fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Clutch uznał it-solve za jedną z najlepszych firm programistycznych w Polsce!

  08
  wrzesień
  2020
  3 minuty czytania
  Udostępnij

  Outsourcing rozwoju oprogramowania może być poważnym bólem głowy dla firmy. Klienci są obciążeni trudną decyzją, z kim współpracować. Kiedy w grę wchodzi Twoja wizja biznesowa- nie mówiąc już o czasie i zasobach- musisz mądrze wybrać.  

  Ale nie wszystkie firmy deweloperskie są równe. Jak poruszać się po morzu deweloperów, kiedy wszyscy zdają się obiecywać to samo?

  Dlatego tak ważne są opinie klientów. Dodają one wiarygodności takim usługodawcą jak my, udowadniając, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla Twojego kolejnego projektu. 

  Mamy wielu klientów, którzy mogą poręczyć za nasze wyjątkowe umiejętności. Nasze znakomite recenzje prezentujemy na Clutch, platformie ocen i recenzji B2B, która publikuje szczegółowe, uczciwe recenzje o naszych zaangażowaniach biznesowych. 

  Co więcej: właśnie zostaliśmy uznani przez clutch za jedną z najlepszych firm programistycznych w Polsce!

  it-solve top developers- clutch award

  To świetne doświadczenie. Solidny zespół badawczy Clutch analizuje tysiące usługodawców w regionie i udało nam się wyróżnić na tle innych. 

  Nasz CEO ledwo mógł powstrzymać swoje podekscytowanie: “Jesteśmy podekscytowani, że Clutch uznał nas za jedną z najlepszych firm programistycznych w 2020 roku. To motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.”

  Wszyscy w it-solve podzielamy jego odczucia. 

  it-solve tworzy przemyślane rozwiązania Twoich problemów biznesowych, niezależnie od branży w której działasz. Specjalizujemy się w bezpiecznych, przyjaznych dla użytkownika i wysokowydajnych produktach oraz stosujemy metodologię scrum aby je dostarczać. Jesteśmy szczególnie biegli w .NET ale potrafimy poradzić sobie z różnymi technologiami. 

  W ostatnim projekcie stworzyliśmy oprogramowanie dla firmy architektoniczno- inżynierskiej. Dostarczyliśmy rozwiązanie przeznaczone do użytku wewnętrznego, oraz zaoferowaliśmy szeroko zakrojone testy. Pozwala to klientowi na zbadanie swojej pozycji i ocenę potencjalnego ryzyka. 

  Nasz klient był zachwycony naszą pracą. Skąd to wiemy? Zostawił nam 5-gwiazdkową recenzję! 

   

  Clutch opinion

   

  Jeśli nadal jesteś sceptyczny, możesz odwiedzić nasze portfolio na The Manifest, stronie listującej firmy. Siostrzana strona firmy Clutch prezentuje dotychczasowe projekty agencji i firm programistycznych, starając się pozyskać takich kupców oprogramowania jak Ty. 

  Więc na co czekasz? Porozmawiaj z nami o swoim następnym projekcie, dzisiaj!

  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć