fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.


  Tworzenie aplikacji internetowych

  Tworzymy aplikacje webowe dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw – wykorzystaj nasze doświadczenie, a Twoje pomysły nabiorą realnych kształtów.
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie

  Tworzenie aplikacji internetowych krok po kroku

  Pierwszym etapem tworzenia aplikacji internetowych, który stanowi fundament przyszłego sukcesu, jest analiza. Uwzględniamy wszystkie, kluczowe dla aplikacji webowej, aspekty Twojego biznesu – budżet, oczekiwania, potrzeby użytkowników końcowych, wymagania technologiczne oraz strategię wejścia na rynek. Następnie przechodzimy do projektowania aplikacji internetowej, dzięki któremu Twój pomysł staje się rzeczywistością. Optymalizujemy, dbamy o bezpieczeństwo danych oraz zapewniamy integrację systemową – dzięki temu możemy przejść do kolejnego etapu tworzenia aplikacji internetowej. Testowanie oprogramowania stanowi skuteczną kontrolę jakości aplikacji webowej przed jej wdrożeniem. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy – także wówczas, gdy stworzona przez nas aplikacja webowa zostanie wprowadzona na rynek. Zapewniamy pomoc techniczną, przeprowadzamy aktualizację oprogramowania, aby usprawnić procesy systemowe oraz dodajemy nowe funkcje, jeżeli pojawia się taka potrzeba. Jesteśmy przekonani, że dobre oprogramowanie dedykowane wymaga ciągłego udoskonalania – właśnie dzięki temu wspólnie z naszymi klientami osiągamy wyznaczone cele biznesowe.
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

  ITIL 4 Foundation

  Itil 4 Foundation CPD

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Foundation CPD

  Prince 2 Practitioner

  Prince 2 practitioner

  Agile PM Foundation

  agilepm-foundation

  Agile PM Practitioner

  agilepm-practitioner

  Agile BA Foundation

  agileba-foundation

  Agile BA Practitioner

  agileba-practitioner

  IPMA lev. D

  impa-leveld

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.

  Tworzymy coś więcej niż aplikacje webowe

  Robimy wszystko, by poznać i zrozumieć Twoje cele biznesowe, a następnie dostosować je do wymagań rynku – dzięki temu tworzenie aplikacji webowych kończy się sukcesem. Wykorzystując doświadczenie i umiejętności, damy życie Twoim pomysłom. Dzięki temu powstanie aplikacja webowa funkcjonalna i ceniona przez użytkowników za intuicyjne rozwiązania.

  Świadczymy różne usługi programistyczneodpowiadamy za tworzenie aplikacji internetowych na zamówienie, integrację oprogramowania oraz jego nieustający rozwój. Dbamy również o optymalizację, dzięki czemu Twoja aplikacja zawsze będzie odpowiadać na dynamiczne zmiany na rynku. Przekonaj się, dlaczego nasi klienci obdarzyli nas tak dużym zaufaniem!

  programowanie aplikacji internetowych

  Programowanie aplikacji webowych z IT-Solve – co zyskujesz na współpracy?

  Jeśli chodzi o programowanie aplikacji internetowych, korzyści płynące z podjęcia współpracy z naszą firmą mogą być różne, w zależności od tego, który z jej wariantów wybierzesz. Aby dostarczyć konkretnych informacji w tym zakresie, poniżej przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tego, na jakie korzyści możesz liczyć, decydując się na tworzenie aplikacji webowych w kooperacji z IT-Solve od podstaw, a także, na jakie podczas rozbudowywania tych już istniejących rozwiązań lub integrowania ich z zewnętrznymi systemami.

  tworzenie aplikacji webowych
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Projektowanie aplikacji internetowych od zera

  Pierwszym etapem kooperacji pomiędzy nami a klientem jest w tym określenie wymagań, które powinien spełniać planowany do wdrożenia projekt. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu oraz wiedzy w dziedzinie, jaką są aplikacje i usługi internetowe, w ramach tego kroku zyskasz przede wszystkim gruntowną walidację przyjętej przez Ciebie koncepcji. Za jej sprawą wykrystalizuje się z kolei jeszcze niefinalna, ale już całkiem konkretna postać docelowego programu.

  Samo tworzenie aplikacji internetowych przebiegać będzie przy udziale skrupulatnych analityków i uzdolnionych deweloperów wyposażonych w odpowiednie narzędzia oraz doskonale zaznajomionych z efektywnym wykorzystywaniem najnowocześniejszych spośród funkcjonujących w branży technologii.

  Projektowanie aplikacji internetowych od postaw z IT-Solve uwzględnia również etap ich testowania oraz opracowywania szczegółowej dokumentacji technicznej. W jego efekcie uzyskujesz oprogramowanie wolne od błędów, dopracowane z dużą szczegółowością i gotowe do bardzo szybkiego wprowadzanie na rynek. Dodatkowo tworząc dla Ciebie konkretne aplikacje i usługi internetowe, na bieżąco będziemy raportować progres wykonywanych prac, dzięki czemu zachowasz kontrolę nad postępem przedsięwzięcia.

