fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Oprogramowanie dedykowane

Naszym zadaniem jest tworzenie aplikacji internetowych na zamówienie – podążamy za Twoimi pomysłami, wykorzystując do tego najnowsze technologie, dzięki czemu zapewniamy maksymalną efektywność inwestycji. 

Co zyskujesz?
Zwalidowanie wizji produktu
Tworzenie aplikacji rozpoczynamy od wspólnego zdefiniowania wymagań dla Twojego produktu podczas warsztatów oraz określenia, które pomysły są najbardziej efektywne – jeszcze zanim stworzymy wizję projektu, która zapewni realną szansę na odniesienie sukcesu w przyszłości.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
baza danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
 • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
 • Prince2 Foundation
 • ITIL Foundation
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level

Doświadczenie naszego zespołu

benefit-4
0
Senior +5 lat
benefit-7
0
Medium (2-5 lat)
ico-analysis
0
Junior (<2 lat)
Korzyści
ico-bulb
Zatwierdzenie wizji

Nasza współpraca z klientami rozpoczyna się od przeprowadzenia warsztatów Discovery, które umożliwiają doprecyzowanie koncepcji aplikacji oraz pozwalają zaprojektować pierwsze widoki systemu. Dzięki temu powstają przemyślane i dopracowane pod każdym względem aplikacje dedykowane, które odpowiadają na potrzeby użytkowników. 

ico-safe
Wprowadzenie innowacji

Zespół certyfikowanych analityków it-solve zapewnia strategiczne rozwiązania nawet dla najbardziej złożonych wymagań aplikacji dedykowanych. Specjalizujemy się w opracowywaniu produktów przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu każde oprogramowanie na zamówienie jest dostosowane do oczekiwań klienta oraz wyzwań, jakie pojawią się na rynku.

home-ico4
Automatyzacja procesów

Wspieramy automatyzację procesów, dzięki czemu możesz się w pełni skupić na prowadzeniu biznesu wraz z dedykowanym oprogramowaniem, które w tym skutecznie pomaga, zamiast przeszkadzać. Po wcześniejszym określeniu wymagań, przejmujemy odpowiedzialność za realizację projektu, a Tobie dostarczamy gotowe efekty w postaci dopracowanej w każdym szczególe aplikacji.

benefit-6
Ciągłe udoskonalenie

Projektowanie aplikacji to ciągłe udoskonalanie wypracowanych rozwiązań. Konfigurujemy ciągłą integrację oraz proces dostarczania oprogramowania na zamówienie, dzięki czemu możesz bez problemu sprawdzać i modyfikować swoje wymagania. Raportowanie postępów pomaga dostrzec ewentualne załamania w ekosystemie dedykowanej aplikacji, co umożliwia wprowadzanie zmian i tym samym dostarczanie użytkownikom najlepszych usług.

Profesjonalizm i doświadczenie
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

ITIL 4 Foundation

Prince 2 Foundation

Prince 2 Practitioner

Agile PM Foundation

Agile PM Practitioner

Agile BA Foundation

Agile BA Practitioner

IPMA lev. D

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager

Oprogramowanie dedykowane

Dedykowane aplikacje internetowe to skuteczny sposób na rozwój firmy, a tym samym zagwarantowanie jej lepszej pozycji na rynku. Tworząc własne oprogramowanie we współpracy z zespołem certyfikowanych specjalistów, masz wpływ na jego kształt – programy na zamówienie łączą w sobie wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz informatyczne doświadczenie twórców aplikacji. Z naszym wsparciem tworzenie aplikacji internetowych jest przedsięwzięciem o gwarantowanym sukcesie. Wystarczy, że opowiesz nam o swoim pomyśle, a my wykonamy dla Ciebie dedykowaną aplikację mobilną lub internetową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dedykowane oprogramowanie i aplikacje internetowe na zamówienie

Z reguły doświadczony zespół, tworzący dedykowane oprogramowanie, jest potrzebny, gdy chcesz zmodyfikować istniejące rozwiązanie lub zbudować na zamówienie aplikacje od podstaw, ponieważ aktualnie dostępne opcje nie odpowiadają Twoim potrzebom biznesowym oraz określonym celom. W takim przypadku opracowane dedykowane oprogramowanie dla firm będzie znacznie bardziej dostosowane do środowiska, w którym prowadzisz działalność oraz do wszelkich potrzeb aktualnych i przyszłych klientów biznesu. Aplikacje internetowe na zamówienie są maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Umożliwiają również elastyczne wprowadzanie pożądanych zmian.

Oprogramowanie na zamówienie – kompleksowa współpraca z ekspertami

Nasz zespół nie koncentruje się wyłącznie na przygotowaniu kodu i uruchomieniu danej aplikacji. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo. Tworzenie dedykowanego oprogramowania rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich celów oraz potrzeb potencjalnych klientów. Wspólnie ustalamy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w specyfice określonego biznesu. Wykorzystujemy umiejętności i narzędzia analityczne, pozwalające już na samym początku współpracy określić, jakie działania przyniosą najlepsze efekty. Projekt budowany na tak ułożonych fundamentach doprowadzi do stworzenia maksymalnie funkcjonalnego produktu, który szybko trafi na rynek.

Przygotowując dedykowane aplikacje, wykorzystujemy starannie dobrany do specyfiki danego projektu stos technologiczny. Nie specjalizujemy się we wszystkich technologiach, natomiast dbamy o to, by poziom wiedzy poszczególnych członków zespołu w wybranych dziedzinach stał na najwyższym możliwym poziomie. Współpracując z nami, korzystasz z wiedzy i umiejętności doświadczonych ekspertów.

Aplikacje internetowe na zamówienie – wdrożenie, testy i rozwój

Tworząc oprogramowanie dedykowane dbamy o to, by na bieżąco informować Cię o postępie prac. Wykorzystujemy narzędzia, które ułatwiają maksymalną kontrolę nad prowadzonymi działaniami. Kierownik projektu będzie powiadamiał Cię nie tylko o sukcesach, ale również o wyzwaniach, które zawsze pojawiają się w pracy nad oprogramowaniem. Oczywiście – jednocześnie wskazując najskuteczniejsze rozwiązania każdego problemu.

Wiemy, że dedykowane aplikacje internetowe muszą doskonale działać na każdym rodzaju urządzenia oraz być w pełni funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze. Dlatego też tak dużą wagę przykładamy do testów napisanego kodu. Kontrola jakości, prowadzona przez doświadczonych specjalistów, pozwala błyskawicznie wykryć wszelkie błędy i wprowadzić niezbędne poprawki. Nieustannie udoskonalamy aplikacje dedykowane oraz zapewniamy profesjonalną opiekę powdrożeniową, dzięki czemu możemy efektywnie rozwijać oprogramowanie na zamówienie. Zawsze będzie ono zoptymalizowane, a także dopasowane do rynkowych trendów.

Wybierając aplikacje internetowe na zamówienie, które zaprojektuje oraz wdroży nasza firma, sięgasz po rozwiązania, umożliwiające zdobycie przewagi nad konkurencją i wyróżnienie się na rynku.

Oprogramowanie dedykowane to nie tylko lepiej funkcjonujący biznes, ale także początek budowania profesjonalnego wizerunku marki, stabilny rozwój czy możliwość zintegrowania przygotowanych na zamówienie aplikacji z już posiadanymi systemami. Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w aplikacjach dedykowanych dla biznesu – zapraszamy do kontaktu.