fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji mobilnych

  Ty masz pomysł, my odpowiadamy za tworzenie oprogramowania, które doskonale wpisuje się w oczekiwania przyszłych użytkowników.

  Jakiej aplikacji mobilnej potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level
  proces tworzenia oprogramowania
  • Analiza
  • Prototypowanie
  • Projekt
  • Wytworzenie
  • Testowanie
  • Wydanie
  • Wsparcie

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Jak wygląda proces tworzenia aplikacji mobilnej?

  Pierwszym etapem tworzenia jest analiza, dzięki której lepiej poznajemy klienta – jego potrzeby, oczekiwania oraz specyfikę branży. Na podstawie zgromadzonych danych, tworzymy dalszy plan działania i przechodzimy do prototypowania. Prototypowanie, czyli rozrysowanie wire-framów na podstawie analizy i pożądanych funkcjonalności, zapobiega potencjalnym błędom, które w innym przypadku byłyby widoczne dopiero po zakończeniu wszystkich prac. Kolejnym etapem tworzenia oprogramowania na telefon jest projekt, a więc gotowa koncepcja opracowana na podstawie wcześniej ustalonych funkcjonalności. Aby realizowane przez nas pomysły były dopracowane w każdym detalu, niezbędne jest również testowanie oprogramowania – to zapewnia efekty najwyższej jakości.

  Jako firma tworząca oprogramowanie mobilne dla firm, towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie współpracy – także wówczas, gdy gotowy projekt trafi do użytkowników. Zapewniamy pełne wsparcie w przypadku problemów technicznych, aktualizacji lub konieczności dodania nowych funkcji. Potrafimy stworzyć bardzo różne, ale zawsze nowoczesne i profesjonalne aplikacje mobilne dla firm, które osiągają sukces i są zgodne z wymaganiami oraz pomysłami klienta. Usługi programistyczne w naszym wykonaniu to korzystanie z najlepszych narzędzi i skuteczność z korzyścią dla Twojej firmy.

  programowanie aplikacji mobilnych

  Szukasz pomysłu na aplikacje mobilną?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation
  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Jak tworzymy funkcjonalne aplikacje mobilne dla firm

   Mamy za sobą opracowanie wielu niezawodnych i przyjaznych użytkownikom projektów, a niektóre z nich są do pobrania z App Store oraz Google Play. Tworzenie aplikacji na Androida oraz iOS, a także tworzenie aplikacji Flutter to nasza specjalność. Stworzone oprogramowanie dedykowane spełnia oczekiwania zarówno naszych klientów, jak i użytkowników końcowych. Przygotowując aplikacje mobilne w podejściu zwinnym, wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe, technologie i pomysły naszego zespołu. Zapewniamy klientom nieustanne wsparcie techniczne, także po wykonaniu produktu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że dedykowane oprogramowanie zawsze będzie zoptymalizowane i dostosowane do dynamicznych zmian na rynku.

   projektowanie aplikacji mobilnych
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Jaka powinna być dobra aplikacja mobilna?

   Przeznaczenie i funkcje aplikacji mobilnych dostępnych na telefony są bardzo różnorodne, jednak bez względu na to, w jakim celu i dla kogo powstają, powinny spełniać określone standardy. Właśnie w taki sposób podchodzimy do wykonania każdego zleconego nam oprogramowania, którego tworzeniem się zajmujemy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze realizacje wpisują się w wymagania obecnego rynku i odpowiadają na potrzeby potencjalnych użytkowników, a jednocześnie odzwierciedlają pomysły zleceniodawcy.

   Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz oprogramowanie, które jest:

   • użyteczne – spełniają określone zadania i realizują Twoje cele biznesowe,

   • stabilne – dbamy o bezawaryjność i regularne aktualizacje,

   • bezpieczne – staramy się stworzyć jak najskuteczniejsze mechanizmy chroniące przed awariami i hakerami,

   • intuicyjne w użyciu – prosta nawigacja sprawia, że z obsługą poradzi sobie każdy, nawet mało doświadczony użytkownik.

   Jeżeli masz już swój pomysł na aplikacje mobilne, z przyjemnością go zrealizujemy. W razie potrzeby możesz liczyć również na konsultacje, sugestie i doradztwo z naszej strony. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie okażą się pomocne w tworzeniu i wdrażaniu planowanych przez Ciebie rozwiązań.

   Nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne aplikacje mobilne

   Oferujemy responsywne oprogramowanie, które elastycznie dostosowuje się do różnych urządzeń i wymiarów ekranów. Działa równie efektywnie na rozmaitych sprzętach mobilnych, sprawnie odpowiadając na wszelkie żądania i czynności wykonywane przez użytkownika. Atrakcyjna szata graficzna i dokładnie przemyślany interfejs sprawiają, że nasze projekty są uznawane za nowoczesne i przyjazne w obsłudze. Wiemy, że aby stworzyć aplikację na wysokim poziomie, konieczne jest zadbanie o jej wydajność, w związku z czym przykładamy do niej szczególną wagę.

   W czasie tworzenia oprogramowania dbamy o jego płynne i szybkie działanie. W osiągnięciu tego celu pomagają nam wielokrotne testy przeprowadzane przed udostępnieniem klientowi gotowego projektu. Dopiero, gdy mamy pewność, że całość funkcjonuje tak, jak powinna, a jednocześnie spełnia wymagania zamawiającego, uznajemy pracę za skończoną. Jeżeli więc chcesz zlecić kompleksowe i profesjonalne tworzenie aplikacji mobilnych na bazie własnego pomysłu lub z wykorzystaniem naszych sugestii, serdecznie zapraszamy do współpracy!