  Modernizacja i rozwój już stworzonych aplikacji webowych

  Jeśli chodzi o procedury, którymi kierujemy się, rozwijając istniejące systemy naszych klientów, całość przebiega podobnie jak opisywane wcześniej programowanie aplikacji webowych od podstaw. Różnica polega jednak na tym, że wspólnie staramy się odszukać lub zaimplementować rozwiązania dla już funkcjonującego na rynku produktu, które mogłyby uczynić go bardziej funkcjonalnym. Istnieje szereg korzyści, z którymi wiąże się taki rodzaj współpracy. Do najważniejszych z nich należy:

  • - opcja wytyczenia nowych ścieżek rozwoju firmy,
  • - optymalizacja aktualnie obowiązujących procesów biznesowych,
  • - przebudowa istniejącego rozwiązania, a nie tworzenie aplikacji internetowych od nowa, a co za tym idzie – realna szansa na zredukowanie kosztów i uzyskanie szybszego zwrotu z inwestycji,
  • - zyskanie nowego spojrzenia na rzeczywiste potrzeby Twoich klientów, pracowników czy partnerów biznesowych, możliwe dzięki bazowaniu na naszej głębokiej wiedzy na temat programowania aplikacji webowych odznaczających się dużą efektywnością.

  Aplikacje i usługi internetowe przeznaczone do integracji z innym systemem

  Pod względem podejścia do stojących przed nami wyzwań z zakresu integracji już istniejących systemów ponownie stosujemy podobne procedury, jak te umożliwiające optymalne tworzenie aplikacji webowych. Uzgadniamy z Tobą planowane do uzyskania rezultaty, na bieżąco konsultujemy się w sprawach związanych z poszczególnymi funkcjonalnościami, a wszystkie zadania rozdzielamy pomiędzy odpowiednich specjalistów.

  Dzięki temu bez względu na to, czy zdecydujesz się na programowanie aplikacji internetowych od podstaw, czy też na ich integrację z zewnętrznymi systemami, otrzymujesz gwarancję dużej funkcjonalności wcielonego w życie projektu, jego niezawodnego działania, a także wydobycia z niego maksymalnego potencjału.

  Programowanie aplikacji internetowych z it-solve - dodatkowe szczegóły współpracy

  Bez względu na to, czy powierzasz w cudze ręce gotową aplikację, czy też sam pomysł na program, decyzja ta nie jest łatwa, ponieważ w największym stopniu to właśnie od niej uzależniony jest sukces całego przedsięwzięcia. Im lepiej jednak poznasz swojego potencjalnego partnera, tym spokojniejszy będziesz o powodzenie waszej współpracy. W związku z tym poniżej zamieszczamy dodatkowe informacje na temat kompetencji i doświadczenia naszego personelu, a także jakości, którą zapewniamy w ramach realizowanych przez nas zadań. Mamy nadzieję, że dysponując pełniejszym obrazem it-solve, stojąca przed Tobą decyzja stanie się prostsza i mniej stresująca.

  Jeśli chodzi zatem o projektowanie aplikacji webowych, kluczową, choć nieporuszoną jeszcze do tej pory kwestią, jest to, że na tworzone przez nas programy udzielamy gwarancji. Jej długość oraz szczegółowe warunki prezentują się różnie w zależności od konkretnego systemu, jednak zawsze temat ten jest w sposób jasny i klarowny omawiany z klientem. W przypadku zatem współpracy z it-solve dysponujesz nie tylko mglistą obietnicą braku problemów z działaniem aplikacji, ale realnymi zapisami w umowie, które zabezpieczają Twoje interesy.

  W tym miejscu warto dodatkowo zaznaczyć, że wspomnianą gwarancją może być objęta zarówno aplikacja w wersji z dnia jej oddania klientowi, jak i wszelkie dalsze, podejmowane na życzenie klienta czynności związane z jej rozwijaniem. Możesz być zatem spokojny o jej bezawaryjne działanie na każdym etapie kooperacji.

  Oprócz gwarancji należy także wspomnieć o zasadach, na podstawie których odbywa się odbiór zamówionych systemów. Aby zachować pełną transparentność współpracy, szczegółową specyfikację oraz kryteria odbioru realizowanych przez nas projektów przedstawiamy i omawiamy przed podpisaniem umowy. Wszelkie pojawiające się w tym zakresie niejasności na bieżąco wytłumaczy Ci projekt manager, pod którego okiem docelowo ma odbywać się programowanie aplikacji internetowych dla Twojej firmy. Podczas współpracy z it-solve nie ma zatem miejsca na żadne wątpliwości.

  Ostatnią z istotnych, niewspomnianych dotychczas kwestii jest to, że wszystkie nasze działania wykonywane są zgodnie z ideą Agile. W przypadku naszego software house'u kaskadowe projektowanie aplikacji webowych zostało całkowicie zastąpione właśnie programowaniem zwinnym. Dzięki temu, że podchodzimy z olbrzymim pietyzmem do kwestii wydajności i ekonomiczności naszej pracy możesz mieć pewność, że każdy wykonany przez nas krok będzie przynosił Ci wymierne korzyści biznesowe.

   

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!


   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć