fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Wrocław

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Tworzenie aplikacji internetowych

  Tworzymy kod, który służy klientom biznesowym i indywidualnym. Odpowiadamy za wdrażanie rozwiązań wykazujących realną moc na drodze do poprawy efektywności działania, przyspieszenia procesów w firmie, a także optymalizacji kosztów operacyjnych. Każda linia kodu, jaką piszą nasi programiści, cechuje się przywiązaniem do jakości, dobrej organizacji, oraz potencjałem do rozszerzeń. Prowadzimy klienta przez cały proces tworzenia oprogramowania – od koncepcji wstępnej, poprzez tłumaczenie założeń i oczekiwań na język programowania, aż po implementację końcowego produktu i sprawdzenie jego jakości w realnym życiu.

  firma programistyczna wrocław

  Tworzenie aplikacji mobilnych

  Dzięki usługom, jakie oferuje nasza firma programistyczna Wrocław zyskuje miejsce do realizacji kreatywnych projektów, które mają realny wpływ na rzeczywistość. Nasza misja trwa przez cały cykl życia oprogramowania. Jesteśmy otwarci na sugerowane przez klienta modyfikacje i aktualizacje, uzależnione od rozwoju potrzeb biznesowych. Nasze usługi informatyczne Wrocław traktuje jako szansę na rozwój w większości dziedzin życia gospodarczego. Osoby poszukujące software house Wrocław zachęcamy do kontaktu i przybliżenia nam swojego pomysłu, który wprowadzimy w życie z pasją i najwyższą starannością.

  software house wrocław
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Usługi informatyczne Wrocław – zakres naszej oferty

  Jednym z fundamentów naszej działalności pozostaje tworzenie aplikacji internetowych. Wrocław doświadcza dynamicznego rozwoju z każdym rokiem, co z kolei rodzi potrzebę ekspansji wielu firm w internecie. Kreację aplikacji od podstaw, którą proponuje nasza firma programistyczna Wrocław traktuje jako kompletny pakiet informatyczny, ukierunkowany na praktyczne zastosowanie i rozwiązywanie prawdziwych problemów. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działanie programistyczne, nasz Software House Wrocław wykonuje gruntowną analizę modelu biznesowego klienta i jego oczekiwań. Zdobytą wiedzę tłumaczymy na rozwiązania techniczne, w ramach etapu określanego jako prototypowanie. Działając jako profesjonalna firma IT Wrocław otrzymuje od nas gotowy projekt przyszłej aplikacji. Po jego akceptacji przechodzimy do fazy wytwarzania i testowania, których zwieńczenie stanowi wydanie aplikacji do użytku.

   

  Od firm oferujących usługi informatyczne Wrocław oczekuje często progresywnych aplikacji internetowych (PWA), umożliwiających zastosowanie jednego kodu dla wielu platform. Jednoczesne wypuszczenie aplikacji na system iOS oraz Android daje przewagę konkurencyjną, oraz pozwala obniżyć całkowity koszty wytwarzania oprogramowania. Wrocław bardzo chętnie korzysta z naszej oferty tworzenia aplikacji dostosowanych do urządzeń mobilnych, które obecnie stanowią niezwykle ważny segment rynku usług informatycznych.

   

  Firma IT Wrocław jako doping dla rozwoju biznesu


  Tworząc kompleksowe usługi informatyczne Wrocław otrzymuje od nas niezwykłe narzędzie do kreowania nowych pomysłów na rozwój. Proponujemy Warsztaty Discovery, mające na celu stworzenie nowej wizji produktu lub usługi, opisu jej funkcjonalności oraz stawiania innowacyjnego pomysłu pod ostrzał krytycznych pytań, które pozwolą wypracować skuteczne rozwiązanie końcowe. Ciekawą opcję dla biznesowej burzy mózgów stanowią również warsztaty Product Design, ukierunkowane na stworzenie wizji przyszłej aplikacji. Rzucamy pomysł na głęboką wodę praktycznych testów, starając się potwierdzić jego realną skuteczność w rozwiązywaniu konkretnego problemu. Dzięki Warsztatom Discovery oraz Product Design Wrocław otrzymuje doskonałą platformę do ustalenia kierunku przyszłego rozwoju swoich firm.

   

  Oprócz działalności szkoleniowej, jaką prowadzi nasza firma IT Wrocław zyskuje również dostęp do najlepszych usług konsultingowych w zakresie tworzenia lub ulepszeń w oprogramowaniu. Dzięki audytowi technicznemu, jaki wykonuje nasz Software House Wrocław ma szansę poznania możliwości poprawy elementów składowych istniejącego oprogramowania, lub wypracowania zupełnie nowych rozwiązań, dostosowanych do zmieniającego się świata. W ramach usług konsultingowych, które oferuje nasza firma programistyczna Wrocław ceni sobie tworzenie prototypu produktu, będącego namacalnym pole do weryfikacji założeń wstępnych. Konsulting w IT Solve oznacza ponadto warsztaty produktowe, tworzenie strategii produktu, szkolenia dla pracowników, a także ratowanie projektów będących w kryzysie technologicznym lub organizacyjnym.

   

  Firma programistyczna Wrocław – najlepsze oprogramowanie dla biznesu


  Profesjonalizm, pasja, rzetelność oraz skuteczność to fundamenty wszystkich prac projektowych, jakie podejmuje nasza firma IT. Wrocław otrzymuje w IT Solve stabilnego partnera do realizacji rozmaitych celów strategicznych i rozwojowych. Wierzymy w moc oprogramowania, które daje ogromną przewagę na rynku usług internetowych. IT Solve to najlepsza firma programistyczna we Wrocławiu. Tak jednoznaczne stwierdzenie znajduje swój dowód w rekomendacjach dziesiątek zadowolonych przedsiębiorców, dla których prowadziliśmy zaawansowane projekty programistyczne. Nasze aplikacje zmieniają świat na lepsze, a Wrocław otrzymuje dzięki temu szanse na dalszą akcelerację rozwoju gospodarczego.

  Nasi klienci

  Stały kontakt - Software House Wrocław

  Podstawą każdej owocnej współpracy jest stały kontakt, dlatego właśnie w taki sposób współpracujemy z naszymi klientami. Działamy na terenie całej Warszawy. Z naszymi klientami utrzymujemy stały kontakt mailowy oraz telefoniczny, przeprowadzamy również często video konferencje.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć