fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji internetowych Warszawa

  Damy życie Twoim pomysłom dzięki naszemu doświadczeniu w kompleksowym tworzeniu oprogramowania dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw w Warszawie i okolicach.

  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   Tworzenie aplikacji internetowych Warszawa
   Damy życie Twoim pomysłom dzięki naszemu doświadczeniu w kompleksowych tworzeniu oprogramowania dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Warszawie i okolicach. Zapewniamy usługi aplikacji na zamówienie oraz integracji oprogramowania, a także rozwój oprogramowania.
   Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku. Nasz software house Warszawa oferuje usługi tworzenia aplikacji internetowych dla Warszawy i okolic.
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Innowacyjne aplikacje internetowe w Warszawie dla przedsiębiorstw

   Zarządzanie procesami biznesowymi może być trudne w przypadku średnich oraz dużych firm, które działają na terenie Warszawy lub okolic. Nieocenioną pomocą okazują się specjalnie zaprojektowane aplikacje. Dzięki nim nawet najbardziej rozwinięte przedsiębiorstwo jest w stanie kontrolować każdy aspekt swojej działalności. Jeśli chodzi o aplikacje internetowe Warszawa ma przewagę w postaci dostępu do wyspecjalizowanych w tej dziedzinie software house'ów. Nasza częstochowska firma posiada doświadczenie w przygotowywaniu produktów na warszawski rynek. Doskonale znamy lokalną specyfikę, co przydaje się we wprowadzeniu światowych standardów do firm działających w stolicy.

   Aplikacje internetowe w Warszawie na zamówienie

   Zaprojektujemy od podstaw dostosowane do Twojej firmy rozwiązania niezależnie od branży, w której działasz. Co więcej, wzbogacimy oprogramowanie o własną wiedzę, którą zyskaliśmy przez lata współpracy z różnymi markami. Przygotowywana aplikacja to suma najefektywniejszych pomysłów naszych deweloperów i project managerów, a także naszych Klientów. To właśnie sposób na dopracowane pod każdym kątem aplikacje internetowe Warszawa i jej mieszkańcy wysoko cenią indywidualne podejście, które oferujemy w ramach usług programistycznych.

   Rozwój i integracja aktualnie użytkowanego oprogramowania

   Przedsiębiorstwa dysponujące własnym systemem nie zawsze potrzebują zupełnie nowych produktów. Czasem wystarczy je udoskonalić, zaktualizować i zoptymalizować. Jesteśmy w stanie pomóc również w tej kwestii. Rozwój dotychczasowego oprogramowania pozwala zredukować koszt modernizacji systemu, a także poszerzyć jego funkcjonalność. Efektem naszych działań jest zwiększenie bezpieczeństwa przechowywanych danych, pełna integracja systemowa i zautomatyzowanie wielu procesów. Dzięki temu Twoja firma może skoncentrować się na wynikach biznesowych.

   Jeśli chcesz wdrożyć w swojej firmie profesjonalne aplikacje internetowe Warszawa jest najlepszym miejscem, aby podjąć w tym zakresie współpracę z zaufanymi partnerami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu poznania szczegółów naszej oferty.