fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Clutch uznał it-solve za jedną z najlepszych firm programistycznych w Polsce!

   08
   wrzesień
   2020
   3 minuty czytania
   Udostępnij

   Outsourcing rozwoju oprogramowania może być poważnym bólem głowy dla firmy. Klienci są obciążeni trudną decyzją, z kim współpracować. Kiedy w grę wchodzi Twoja wizja biznesowa- nie mówiąc już o czasie i zasobach- musisz mądrze wybrać.  

   Ale nie wszystkie firmy deweloperskie są równe. Jak poruszać się po morzu deweloperów, kiedy wszyscy zdają się obiecywać to samo?

   Dlatego tak ważne są opinie klientów. Dodają one wiarygodności takim usługodawcą jak my, udowadniając, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla Twojego kolejnego projektu. 

   Mamy wielu klientów, którzy mogą poręczyć za nasze wyjątkowe umiejętności. Nasze znakomite recenzje prezentujemy na Clutch, platformie ocen i recenzji B2B, która publikuje szczegółowe, uczciwe recenzje o naszych zaangażowaniach biznesowych. 

   Co więcej: właśnie zostaliśmy uznani przez clutch za jedną z najlepszych firm programistycznych w Polsce!

   it-solve top developers- clutch award

   To świetne doświadczenie. Solidny zespół badawczy Clutch analizuje tysiące usługodawców w regionie i udało nam się wyróżnić na tle innych. 

   Nasz CEO ledwo mógł powstrzymać swoje podekscytowanie: “Jesteśmy podekscytowani, że Clutch uznał nas za jedną z najlepszych firm programistycznych w 2020 roku. To motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.”

   Wszyscy w it-solve podzielamy jego odczucia. 

   it-solve tworzy przemyślane rozwiązania Twoich problemów biznesowych, niezależnie od branży w której działasz. Specjalizujemy się w bezpiecznych, przyjaznych dla użytkownika i wysokowydajnych produktach oraz stosujemy metodologię scrum aby je dostarczać. Jesteśmy szczególnie biegli w .NET ale potrafimy poradzić sobie z różnymi technologiami. 

   W ostatnim projekcie stworzyliśmy oprogramowanie dla firmy architektoniczno- inżynierskiej. Dostarczyliśmy rozwiązanie przeznaczone do użytku wewnętrznego, oraz zaoferowaliśmy szeroko zakrojone testy. Pozwala to klientowi na zbadanie swojej pozycji i ocenę potencjalnego ryzyka. 

   Nasz klient był zachwycony naszą pracą. Skąd to wiemy? Zostawił nam 5-gwiazdkową recenzję! 

    

   Clutch opinion

    

   Jeśli nadal jesteś sceptyczny, możesz odwiedzić nasze portfolio na The Manifest, stronie listującej firmy. Siostrzana strona firmy Clutch prezentuje dotychczasowe projekty agencji i firm programistycznych, starając się pozyskać takich kupców oprogramowania jak Ty. 

   Więc na co czekasz? Porozmawiaj z nami o swoim następnym projekcie, dzisiaj!

   Wiktor Sobczyk

   Bezpłatna konsultacja

   Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

   Inne wpisy na blogu

   07
   lipiec
   2021
   „Dzień dobry, chciałbym stworzyć system - aplikację mobilną lub aplikację webową, która będzie prostym konfiguratorem ofert. Ile to może kosztować i jakim czasie możecie mi taki system wytworzyć?”   Wiesz, że potrzebujesz dwóch rzeczy: systemu i budżetu. Znalazłeś w Google software house i zwracasz się do niego z zapytaniem ofertowym. W dzisiejszym artykule odpowiemy Ci…
   tagi: #Biznes
   czytaj artykuł
   Jak wybrać właściwy software house?
   Wiktor
   4 minuty czytania
   29
   wrzesień
   2020
   Jak wybrać software house w obecnych czasach, aby zgadzał się poszukiwany stack technologiczny. Coraz częściej, również z powodu ogromu firm programistycznych na rynku wybór odpowiedniego software house-u może być kłopotliwym zadaniem. W dzisiejszym artykule opiszemy czego powinieneś szukać w dobrym software house i czy warto wybierać firmy w pobliży czy odległość nie ma większego znaczenia.…
   tagi: #Biznes
   czytaj artykuł
   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć