fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Kim jesteśmy

  Firma it-solve powstała z pasji do nowych technologii. Do dzielenia się naszą wiedzą. Do projektowania i tworzenia użytecznych i nowoczesnych rozwiązań dla Was - naszych klientów.
  ico-bulb

  Co robimy

  Każdego dnia tworzymy oprogramowanie, które rozwiązuje potrzeby użytkowników i znajduje swoje trwałe miejsce na rynku. Każda linia kodu jest tworzona z precyzją oraz ogromną pasją. To pozwala nam pisać czysty, wysokiej jakości kod, który jest łatwy do zrozumienia, utrzymania i rozszerzania przez innych programistów.

  ico-compass

  Nasza misja

  Naszą misją jest przekucie Twojego pomysłu w użyteczny, świetnie zaprojektowany, odnoszący sukces produkt. Przeprowadzimy Cię przez trudny początek, jakimi jest urzeczywistnienie Twojego pomysłu, wprowadzimy go na rynek i będziemy Cię wspierać również w późniejszej drodze, jaka Cię czeka.

  Nasze biuro

  Nowoczesne biuro to nasz znak rozpoznawczy i jedno z najlepszych miejsc do pracy dla programistów w Częstochowie. Przestrzenne, komfortowe, zaprojektowane z dbałością o detale. Dzięki temu to miejsce idealne nie tylko do tworzenia wspaniałego oprogramowania ale także daje możliwość wypoczęcia. Komfort pracy to nasz priorytet, gdyż wierzymy, że przestrzeń w której sie znajdujemy, znacząco wpływa na jej jakość.

  Kreatywna przestrzeń
  Pamiętając, że każdy z nas może preferować inny model pracy, przekształciliśmy nasze biuro w kreatywną przestrzeń tak, aby pisanie kodu było przyjemnością, a współpraca z klientem wywoływała u nas tylko entuzjazm. Nasza przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z dewizą „wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia”.

  Zgrana ekipa
  Bez względu na to czy szukasz aplikacji mobilnej, webowej, dedykowanego zespołu czy po prostu potrzebujesz skonsultować swój pomysł, jesteśmy po to, aby Cię wspierać. Robimy to z tym większą przyjemnością, że po prostu lubimy swoją pracę i swoje towarzystwo. Wierzymy, że zgrana ekipa może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka. Dlatego w it-solve dbamy o ciągłą integrację zespołu, tak aby zwiększać kreatywność i pobudzać do działania.
  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość.
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  bazy danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Garść statystyk

  • współpracujemy z 15 krajami
  • zatrudniamy 25 pracowników
  • działamy i rozwijamy się od 2012 roku
  • ukończyliśmy od tego czasu 58 projektów

   

  Przed nami jeszcze wiele wyzwań. Mamy nadzieję, że również tych, które postawisz nam własnie Ty.

  Mapa
  Nasze usługi

  Nasi klienci

  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć