goodfirms LOGO Created with Sketch.Warsztaty
Discovery

Zadajemy pytania oraz prowokujemy rozważania nad produktem, wszystko po to, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czego szukasz?
home-ico3
Nowy produkt

Wydaje Ci się, że na rynku jest przestrzeń na Twój produkt. Masz ogólną idee, jednak potrzebujesz odkryć szczegóły. Potrzebujesz kreatywnego i doświadczonego teamu, który pomoże Ci przejść przez cały proces, zaczynając od klaryfikacji wizji, poprzez tworzenie klikalnego prototypu, a kończąc na wycenie MVP lub całego rozwiązania. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

 

home-ico4
Upgrade produktu

Jeśli posiadasz działający produkt, lecz pojawiła się potrzeba aby go ulepszyć. Chciałbyś rozwiązać problemy swoich użytkowników, dodając nowe funkcjonalności lub po prostu chciałbyś odświeżyć projekt, poszukać bolączek i potencjalnych rozwiązań to warsztaty doskonale się do tego nadają.

ico-support
Optymalizacja procesu

Twoja firma świetne sobie radzi, więcej klientów, więcej pracowników, więcej pracy. Pomimo tego czujesz, że pewne procesy nie są do końca zoptymalizowane, może wymagają przemodelowania, skrócenia, automatyzacji. Warsztaty discovery pomogą Twojej organizacji na lepsze zrozumienie obecnej sytuacji, wspólnie poszukamy wąskich gardeł i znajdziemy usprawnienia, być może przy udziale naszego oprogramowania stworzonego specjalnie pod Twoje oczekiwania.

Etapy warsztatów

ico-write
Onboarding
Analizujemy materiały dotyczące firmy, wizji produktu oraz informację o tym co zostało już wytworzone.
ico-analysis
Warsztaty Discovery
Tworzymy wspólną wizję produktu wykorzystując event storming, dopasowujemy produkt do rynku oraz opisujemy jego najważniejsze funkcjonalności.
home-ico2
Wewnętrzna praca
Pracujemy nad funkcjonalnościami oraz przygotowujemy wireframy w oparciu o materiały z warsztatów Discovery.
ico-dev
Sesja feedback
Prezentujemy proponowane widoki oraz rozpisanie funkcjonalności. Dyskutujemy czy wszystko zostało zaplanowane zgodnie z ustaleniami.
benefit-2
Raport Discovery
Klient otrzymuje całą dokumentację zawierającą wszystkie materiały wypracowane podczas procesu warsztatowego w formie raportu.
Kto weźmie udział w warsztatach
Warsztaty to solidna podstawa do startu dalszych prac
ico-compass
Doprecyzowanie kierunku rozwoju

Analizujemy, zagłębiamy się w domenie biznesu, szukamy problemów i rozwiązań, szans i zagrożeń. Naszym wspólnym celem jest aby Twoja wizja mogła przekształcić się w działający software.

cv
Przygotowanie dokumentacji

Przygotujemy kluczowe dokumenty, szkice widoków, a nawet działający prototyp aplikacji. - swoiste must have jeśli chcesz rozpocząć prace deweloperskie.

ico-check
Oszacowanie czasu i budżetu

Nasz doświadczony zespół developerski oszacuje potrzebny czas na realizację projektu. Przygotujemy plan działania, dla Ciebie pozostanie zaplanowanie budżetu oraz podjęcie decyzji czy możemy zaczynać.

Co otrzymasz po warsztatach
ico-check
Materiały z warsztatów

Product Vision

Otrzymasz wszystkie materiały, nad którymi pracowaliśmy podczas warsztatów. Wizja Produktu, Persony, Event Storming

 

home-ico3
Widoki aplikacji

Widoki szkice aplikacji

Otrzymasz Widoki aplikacji oparte o najważniejsze funkcjonalności. Dodatkowo możemy stworzyć klikalny prototyp aplikacji, aby jeszcze lepiej poczuć jak będzie działać projektowany produkt.

benefit-4
Prognozowana wycena

Roadmapa

Otrzymasz proponowaną przez nasz zespół Roadmapę działania z oszacowaniami i podziałem na główne funkcjonalności. Całość zamyka wycena, która powie Ci jaki należy przygotować budżet, aby zacząć start projektu.

Dlaczego my?
ico-check
Lata doświadczenia
Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników
ico-globe
Zwinne podejście
Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.
ico-exp
Wsparcie techniczne
Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Opinie naszych klientów

Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer