fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Software House Poznań

   Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

   Nasze usługi

   Usługi informatyczne Poznań – dlaczego warto wybrać it-solve?

   It-solve to doskonałe rozwiązanie problemów natury informatycznej, które wykorzystać można w każdej branży oraz przedsiębiorstwie. Do tej pory udało nam się zrealizować ponad 58 projektów w ramach współpracy z firmami z aż 15 krajów na całym świecie. Wykwalifikowana kadra programistów it-solve wspiera rozwój biznesu oraz przyśpiesza realizacje projektów, co pozwala na pozostawienie konkurencji daleko w tyle. Najwyższa jakość poparta jest odpowiednimi certyfikatami z dziedziny programowania, baz danych, analizy wymagań oraz testowania, których pełną listę zobaczyć można w zakładce „o nas”. Dbamy również o ciągłą integrację naszego 25-osobowego zespołu, ponieważ nie od dziś wiadomo, że dobrze zgrany zespół to znacznie więcej niż połowa sukcesu. Większość z nich to  developerzy, co sprawia, że it-solve zasługuje na miano software house. Poznań to miasto, w którym mieszczą się siedziby wielu naszych klientów.

   Software house Poznań – z jakimi firmami współpracujemy?

   Google, Microsoft oraz Amazon Web Services (AWS) to światowe marki, z którymi współpracujemy w ramach partnerstwa technologicznego. Wykorzystywane przez it-solve technologie oraz rozwiązania pozwalają zagwarantować najwyższą jakość usług, co potwierdzają także opinie naszych klientów. Terminowa realizacja projektów to jedna z wielu zalet wynikających ze współpracy z it-solve, na którą zdecydowała się już niejedna firma IT w Poznaniu oraz kilkadziesiąt przedsiębiorstw z innych regionów.

   software house kraków
   Wiktor Sobczyk

   Jak mogę Ci pomóc?

   Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

   Wybrane realizacje

   Nasi klienci

   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć
    CZYTAJ WIĘCEJ

    Firma IT w Poznaniu – co wyróżnia it-solve na tle konkurencji?

    Zapewnienie najwyższego komfortu pracy jest dla nas priorytetem, co najlepiej sprawdzić osobiście w ramach wizyty w naszym biurze, które wyposażone jest kreatywne przestrzenie wspierające tworzenie najwyższej jakości kodu przez naszych programistów. Doświadczenie oraz kwalifikacje naszej kadry poparte są międzynarodowymi certyfikatami, które potwierdzają formalnie umiejętności programowania naszego zespołu. Współpraca z it-solve pozwala na urzeczywistnienie Twojego pomysłu w skali globalnej, czego przykładem może być opracowanie aplikacji, wprowadzenie na rynek, a nawet utrzymanie i rozwój. W przeciwieństwie do wielu konkurentów, tworzymy czysty wysokiej jakości kod, który w przyszłości może być łatwo utrzymywany oraz rozszerzany przez innych programistów. W razie potrzeby można oczywiście skorzystać z usług outsourcingu i pożyczyć trochę zasobów informatycznych od nas, co pozwolić może na szybszą realizację nawet bardziej skomplikowanych projektów.

     

    It-solve firma programistyczna Poznań – jakie projekty zrealizowaliśmy?

    Nasze projekty zobaczyć można w osobnej zakładce na naszej stronie, dostępne są tam również szczegółowe case study, które pozwalają prześledzić dokładnie cały proces. Widoczne są także wykorzystane przez nas technologie, na których opiera się infrastruktura aplikacji oraz wsparcie dla platform mobilnych android, iOS lub aplikacji webowych. Dla wielu osób interesująca może być także informacja o liczbie zaangażowanych programistów, czasie pracy oraz długości skompilowanego kodu. Działamy na rynku od 2012 roku i mieliśmy przyjemność zrealizować w tym czasie już kilkadziesiąt projektów, które scharakteryzować można ogólnie jako usługi informatyczne. Poznań to jedno z wielu miast, w których doskonale sprawdzają się rozwiązania oraz aplikacje tworzone przez it-solve.

     

    Outsourcing programistów IT Poznań – kiedy się przydaje?

    Znalezienie, zebranie i zatrudnienie wykwalifikowanego zespołu programistów nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego warto zdecydować się na outsourcing it-solve. Nasz zgrany zespół od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego świata, co mogą potwierdzić liczne pozytywne opinie ze strony naszych klientów. Cechuje nas elastyczność, która zapewnia uzupełnienie zasobów informatycznych firmy, potrzebna przykładowo w sytuacji realizacji trudniejszego projektu lub przyjęcia większej liczby zleceń. It-solve to zaufany partner, który w kluczowym momencie może zapewnić niezbędne usługi informatyczne. Poznań to jedno z wielu miast w Polsce, które cierpi na niedobór programistów na rynku pracy.

     

    Firma programistyczna Poznań – jakie usługi oferuje it-solve?

    - Tworzenie aplikacji mobilnych (iOS, Android, Flutter),

    - tworzenie aplikacji internetowych,

    - consulting Poznań,

    - warsztaty Produktowe Discovery,

    - QA oraz testowanie oprogramowania,

    - product design,

    - outsourcing programistów IT Poznań.

     

    Jak sprawdzić opinie i recenzje o dowolnej firmie lub przedsiębiorstwie?

    Na międzynarodowym portalu Clutch można znaleźć opinie i recenzje setek tysięcy użytkowników, na podstawie których łatwiej ocenić wiarygodność oraz rzetelność danego przedsiębiorstwa. Po wejściu na stronę należy wpisać rodzaj biznesu oraz miasto. Poniżej przedstawiamy przykłady, które doskonale sprawdzą się do sprawdzenia branży IT w Poznaniu:

    - software house Poznań

    - firma programistyczna Poznań

    - usługi informatyczne Poznań

    Po uzupełnieniu parametrów wyświetli się lista firm oraz przedsiębiorstw, które spełniają kryteria wyszukiwania. Przykładowo „software house Poznań” zwróci nam listę największych dostawców usług IT w regionie Poznania. Clutch jest narzędziem cieszącym się ogromną popularnością na całym świecie ze względu na rzetelną weryfikację wyświetlanych informacji.