fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Warsztaty
  Discovery

  Zadajemy pytania oraz prowokujemy rozważania nad produktem, wszystko po to, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.
  Czego szukasz?
  home-ico3

  Nowy produkt

  Wydaje Ci się, że na rynku jest przestrzeń na Twój produkt. Masz ogólną idee, jednak potrzebujesz odkryć szczegóły. Potrzebujesz kreatywnego i doświadczonego teamu, który pomoże Ci przejść przez cały proces, zaczynając od klaryfikacji wizji, poprzez tworzenie klikalnego prototypu, a kończąc na wycenie MVP lub całego rozwiązania. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

   

  home-ico4

  Upgrade produktu

  Jeśli posiadasz działający produkt, lecz pojawiła się potrzeba aby go ulepszyć. Chciałbyś rozwiązać problemy swoich użytkowników, dodając nowe funkcjonalności lub po prostu chciałbyś odświeżyć projekt, poszukać bolączek i potencjalnych rozwiązań to warsztaty doskonale się do tego nadają.

  ico-support

  Optymalizacja procesu

  Twoja firma świetne sobie radzi, więcej klientów, więcej pracowników, więcej pracy. Pomimo tego czujesz, że pewne procesy nie są do końca zoptymalizowane, może wymagają przemodelowania, skrócenia, automatyzacji. Warsztaty discovery pomogą Twojej organizacji na lepsze zrozumienie obecnej sytuacji, wspólnie poszukamy wąskich gardeł i znajdziemy usprawnienia, być może przy udziale naszego oprogramowania stworzonego specjalnie pod Twoje oczekiwania.

  Etapy warsztatów

  ico-write
  Onboarding
  Analizujemy materiały dotyczące firmy, wizji produktu oraz informację o tym co zostało już wytworzone.
  ico-analysis
  Warsztaty Discovery
  Tworzymy wspólną wizję produktu wykorzystując event storming, dopasowujemy produkt do rynku oraz opisujemy jego najważniejsze funkcjonalności.
  home-ico2
  Wewnętrzna praca
  Pracujemy nad funkcjonalnościami oraz przygotowujemy wireframy w oparciu o materiały z warsztatów Discovery.
  ico-dev
  Sesja feedback
  Prezentujemy proponowane widoki oraz rozpisanie funkcjonalności. Dyskutujemy czy wszystko zostało zaplanowane zgodnie z ustaleniami.
  benefit-2
  Raport Discovery
  Klient otrzymuje całą dokumentację zawierającą wszystkie materiały wypracowane podczas procesu warsztatowego w formie raportu.
  Kto weźmie udział w warsztatach
  Warsztaty to solidna podstawa do startu dalszych prac
  ico-compass

  Doprecyzowanie kierunku rozwoju

  Analizujemy, zagłębiamy się w domenie biznesu, szukamy problemów i rozwiązań, szans i zagrożeń. Naszym wspólnym celem jest aby Twoja wizja mogła przekształcić się w działający software.

  cv

  Przygotowanie dokumentacji

  Przygotujemy kluczowe dokumenty, szkice widoków, a nawet działający prototyp aplikacji. - swoiste must have jeśli chcesz rozpocząć prace deweloperskie.

  ico-check

  Oszacowanie czasu i budżetu

  Nasz doświadczony zespół developerski oszacuje potrzebny czas na realizację projektu. Przygotujemy plan działania, dla Ciebie pozostanie zaplanowanie budżetu oraz podjęcie decyzji czy możemy zaczynać.

  Co otrzymasz po warsztatach
  ico-check

  Materiały z warsztatów

  Product Vision

  Otrzymasz wszystkie materiały, nad którymi pracowaliśmy podczas warsztatów. Wizja Produktu, Persony, Event Storming

   

  home-ico3

  Widoki aplikacji

  Widoki szkice aplikacji

  Otrzymasz Widoki aplikacji oparte o najważniejsze funkcjonalności. Dodatkowo możemy stworzyć klikalny prototyp aplikacji, aby jeszcze lepiej poczuć jak będzie działać projektowany produkt.

  benefit-4

  Prognozowana wycena

  Roadmapa

  Otrzymasz proponowaną przez nasz zespół Roadmapę działania z oszacowaniami i podziałem na główne funkcjonalności. Całość zamyka wycena, która powie Ci jaki należy przygotować budżet, aby zacząć start projektu.

  Dlaczego my?
  ico-check

  Lata doświadczenia

  Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników
  ico-globe

  Zwinne podejście

  Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.
  ico-exp

  Wsparcie techniczne

  Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

  Opinie naszych klientów

  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć