goodfirms LOGO Created with Sketch.Rozwój oprogramowania

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie
Co zyskujesz?
Rozwój i modernizacja oprogramowania

Rozwój oprogramowania, czy modernizacja oprogramowania daje szansę na odblokowanie nowych możliwości rozwoju dla Twojego biznesu. Kluczowym elementem jest dobór odpowiedniego partnera, który pomoże przekształcić przestarzałe oprogramowanie w produkt, który da Ci przewagę nad konkurencją.

W it-solve mamy bogate doświadczenie w zakresie rozwoju oraz modernizacji oprogramowania i jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć sukces na rynku poprzez zoptymalizowanie Twoich procesów biznesowych.

Zmiana podejścia

Zanim podejmiesz decyzję o całkowitej zmianie oprogramowania, pomyśl o modernizacji którą możesz wykonać krok po kroku. Przygotuj listę wymagań, którą następnie podzielimy w oparciu o metodologię Agile i zbudujemy każdą z części w sposób zgodny z przedstawionymi wymaganiami. Pozwoli to na obcięcie kosztów i uzyskanie realnej wartości znacznie szybciej.

Inwestycja

Rozwój dotychczasowego oprogramowania oznacza inwestowanie w myślenie w dużej mierze zorientowane na użytkownika jako znaczący wyróżnik konkurencyjny. Kształtujemy inwestycje naszych klientów w taki sposób, aby racjonalnie spojrzeć na zyski. Cechuje nas holistyczne spojrzenie na procesy oraz głębokie zrozumienie tego, co naprawdę cenią sobie Twoi klienci, partnerzy i zespoły.

Partner biznesowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tak przygotować budżet na modernizację oprogramowania, aby był jednocześnie dokładny jak i elastyczny. Naszym celem jest pomóc Ci uzyskać możliwie jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Wspierane technologie

Korzyści
ico-bulb
Ewolucyjne podejście

Choć całkowite odcięcie się od starego systemu i stworzenie nowego od podstaw jest opcją, my wolimy jednak podejście ewolucyjne. Zastępowanie krok po kroku każdego z komponentów, bądź jego udoskonalanie mając na uwadze w pierwszej kolejności te najbardziej problematyczne, pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów.

 

home-ico4
Najnowocześniejsze technologie

Podczas gdy Twoje dotychczasowe oprogramowanie mogło mieć problemy z integracją z nowoczesnymi systemami, udoskonalony przez it-solve system będzie budowany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zaprojektowany będzie on tak, aby dobrze współpracować z innymi dostępnymi systemami ale również zapewnić elastyczność, aby mógł rozwijać się wraz z Twoją firmą.

ico-safe
Bezpieczeństwo danych

Zastąpienie dotychczasowych systemów usprawnionym oprogramowaniem jest procesem o podwyższonym ryzyku, ze względu na ilość danych zawartych w tychże systemach. Nasze ostrożne, systematyczne podejście pozwala na zachowanie procesów biznesowych i pozostawienie informacji w nienaruszonym stanie.

benefit-2
Pełna integracja systemowa

Redundancja jest kluczowym problemem w przypadku wielu starszych systemów - zwłaszcza tych, które składają się z wielu elementów na stałe powiązanych ze sobą. Ponieważ pracujemy nad modernizacją systemów, dbamy o to aby wyeliminować tę nadmiarowość poprzez implementację komponentów w oparciu o jedną bazę danych. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i zmniejszenie błędów pracowników, gdyż nie muszą korzystać z wielu platform jednocześnie.

 

benefit-6
Optymalizacja pracy

Stworzone przez nas systemy znacząco wpływają na optymalizację pracy. Dzięki nim dotychczasowe zadania są w większości zautomatyzowane, wszelkie procesy zostają zoptymalizowane. Czas poświęcany na zarządzanie pracami operacyjnymi zostaje zmniejszony, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na skupienie się na głównych celach firmy.

 

ico-star
Koncentracja na wynikach biznesowych

Gdy rozpoczynamy pracę nad usprawnianiem systemu, nasi analitycy współpracują z Twoim zespołem, aby w pełni zrozumieć cele, jakie chcesz osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować takie rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie na osiągnięcie nawet najbardziej wymagających celów.

Profesjonalizm i doświadczenie
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

ITIL 4 Foundation

Prince 2 Foundation

Prince 2 Practitioner

Agile PM Foundation

Agile PM Practitioner

Agile BA Foundation

Agile BA Practitioner

IPMA lev. D

Doświadczenie naszego zespołu

benefit-4
0
Senior +5 lat
benefit-7
0
Medium (2-5 lat)
ico-analysis
0
Junior (<2 lat)

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
Rozwój oprogramowania
It-solve dostacza usługi outsourcingu IT- programistów, kierowników projektów, testerów. Dopasowujemy formę wsparcia technologicznego do Twoich potrzeb i wspólnie zdefiniowanych wymagań projektowych. Potrzebujesz doświadczonego specjalisty IT- programisty, testera lub całego zespołu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!