fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Rozwój oprogramowania

   Proces rozwoju oprogramowania

   ico-write
   Analiza
   ico-analysis
   Prototypowanie
   home-ico2
   Projekt
   ico-dev
   Wytworzenie aplikacji
   ico-check
   Testowanie
   launch
   Wydanie
   benefit-2
   Wsparcie

   Co zyskujesz na rozwoju oprogramowania?

   Rozwój i modernizacja oprogramowania

   Rozwój oprogramowania, czy modernizacja oprogramowania daje szansę na odblokowanie nowych możliwości rozwoju dla Twojego biznesu. Kluczowym elementem jest dobór odpowiedniego partnera, który pomoże przekształcić przestarzałe oprogramowanie w produkt, który da Ci przewagę nad konkurencją.

   W it-solve mamy bogate doświadczenie w zakresie rozwoju oraz modernizacji oprogramowania i jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć sukces na rynku poprzez zoptymalizowanie Twoich procesów biznesowych.

   Zmiana podejścia

   Zanim podejmiesz decyzję o całkowitej zmianie oprogramowania, pomyśl o modernizacji którą możesz wykonać krok po kroku. Przygotuj listę wymagań, którą następnie podzielimy w oparciu o metodologię Agile i zbudujemy każdą z części w sposób zgodny z przedstawionymi wymaganiami. Pozwoli to na obcięcie kosztów i uzyskanie realnej wartości znacznie szybciej.

   Inwestycja

   Rozwój dotychczasowego oprogramowania oznacza inwestowanie w myślenie w dużej mierze zorientowane na użytkownika jako znaczący wyróżnik konkurencyjny. Kształtujemy inwestycje naszych klientów w taki sposób, aby racjonalnie spojrzeć na zyski. Cechuje nas holistyczne spojrzenie na procesy oraz głębokie zrozumienie tego, co naprawdę cenią sobie Twoi klienci, partnerzy i zespoły.

   Partner biznesowy

   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tak przygotować budżet na modernizację oprogramowania, aby był jednocześnie dokładny jak i elastyczny. Naszym celem jest pomóc Ci uzyskać możliwie jak najwyższy zwrot z inwestycji.

   Wspierane technologie

   Korzyści z rozwoju oprogramowania

   ico-bulb

   Ewolucyjne podejście

   Choć całkowite odcięcie się od starego systemu i stworzenie nowego od podstaw jest opcją, my wolimy jednak podejście ewolucyjne. Zastępowanie krok po kroku każdego z komponentów, bądź jego udoskonalanie mając na uwadze w pierwszej kolejności te najbardziej problematyczne, pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów.

    

   home-ico4

   Najnowocześniejsze technologie

   Podczas gdy Twoje dotychczasowe oprogramowanie mogło mieć problemy z integracją z nowoczesnymi systemami, udoskonalony przez it-solve system będzie budowany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zaprojektowany będzie on tak, aby dobrze współpracować z innymi dostępnymi systemami ale również zapewnić elastyczność, aby mógł rozwijać się wraz z Twoją firmą.

   ico-safe

   Bezpieczeństwo danych

   Zastąpienie dotychczasowych systemów usprawnionym oprogramowaniem jest procesem o podwyższonym ryzyku, ze względu na ilość danych zawartych w tychże systemach. Nasze ostrożne, systematyczne podejście pozwala na zachowanie procesów biznesowych i pozostawienie informacji w nienaruszonym stanie.

   benefit-2

   Pełna integracja systemowa

   Redundancja jest kluczowym problemem w przypadku wielu starszych systemów - zwłaszcza tych, które składają się z wielu elementów na stałe powiązanych ze sobą. Ponieważ pracujemy nad modernizacją systemów, dbamy o to aby wyeliminować tę nadmiarowość poprzez implementację komponentów w oparciu o jedną bazę danych. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i zmniejszenie błędów pracowników, gdyż nie muszą korzystać z wielu platform jednocześnie.

    

   benefit-6

   Optymalizacja pracy

   Stworzone przez nas systemy znacząco wpływają na optymalizację pracy. Dzięki nim dotychczasowe zadania są w większości zautomatyzowane, wszelkie procesy zostają zoptymalizowane. Czas poświęcany na zarządzanie pracami operacyjnymi zostaje zmniejszony, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na skupienie się na głównych celach firmy.

    

   ico-star

   Koncentracja na wynikach biznesowych

   Gdy rozpoczynamy pracę nad usprawnianiem systemu, nasi analitycy współpracują z Twoim zespołem, aby w pełni zrozumieć cele, jakie chcesz osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować takie rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie na osiągnięcie nawet najbardziej wymagających celów.

   Wiktor Sobczyk

   Bezpłatna konsultacja

   Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

   Profesjonalizm i doświadczenie
   Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
   ITIL 4 Foundation

   Prince 2 Foundation

   Prince 2 Practitioner

   Agile PM Foundation

   Agile PM Practitioner

   Agile BA Foundation

   Agile BA Practitioner

   IPMA lev. D

   Doświadczenie naszego zespołu

   benefit-4
   0
   Senior +5 lat
   benefit-7
   0
   Medium (2-5 lat)
   ico-analysis
   0
   Junior (<2 lat)

   Opinie naszych klientów

   Emil Żak
   CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
   Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
   Marcin Starczewski
   Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
   Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
   Marcin Ludyga
   Prezes
   Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
   Maciej Kowalczyk
   Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
   Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
   Bartosz Dowojna
   Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
   Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
   Jakub Wójtowicz
   Account Manager w Brand Backup
   Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
   Kamil Chełstowski
   Member of Board of BussinessForce
   Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
   Rafał Krakowski
   Dyrektor ds. realizacji
   IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
   Artur Ochman
   Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
   Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.

