fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Oprogramowanie dedykowane

  Naszym zadaniem jest tworzenie aplikacji internetowych na zamówienie – podążamy za Twoimi pomysłami, wykorzystując do tego najnowsze technologie, dzięki czemu zapewniamy maksymalną efektywność inwestycji. 

  Co zyskujesz z oprogramowaniem na zmówienie?

  Zwalidowanie wizji produktu

  Tworzenie aplikacji rozpoczynamy od wspólnego zdefiniowania wymagań dla Twojego produktu podczas warsztatów oraz określenia, które pomysły są najbardziej efektywne – jeszcze zanim stworzymy wizję projektu, która zapewni realną szansę na odniesienie sukcesu w przyszłości.

  dedykowane oprogramowanie

  Proces rozwoju oprogramowania

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Korzyści z dedykowanego oprogramowania

  ico-bulb

  Zatwierdzenie wizji

  Nasza współpraca z klientami rozpoczyna się od przeprowadzenia warsztatów Discovery, które umożliwiają doprecyzowanie koncepcji aplikacji oraz pozwalają zaprojektować pierwsze widoki systemu. Dzięki temu powstają przemyślane i dopracowane pod każdym względem aplikacje dedykowane, które odpowiadają na potrzeby użytkowników. 

  ico-safe

  Wprowadzenie innowacji

  Zespół certyfikowanych analityków it-solve zapewnia strategiczne rozwiązania nawet dla najbardziej złożonych wymagań aplikacji dedykowanych. Specjalizujemy się w opracowywaniu produktów przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu każde oprogramowanie na zamówienie jest dostosowane do oczekiwań klienta oraz wyzwań, jakie pojawią się na rynku.

  home-ico4

  Automatyzacja procesów

  Wspieramy automatyzację procesów, dzięki czemu możesz się w pełni skupić na prowadzeniu biznesu wraz z dedykowanym oprogramowaniem, które w tym skutecznie pomaga, zamiast przeszkadzać. Po wcześniejszym określeniu wymagań, przejmujemy odpowiedzialność za realizację projektu, a Tobie dostarczamy gotowe efekty w postaci dopracowanej w każdym szczególe aplikacji.

  benefit-6

  Ciągłe udoskonalenie

  Projektowanie aplikacji to ciągłe udoskonalanie wypracowanych rozwiązań. Konfigurujemy ciągłą integrację oraz proces dostarczania oprogramowania na zamówienie, dzięki czemu możesz bez problemu sprawdzać i modyfikować swoje wymagania. Raportowanie postępów pomaga dostrzec ewentualne załamania w ekosystemie dedykowanej aplikacji, co umożliwia wprowadzanie zmian i tym samym dostarczanie użytkownikom najlepszych usług.

  Doświadczenie naszego zespołu

  benefit-4
  0
  Senior +5 lat
  benefit-7
  0
  Medium (2-5 lat)
  ico-analysis
  0
  Junior (<2 lat)
  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.

  Oprogramowanie dedykowane

  Dedykowane aplikacje internetowe to skuteczny sposób na rozwój firmy, a tym samym zagwarantowanie jej lepszej pozycji na rynku. Tworząc własne oprogramowanie we współpracy z zespołem certyfikowanych specjalistów, masz wpływ na jego kształt – programy na zamówienie łączą w sobie wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz informatyczne doświadczenie twórców aplikacji. Z naszym wsparciem tworzenie aplikacji internetowych jest przedsięwzięciem o gwarantowanym sukcesie. Wystarczy, że opowiesz nam o swoim pomyśle, a my wykonamy dla Ciebie dedykowaną aplikację mobilną lub internetową.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dedykowane oprogramowanie i aplikacje internetowe na zamówienie

  Z reguły doświadczony zespół, tworzący dedykowane oprogramowanie, jest potrzebny, gdy chcesz zmodyfikować istniejące rozwiązanie lub zbudować na zamówienie aplikacje od podstaw, ponieważ aktualnie dostępne opcje nie odpowiadają Twoim potrzebom biznesowym oraz określonym celom. W takim przypadku opracowane dedykowane oprogramowanie dla firm będzie znacznie bardziej dostosowane do środowiska, w którym prowadzisz działalność oraz do wszelkich potrzeb aktualnych i przyszłych klientów biznesu. Aplikacje internetowe na zamówienie są maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Umożliwiają również elastyczne wprowadzanie pożądanych zmian.

  Oprogramowanie na zamówienie – Jak wygląda kompleksowa współpraca z ekspertami

  Nasz zespół nie koncentruje się wyłącznie na przygotowaniu kodu i uruchomieniu danej aplikacji. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo. Tworzenie dedykowanego oprogramowania rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich celów oraz potrzeb potencjalnych klientów. Wspólnie ustalamy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w specyfice określonego biznesu. Wykorzystujemy umiejętności i narzędzia analityczne, pozwalające już na samym początku współpracy określić, jakie działania przyniosą najlepsze efekty. Projekt budowany na tak ułożonych fundamentach doprowadzi do stworzenia maksymalnie funkcjonalnego produktu, który szybko trafi na rynek.

  Przygotowując dedykowane aplikacje, wykorzystujemy starannie dobrany do specyfiki danego projektu stos technologiczny. Nie specjalizujemy się we wszystkich technologiach, natomiast dbamy o to, by poziom wiedzy poszczególnych członków zespołu w wybranych dziedzinach stał na najwyższym możliwym poziomie. Współpracując z nami, korzystasz z wiedzy i umiejętności doświadczonych ekspertów.

  Aplikacje internetowe na zamówienie – wdrożenie, testy i rozwój

  Tworząc oprogramowanie dedykowane dbamy o to, by na bieżąco informować Cię o postępie prac. Wykorzystujemy narzędzia, które ułatwiają maksymalną kontrolę nad prowadzonymi działaniami. Kierownik projektu będzie powiadamiał Cię nie tylko o sukcesach, ale również o wyzwaniach, które zawsze pojawiają się w pracy nad oprogramowaniem. Oczywiście – jednocześnie wskazując najskuteczniejsze rozwiązania każdego problemu.

  Wiemy, że dedykowane aplikacje internetowe muszą doskonale działać na każdym rodzaju urządzenia oraz być w pełni funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze. Dlatego też tak dużą wagę przykładamy do testów napisanego kodu. Kontrola jakości, prowadzona przez doświadczonych specjalistów, pozwala błyskawicznie wykryć wszelkie błędy i wprowadzić niezbędne poprawki. Nieustannie udoskonalamy aplikacje dedykowane oraz zapewniamy profesjonalną opiekę powdrożeniową, dzięki czemu możemy efektywnie rozwijać oprogramowanie na zamówienie. Zawsze będzie ono zoptymalizowane, a także dopasowane do rynkowych trendów.

  Wybierając aplikacje internetowe na zamówienie, które zaprojektuje oraz wdroży nasza firma, sięgasz po rozwiązania, umożliwiające zdobycie przewagi nad konkurencją i wyróżnienie się na rynku.

  Oprogramowanie dedykowane to nie tylko lepiej funkcjonujący biznes, ale także początek budowania profesjonalnego wizerunku marki, stabilny rozwój czy możliwość zintegrowania przygotowanych na zamówienie aplikacji z już posiadanymi systemami. Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w aplikacjach dedykowanych dla biznesu – zapraszamy do kontaktu.

  Tworzenie dedykowanego oprogramowania – zoptymalizowany schemat współpracy

  Przed zespołem mającym za zadanie tworzyć dedykowane aplikacje internetowe czy mobilne stoi wiele wyzwań związanych z nietypową specyfiką rozwiązań tego typu. Projekty takie w dużym stopniu stawiają bowiem na unikalność, ale bardzo często obejmują też w pełni indywidualny zakres funkcjonalności koniecznych do precyzyjnego dopasowania względem konkretnych potrzeb klienta. W związku z tym dedykowane oprogramowanie musi być wdrażane w ramach optymalnie skonstruowanego i skrupulatnie przeprowadzanego procesu, który pozwoli rozbić przedsięwzięcie na czynniki pierwsze, uzupełnić je o dodatkowe koncepcje, a następnie ponownie złożyć w jedną spójną i wydajnie działającą całość.

  Nie inaczej procedura ta przebiega w przypadku it-solve. Poniżej zamieszczamy poglądowe podsumowanie schematu współpracy z klientem, który od lat z sukcesem funkcjonuje w naszej firmie:

  1. Etap wstępnej analizy biznesowej skoncentrowany na tym, żeby precyzyjnie zidentyfikować i gruntownie przeanalizować Twoje potrzeby oraz cele przedsięwzięcia.

  2. Warsztaty Projektowe Discovery, podczas których przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna, a planowane do uzyskania oprogramowanie dedykowane będzie szczegółowo rozplanowywane, omawiane i udoskonalane we współpracy z wieloosobowym zespołem specjalistów z różnych dziedzin.

  3. Faza właściwej implementacji opracowanej wcześniej specyfikacji. Podczas niej dedykowane aplikacje tworzone są w dwutygodniowych etapach określanych jako tzw. sprinty. Po zakończeniu każdego z nich otrzymujesz on nas bieżący kod, który możesz zweryfikować i omówić ze swoim opiekunem w celu zgłoszenia nam ewentualnych uwag.

  Aplikacje dedykowane – Jak wygląda utrzymanie i rozwój

  Osobną i niewymienioną powyżej usługą, którą świadczy nasza firma, jest również trwała obsługa już istniejącego dedykowanego oprogramowania. Dotyczy ona zarówno aplikacji tworzonych przy udziale it-solve, jak i tych, które klient zrealizował we własnym zakresie. Jeśli potrzebujesz bieżącego wsparcia w utrzymywaniu, cyklicznym modernizowaniu lub rozbudowywaniu swojego programu o nowe funkcjonalności, pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. W zależności od Twoich potrzeb możemy współpracować z Tobą przez konkretny, ściśle określony przez Ciebie odcinek czasu albo udzielać Ci wsparcia w ramach okresu bliżej niesprecyzowanego.

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć