goodfirms LOGO Created with Sketch.Tworzenie aplikacji mobilnych

Ty masz pomysł, my odpowiadamy za tworzenie aplikacji mobilnych, które doskonale wpisują się w oczekiwania przyszłych użytkowników.

Czego potrzebujesz?

Wspierane technologie

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
baza danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
 • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
 • Prince2 Foundation
 • ITIL Foundation
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Jak wygląda proces tworzenia aplikacji mobilnej?

Pierwszym etapem tworzenia aplikacji mobilnych jest analiza, dzięki której lepiej poznajemy klienta – jego potrzeby, oczekiwania oraz specyfikę branży. Na podstawie zgromadzonych danych, tworzymy dalszy plan działania i przechodzimy do prototypowania. Prototypowanie, czyli rozrysowanie wire-framów na podstawie analizy i pożądanych funkcjonalności, zapobiega potencjalnym błędom, które w innym przypadku byłyby widoczne dopiero po zakończeniu wszystkich prac. Kolejnym etapem tworzenia aplikacji na telefon jest projekt, a więc gotowa koncepcja opracowana na podstawie wcześniej ustalonych funkcjonalności. Aby aplikacje mobilne dla firm były dopracowane w każdym detalu, niezbędne jest również testowanie oprogramowania – to zapewnia efekty najwyższej jakości.

Jako firma tworząca aplikacje mobilne, towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie współpracy – także wówczas, gdy aplikacja trafi do użytkowników. Zapewniamy pełne wsparcie w przypadku problemów technicznych, aktualizacji oprogramowania lub konieczności dodania nowych funkcji. Projektujemy różne aplikacje mobilne dla firm, które osiągają sukces i są zgodne z wymaganiami klienta. Usługi programistyczne w naszym wykonaniu to korzystanie z najlepszych narzędzi i skuteczność z korzyścią dla Twojej firmy.

Profesjonalizm i doświadczenie
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

ITIL 4 Foundation
Prince 2 Foundation

Prince 2 Practitioner

Agile PM Foundation

Agile PM Practitioner

Agile BA Foundation

Agile BA Practitioner

IPMA lev. D

Opinie naszych klientów

Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
Tworzymy funkcjonalne aplikacje mobilne dla firm

Mamy za sobą opracowanie wielu niezawodnych i przyjaznych użytkownikom aplikacji mobilnych, a niektóre z nich są do pobrania z App Store oraz Google Play. Tworzenie aplikacji na Androida oraz iOS, a także tworzenie aplikacji Flutter to nasza specjalność. Stworzone oprogramowanie dedykowane spełnia oczekiwania zarówno naszych klientów, jak i użytkowników końcowych. Przygotowując aplikacje w podejściu zwinnym, wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Zapewniamy naszym klientom nieustanne wsparcie techniczne, także po wykonaniu produktu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że dedykowana aplikacja mobilna zawsze będzie zoptymalizowana i dostosowana do dynamicznych zmian na rynku.