   Rozwój i modernizacja oprogramowania

   It-solve dostacza usługi outsourcingu IT- programistów, kierowników projektów, testerów. Dopasowujemy formę wsparcia technologicznego do Twoich potrzeb i wspólnie zdefiniowanych wymagań projektowych. Potrzebujesz doświadczonego specjalisty IT- programisty, testera lub całego zespołu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Rozwój oprogramowania to modyfikacja istniejącego programu desktopowego lub webowego, pozwalająca na zwiększenie jego użyteczności poprzez dodanie nowych funkcji, korektę jego wydajności, cech systemowych lub pozostałych właściwości. Zazwyczaj rozwój postępuje na podstawie jasno określonych koncepcji zmian, jakie mają nastąpić w działaniu aplikacji, czyli tak zwany Roadmap.

   Co daje stały rozwój oprogramowania?

   Proces rozwoju oprogramowania przyczynia się do poprawy ogólnej jakości systemu, a tym samym różni się od utrzymania oprogramowania, którego to celem jest wyłącznie naprawa błędów pojawiających się w wyniku użytkowania. Jak właściwie należy rozumieć jakość oprogramowania?

   • - Przydatność funkcjonalna – rozumiana jako stopień w jakim program realizuje domyślne oraz określone funkcje, odpowiadając potrzebom użytkownika.
   • - Wydajność, czyli efektywność oprogramowania w stosunku do wykorzystywanych zasobów sprzętowych.
   • - Zgodność, czyli zdolność systemu do współpracy z systemem operacyjnym oraz innymi aplikacjami.
   • - Użyteczność – odpowiada za wszelkie czynniki związane z obsługą systemu przez użytkownika. Określa czy produkt jest odpowiednio łatwy oraz satysfakcjonujący w użyciu, a także, w jakim stopniu chroni przed popełnianiem błędów.
   • - Niezawodność – określa, w jakim stopniu użytkownik może polegać na sprawności systemu. Przekłada się na dokładność oraz szybkość w wykonywaniu funkcji programowych.
   • - Bezpieczeństwo, czyli stopień, w jakim aplikacja zapewnia poufność danych użytkownika oraz ogranicza możliwość nieautoryzowanego dostępu do przechowywanych informacji.
   • - Utrzymywalność – parametr ten określa podatność oprogramowania na ewentualne modyfikacje.
   • - Przenaszalność – określa zdolność do przenoszenia systemu pomiędzy różnymi środowiskami.

   Rozwój oprogramowania wykorzystywanego przez swoją firmę, to rzecz kluczowa pozwalająca przystosować aplikację do zmiennych warunków środowiskowych. Jest to proces wymagający obiektywnej analizy wielu czynników składowych, który warto oddać w ręce zespołu programistów mających niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z ofertą outsourcingu programistycznego proponowaną przez naszą firmę.

   Co obejmuje modernizacja aplikacji?

   Na ogólną poprawę jakości składa się wiele czynników. Część z nich to zwyczajna aktualizacja do obecnych wymagań, a część stanowi poważną rozbudowę funkcjonalności. Można jednak wskazać kilka obszarów, które mają szczególne znaczenie w naszej pracy. Modernizacja aplikacji obejmuje m.in.:

   • dodawanie nowych funkcji,
   • optymalizację pod kątem wydajności,
   • zmianę cech systemowych,
   • poprawki designu.

   Programy internetowe mogą więc być szybsze, wygodniejsze w obsłudze i ładniejsze. Odpowiada za to cały zespół składający się z programistów, grafików oraz designerów.

   Modernizacja aplikacji internetowych w każdej technologii

   Mamy duże doświadczenie w rozbudowie software'u wykonanego na wszystkich popularnych platformach. Włączają się w to ASP.net, SQL Server, SignalR, Microsoft.net, AWS, Azure, Flutter, Swift i wiele innych. Modernizacja aplikacji internetowych nie stanowi wobec tego żadnych przeszkód niezależnie od wybranej wcześniej przez klienta technologii.

   Rozbudowa aplikacji poprzez ewolucję obecnych rozwiązań

   Nie trzeba rezygnować w całości z posiadanego już oprogramowania internetowego. Bardzo często okazuje się, że wystarczy jedynie ulepszyć gorzej działające elementy lub dodać zupełnie nowe. Rozbudowa aplikacji poprzez jej ewolucję jest nie tylko tańsza, ale też bezpieczniejsza. Dzięki temu użytkownicy mobilni mają poczucie stabilności, a jednocześnie otrzymują kolejne przydatne funkcje. To główna, choć niejedyna zaleta modernizacji w sposób szanujący dotychczasowe rozwiązania.

   Modernizacja aplikacji mobilnych w naszej ofercie

   Zajmujemy się nie tylko oprogramowaniem webowym, ale też przeznaczonym na urządzenia mobilne. Kompleksowa oferta sprawia, że można się do nas zwrócić w każdej sprawie. Modernizacja aplikacji mobilnych obejmuje wszystkie najpopularniejsze systemy, włącznie z iOS-em i Androidem. Dzięki dużemu doświadczeniu podejmiemy się każdego wyzwania związanego z rozbudową oraz przeprojektowaniem software'u do współczesnych wymagań.

   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć