goodfirms LOGO Created with Sketch.

Flutter

Flutter to mobilny framework Google do tworzenia wysokiej jakości natywnych aplikacji na iOS i Android w rekordowo krótkim czasie.

Zalety Aplikacji Flutter

benefit-3
Wydajność
Aplikacje stworzone we Flutter będą miały natywny kod i dzięki temu będą szybsze niż Java Script. Wielowarstwowa architektura i szybkie renderowanie pozwalają na zbudowanie w pełni konfigurowalnego, natywnego interfejsu użytkownika UI. Aplikacje Flutter działają płynnie i szybko.
benefit-3
Szybki development
Aplikacje mają jedną bazę kodową dla systemu iOS i Android. Deweloperzy rozwijący aplikację mogą wprowadzać zmiany w kodzie i widzieć je od razu w aplikacji. Oznacza to mniej czasu na rozwój i testowanie, a to przekłada się na niższe koszty jakie trzeba ponieść rozwijając projekt.
benefit-3
Spójność aplikacji
Flutter nie wykorzystuje natywnych komponentów interfejsu użytkownika. Zamiast tego w swojej bibliotece posiada widgety. Dzięki temu, tworzenie widoków jest szybkie, a interfejsy na Android i iOS są spójne.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
baza danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
 • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
 • Prince2 Foundation
 • ITIL Foundation
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level

Flutter rewolucja od Google

Flutter to stosunkowa młoda technologia Google, która pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android oraz iOS. To co jest najważniejsze to fakt iż programista tworzy aplikację jednocześnie na oba systemy. Napisane w języku programowania Dart aplikacje mobilne, prezentują się i zachowują się niemal w stu procentach identycznie na obu systemach, a ich wydajność jest niemal identyczna jak w aplikacjach mobilnych stworzonych natywnie.

Czy Flutter to odpowiedni wybór?
launch
MVP i Flutter - idealne połączenie
Masz świetny pomysł na aplikację. Potrzebujesz zaprezentować MVP swoim inwestorom, masz ograniczony czas - Flutter jest idealnym wyborem.
benefit-2
Flutter - sposób na szybkie wydanie aplikacji
Jeśli potrzebujesz wystartować i wypuścić aplikacje mobilne na obie platformy Android i iOS w tym samym czasie - Flutter może być najlepszym rozwiązaniem.

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer