fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa

  Tworzenie aplikacji mobilnych
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa i okolice

   Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych- niektóre z nich są do pobrania z App Store czy Google Play. Tworzenie aplikacji mobilnych dla Warszawy i okolicy na system android, a także tworzenie aplikacji na iOS jest nasza domeną. Specjalizujemy się również w pisaniu aplikacji wieloplatformowych we Flutter. Tworząc aplikacje w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Zapewniamy nieustanne wsparcie techniczne po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Profesjonalne tworzenie aplikacji mobilnych w Warszawie

   Warszawa jest biznesowym centrum Polski, dlatego wyróżnia się dużym zapotrzebowaniem na innowacyjne aplikacje. To z ich pomocą może powstać produkt, który dotrze do tysięcy zainteresowanych osób i w ten sposób zwiększy przychody przedsiębiorstwa. Trudne zadanie napisania interesującego oraz przystępnego kodu może zostać znacznie ułatwione poprzez profesjonalne tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa i jej okolice mogą skorzystać z naszych usług w tej dziedzinie.

   Aplikacje mobilne na wszystkie popularne systemy

   Na nasz zespół składają się doświadczeni deweloperzy oraz project managerowie. Dzięki swoim umiejętnościom potrafią napisać kod przeznaczony na każdy popularny system operacyjny w urządzeniach mobilnych. Mowa przede wszystkim o Androidzie oraz iOS. Mieszkańcy Warszawy w znakomitej większości używają jednej z powyższych platform. Nasi specjaliści mogą bez problemu opracować intuicyjną aplikację, która spełni wszelkie pokładane w niej oczekiwania.

   Firmy decydują się zazwyczaj na wybór pomiędzy Androidem lub iOS-em, jednak równie dobrym planem biznesowym jest wydanie programu mobilnego na oba systemy. Taka usługa również znajduje się w naszej ofercie. Korzystamy w tym celu ze sprawdzonego rozwiązania, jakim jest Flutter.

   Pomoc w znalezieniu koncepcji na aplikację mobilną w Warszawie

   Pomysł to zaledwie wstęp do stworzenia własnej aplikacji. Do realizacji potrzebuje jeszcze spójnej koncepcji designerskiej oraz mapy funkcjonalności. Od tego zaczyna się właściwe tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa to specyficzne miasto ze względu na rolę, jaką odgrywa w Polsce. Projektowane tutaj rozwiązania nie mogą odbiegać od światowych standardów. Z przyjemnością pomożemy w opracowaniu najlepszych rozwiązań w ramach warsztatów Discovery. W efekcie wspólnej pracy powstaną materiały, które nadadzą się do wykorzystania przy powstającym oprogramowaniu.

   Jeśli interesuje Cię tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa jest doskonałym miejscem do tego, aby nawiązać współpracę z nowoczesnym software housem. Podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej przybliżymy szczegóły oferty.