fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Łódź

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Profesjonalne usługi informatyczne - Łódź i okolice

   

  It-solve to doświadczona firma programistyczna Łódź stanowi przy tym dla nas jeden z kluczowych obszarów działalności, w ramach którego mieliśmy okazję wdrażać wiele rozmaitych projektów. Nasze kompetencje nie ograniczają się wyłącznie do samego programowania. Oprócz tworzenia kodu na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zająć się również analizą projektu czy też jego kompleksowym zarządzaniem. W ramach współpracy klientom z miasta Łódź zapewniamy wsparcie w bardzo szerokim zakresie – od szlifowania szczegółów dotyczących ogólnej koncepcji przedsięwzięcia, przez testowanie, aż po jego docelową implementację oraz utrzymanie i rozwój.

  Software house Łódź – szczegółowy opis świadczonych usług

    Jeśli chodzi o konkretne usługi, które proponuje nasz software house Łódź jest miastem, w którego obrębie proponujemy przede wszystkim wytwarzanie oprogramowania ściśle dostosowanego do przedstawionej przez klienta specyfikacji. Ponadto realizujemy także szeroko zakrojone usługi doradcze z zakresu IT oraz profesjonalną optymalizację procesów.
  firmy programistyczne łódź
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Software house Łódź – schemat współpracy

   Jako że nasza firma programistyczna Łódź traktuje jako jeden z kluczowych obszarów działalności, dysponujemy stałym schematem współpracy stosowanym w przypadku Klientów z tych okolic. Składa się on z 4 etapów:

   1. Wstępna analiza biznesowa, podczas której identyfikujemy Twoje potrzeby oraz jednoznacznie formułujemy cele przedsięwzięcia. Skupiamy się także na wspólnym określeniu największych problemów, które mogą pojawić się podczas jego realizacji. Jednocześnie jeśli posiadasz gotowy program lub część kodu z jakiegoś wdrażanego wcześniej projektu, może gruntownie przeanalizować go dla Ciebie nasza firma IT Łódź jest miastem, na terenie którego udało nam się zawiązać bliską współpracę z licznymi partnerami biznesowymi już na tym etapie.
   2. Wspomniane wcześniej Warsztaty Projektowe Discovery – w trakcie ich trwania wyznaczymy zakres koniecznych do wykonania prac, skompletujemy zespół przeznaczony do realizacji Twojego projektu oraz przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna, który na wszystkich etapach współpracy zajmie się reprezentacją Twojego przedsiębiorstwa. Podczas tego etapu doszlifujemy również wszelkie detale związane z przedsięwzięciem i rozpoczniemy właściwą kooperację. W zależności od Twoich preferencji warsztaty mogą odbywać się w naszej placówce albo w siedzibie Twojej firmy, bez względu na jej lokalizację – w grę w chodzi całą Łódź i nie tylko.
   3. Jeżeli po zakończeniu wcześniejszych kroków podejmiesz decyzję o dalszej współpracy, przechodzimy do fazy rozwoju oprogramowania. Zadanie rozdzielimy w ramach niej na tzw. sprinty (dwutygodniowe). Po zakończeniu każdego sprintu przekażemy Ci do weryfikacji aktualną wersję tworzonego oprogramowania. Podczas trwania opisywanego etapu do zespołu mogą dołączyć również testerzy czy grafik.
   4. Faza utrzymania i rozwoju – w kwestii takiej jak profesjonalna firma programistyczna Łódź jest miastem z dość wysoko postawioną poprzeczką, dlatego po zakończeniu wcześniejszych kroków wciąż pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli będziesz potrzebować partnera technologicznego na stałe lub na pewien bliżej nieokreślony odcinek czasu, możemy towarzyszyć Ci przy dalszym rozwijaniu i utrzymywaniu produktu.

   W przypadku gdy interesują Cię realizowane fachowo i w szerokim zakresie usługi informatyczne Łódź i okolice tego miasta stanowią obszar, w ramach którego służymy Ci naszym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.