na rynku. Do chwili obecnej we wspomnianej miejscowości mieliśmy możliwość współpracy z klientami z różnych branż, a zatem także o niejednorodnych potrzebach. W każdym przypadku dostosowywaliśmy się ściśle do przedstawionych nam wymogów, realizując zarówno zlecenia związane stricte z programowaniem, jak i liczne inne usługi informatyczne Gliwice są przykładem miasta, w ramach którego obok samego pisania kodu podejmowaliśmy działania w zakresie m.in. kompleksowego zarządzania projektami czy też ich dogłębnej, wielostopniowej analizy.

  Pozostajemy do pełnej dyspozycji klientów z miasta Gliwice, gwarantując fachową pomoc na różnych etapach przedsięwzięcia. Począwszy od wyklarowania z ogólnego zamysłu projektu konkretnej, bardziej szczegółowej koncepcji, poprzez jej wdrażanie, testowanie i uruchomienie, aż po fazę utrzymania oraz ciągłego rozwoju. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, serdecznie zapraszamy do lektury przygotowanych poniżej treści.

  W pełni kompleksowa firma programistyczna Gliwice – szczegóły oferty

   

  Fundamentem oferty it-solve są wykonywane precyzyjnie podług przekazanych przez klienta wytycznych aplikacje Gliwice jednak – jak wcześniej wspominaliśmy – stanowią dla nas obszar, w obrębie którego staramy się działać w możliwe jak najszerszym zakresie. W związku z tym pełny wachlarz usług, które świadczy nasza firma IT w Gliwicach obejmuje:

  • Aplikacje webowe – na tej płaszczyźnie posiadamy największe doświadczenie. Istnieje bardzo wiele rozmaitych projektów dla podmiotów z najróżniejszych branż, które wykonała nasza firma programistyczna Gliwice są miejscowością, w ramach której dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się obecnie niemal dowolnych wyzwań, w każdym przypadku zapewniając wysoką jakość oddawanego kodu.
  • Aplikacje na urządzenia mobilne – proponujemy Ci tworzenie kodu zoptymalizowanego pod kątem efektywności działania na różnych modelach tabletów i smartfonów.
  • Outsourcing specjalistów IT – na Twoje życzenie wypożyczamy naszych pracowników do wykonywania umówionych zadań bezpośrednio w Twojej firmie. Są to te same, wysokokwalifikowane osoby, które na co dzień świadczą nasze standardowe usługi informatyczne Gliwice są miastem pełnym firm, z którymi współpracowaliśmy i wciąż współpracujemy w takiej właśnie formie.
  • Warsztaty Product Design – jest to usługa skoncentrowana na wyłonieniu konkretnych rozwiązań z ogólnej przedstawionej przez klienta wizji. W ramach nich zajmujemy się m.in. analizą produktów konkurencyjnych, kreślimy plany rozwoju, formułujemy kluczowe funkcje, które ma mieć program i ostatecznie uzyskujemy całościowy kształt projektu. Warto przy tym zaznaczyć, że zgodnie z tym schematem mieliśmy okazję tworzyć nie tylko lokalne, ale też ogólnopolskie oraz międzynarodowe aplikacje Gliwice to miasto, z którego pochodzi wiele współtworzonych przez nas inicjatyw znacząco wykraczających poza jego obszar.
  • Quality Assurance i testowanie – są to dwa składniki niezbędne, aby zapewnić wysoką jakość i pełną niezawodność działania produktów dostarczanych przez nasz software house Gliwice, a ściślej rzecz ujmując funkcjonujące na ich terenie firmy, wielokrotnie przekonały się już o naszej efektywności i skrupulatności w tym zakresie.
  • Warsztaty Discovery – podczas tego rodzaju spotkań skupiamy się na wstępnej koncepcji klienta na produkt, wspólnie poszukujemy nowych pomysłów i ścieżek rozwoju, a także spinamy całość tych początkowo nieuporządkowanych myśli klamrą, tak aby nabrały one wstępnego kształtu. Jeśli chodzi o Gliwice, usługa ta często stanowi jeden z pierwszych i najważniejszych zarazem etapów współpracy pomiędzy nami a klientem.
  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Firma programistyczna Gliwice – w jaki sposób przebiega współpraca?

   W związku z tym, że nasz software house Gliwice postrzega jako jeden z głównych obszarów działania, schemat, zgodnie z którym przebiega współpraca pomiędzy nami a lokalną firmą, udało nam się do chwili obecnej silnie zoptymalizować. Bazuje on na czterech poniższych etapach:

   1. Etap wstępnej analizy biznesowej, ustalania konkretnych celów współpracy, identyfikowania potencjalnych problemów, a także przeglądu lub bardziej gruntownej analizy już istniejącego, przekazanego nam przez Ciebie kodu.
   2. Warsztaty Produktowe Discovery – tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jeśli chodzi o Gliwice, jest to jeden z kluczowych kroków z perspektywy długofalowej kooperacji. To właśnie tutaj krystalizują się konkretne pomysły, kompletowany jest zespół czy też przydzielany opiekun projektu.
   3. Etap, w którym tworzymy aplikacje Gliwice objęte są schematem, zgodnie z którym nasza praca podzielona jest na dwutygodniowe sprinty wieńczone przekazywaniem klientowi do oceny kolejnych wersji kodu.
   4. Rozwój oraz utrzymanie – nasza firma IT w Gliwicach oferuje długotrwałe wspieranie wykonanych na zlecenie klientów rozwiązań, a zatem naszą pomoc w zakresie rozwoju i utrzymania aplikacji możesz rozciągnąć na dowolny preferowany przez siebie okres.

   Jeżeli interesują Cię kompleksowe, rzetelne i świadczone w sposób profesjonalny usługi informatyczne Gliwice są miastem, w ramach którego pozostajemy do Twojej dyspozycji.