fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Rzeszów

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Software house Rzeszów. Czym dokładnie jest it-solve?

  It-solve to kilkudziesięcioosobowy zespół zgranych ze sobą programistów i developerów, który zajmuje się realizacją różnorodnych projektów biznesowych związanych z tworzeniem nowych aplikacji oraz ulepszaniem istniejących już produktów. Od 2012 roku mieliśmy przyjemność współpracować z kilkudziesięcioma przedsiębiorstwami pochodzących z 15 krajów, co sprawia, iż wiele osób określa it-solve mianem świetnej jakości software house. Rzeszów to jedno z wielu miast, które wspieramy przy pomocy nowoczesnych aplikacji i użytecznych rozwiązań biznesowych. Najwyższa jakość dostarczanych w terminie rozwiązań potwierdzona jest licznymi referencjami wspieranych przez nas partnerów biznesowych, które zobaczyć można w osobnej zakładce. Jeśli chodzi o usługi informatyczne Rzeszów to jedno z miast, w którym bardzo przydaje się outsourcing programistów, ponieważ na lokalnym rynku pracy brakuje doświadczonych developerów.

  Usługi informatyczne Rzeszów. Czym zajmują się specjaliści z it-solve?

  W kwestii takiej jak usługi informatyczne Rzeszów to jedno z wielu miast, w których skorzystać można z pomocy ekspertów i programistów z it-solve. Większość zadań oraz projektów, które realizujemy, ma związek z tworzeniem aplikacji mobilnych i internetowych, ale zajmujemy się także testowaniem oprogramowania oraz consultingiem. Ponadto świadczymy usługi związane z outsourcingiem programistów oraz oferujemy warsztaty produktowe Discovery, dzięki którym łatwiej opracować nowe produkty oraz usprawnić bieżące rozwiązania. Nasi programiści posiadają też bogate międzynarodowe doświadczenie w zakresie Quality Assurance (QA).

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Outsourcing programistów IT Rzeszów

   Jeżeli chodzi o usługi informatyczne Rzeszów to miasto, w którym brakuje specjalistów z branży IT. Brak odpowiedniej liczby programistów w firmie powodować może liczne opóźnienia oraz w wielu wypadkach uniemożliwia swobodny rozwój biznesu. Nie warto narażać się na niezadowolenie klientów albo użytkowników, ponieważ raz nadszarpnięte zaufanie znacznie ciężej odbudować. W trudnej chwili warto zdać się na pomoc doświadczonych specjalistów z it-solve, ponieważ pozwala to przyśpieszyć tempo realizacji projektów oraz zoptymalizować zachodzące obecnie procesy.

    

   Firma programistyczna Rzeszów – co wyróżnia nas na tle konkurencji?

   W przeciwieństwie do wielu nowopowstałych firm it-solve pochwalić się może przejrzystą historią projektową oraz licznymi referencjami ze strony usatysfakcjonowanych klientów. Nasi doświadczeni programiści w ciągu ostatniej dekady zrealizowali blisko 60 projektów o międzynarodowym zasięgu co w 2020 roku zostało docenione przez badaczy ze znanego portalu Clutch. It-solve otrzymał najwyższe wyróżnienie w kategorii najlepsza firma programistyczna w Polsce. Chcąc sprawdzić jakie opinie ma dowolna firma IT w Rzeszowie warto zerknąć jaki wynik osiągnęła ona na Clutchu oraz co napisali o niej inni przedsiębiorcy. It-solve wyróżnia się także indywidualnym podejściem do klientów, dzięki czemu tworzone, wdrażane, modyfikowane i utrzymywane przez nas aplikacje są w pełni dopasowane do specyfiki branży i biznesu klienta.

    

   Software house Rzeszów – co łączy it-solve z Google, Microsoft i AWS?

   Amazon Web Services (AWS), Google oraz Microsoft to największe i najbardziej znane marki, z którymi it-solve współpracuje w ramach partnerstwa technologicznego. Zapewnia to głównie dostęp do najnowszych technologii oraz narzędzi, dzięki którym zagwarantować możemy najwyższą jakość usług. Nie każda firma IT w Rzeszowie pochwalić się może 58 projektami zrealizowanymi na terenie 15 krajów. Niektóre z nich zobaczyć można dokładnie w osobnej zakładce, gdzie dostępne są szczegółowe opracowania w formie case study.

    

   Najlepsza firma IT w Rzeszowie – po czym poznać profesjonalistów?

   Pod frazą firma programistyczna Rzeszów znaleźć można zaskakująco dużo przedsiębiorstw oferujących różnorodne usługi informatyczne. Liczba potencjalnych usługodawców zaskoczyć może każdego zainteresowanego tematem, co utrudniać może w wielu przypadkach znalezienie właściwego partnera biznesowego. Niekiedy ciężko jest zweryfikować firmę jedynie na podstawie informacji zamieszczonych na stronie głównej, ale doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wspomniany wcześniej Clutch. Znaleźć tam można setki tysięcy opinii oraz recenzji wystawionych przez firmy na całym świecie, dzięki czemu łatwiej ocenić rzetelność potencjalnego partnera.

    

   Firma programistyczna Rzeszów – consulting z it-solve

   Międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych to jedynie niewielki zakres wiedzy, o którą wzbogacić się można w trakcie consultingu. Rzeszów to jedno z wielu miast, w których skorzystać można z konsultacji biznesowych z ekspertami z it-solve.

    

   Warsztaty Produktowe Discovery Rzeszów

   Warsztaty Produktowe Discovery są doskonałym rozwiązaniem dla firm oraz przedsiębiorców zainteresowanych opracowaniem nowych produktów, a także optymalizacją bieżących procesów i rozwiązań. Dzięki wiedzy ekspertów z it-solve znacznie łatwiej wdrożyć nowe funkcjonalności, które wspierają rozwój biznesu oraz przyciągają nowych użytkowników. Rzeszów to jedno z wielu miast, w których zorganizować można tytułowe warsztaty, co pozwala m.in. przyśpieszyć Product Design.