fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji Flutter

  Flutter to framework Google pozwalający tworzyć natywne aplikacje mobilne na iOS i Android w rekordowo krótkim czasie. W jaki sposób?

  Zalety Aplikacji Flutter

  benefit-3

  Wydajność

  Stworzona za pomocą Flutter aplikacja mobilna dzięki wielowarstwowej architekturze i szybkiemu renderowaniu pozwala na zbudowanie w pełni konfigurowalnego, natywnego interfejsu użytkownika UI. Aplikacje Flutter działają płynnie i szybko.

  benefit-3

  Spójność aplikacji

  Flutter do tworzenia interfejsu aplikacji mobilnej nie wykorzystuje natywnych komponentów interfejsu użytkownika. Zamiast tego używa własnego super- wydajnego silnika renderowania do rysowania widgetów. Dzięki temu tworzenie widoków jest szybkie, a interfejsy na Android i iOS są spójne.

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  Jak tworzymy, testujemy i wdrażamy aplikacje Flutter dla firm?

  Personalizowane aplikacje mobilne w software house IT-Solve są dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta oraz specyfiki branży. W przypadku braku specyfikacji oferujemy warsztaty Product Design. Nasze wsparcie programistyczne zawiera możliwość stworzenia projektu graficznego aplikacji, a także zaprojektowania jej widoków. Po stworzeniu aplikacji za pomocą Flutter, następnym krokiem będą zewnętrzne oraz wewnętrzne testy. Jeśli testy zakończą się pomyślnie, aplikacja może zostać wdrożona do sklepów AppStore i Google Play.

  Po zakończeniu pracy nad aplikacją, nie kończy się nasza współpraca z klientami. Wspieramy ich także w przypadku problemów technicznych, rozwijania nowych funkcji czy aktualizacji.

  Warto zaznaczyć, że w zależności od branży i oczekiwań klienta, proces tworzenia aplikacji Flutter może się różnić - każdy projekt wymaga innego podejścia. Zanim rozpoczniemy budowanie oprogramowania dedykowanego, zazwyczaj oferujemy warsztaty Product Design gdzie ustalamy właściwości aplikacji i tworzymy kosztorys projektu.

  Aplikacja Flutter - odpowiedni wybór dla Twojego biznesu

  launch

  MVP i Flutter - para idealna

  Masz genialny plan na aplikację. Musisz przedstawić MVP swoim inwestorom, a może masz limit czasu - aplikacja Flutter jest do tego idealnie dostosowanym wyborem.
  benefit-2

  Flutter – szybka metoda na wypuszczenie na rynek aplikacji

  Chcesz wystartować oraz wydać aplikację mobilną na Android i iOS w jednakowym momencie – Flutter może okazać się do tego idealnym rozwiązaniem.

  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Flutter - rewolucja technologia od Google?

  Flutter to technologia Google, która pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android oraz iOS. To, co jest najważniejsze, to fakt, że programista tworzy aplikację jednocześnie na oba systemy. Napisane w języku programowania Dart aplikacje mobilne zaprojektowane za pomocą Flutter prezentują się i zachowują niemal w stu procentach identycznie na obu systemach, a ich wydajność nie różni się niczym od tej dostępnej w aplikacjach mobilnych stworzonych natywnie.

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Szukasz pomysłu na aplikację mobilną?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć