goodfirms LOGO Created with Sketch.
Kim jesteśmy
Firma it-solve powstała z pasji do nowych technologii. Do dzielenia się naszą wiedzą. Do projektowania i tworzenia użytecznych i nowoczesnych rozwiązań dla Was - naszych klientów.

ico-bulb
Co robimy

Każdego dnia tworzymy oprogramowanie, które rozwiązuje potrzeby użytkowników i znajduje swoje trwałe miejsce na rynku. Każda linia kodu jest tworzona z precyzją oraz ogromną pasją. To pozwala nam pisać czysty, wysokiej jakości kod, który jest łatwy do zrozumienia, utrzymania i rozszerzania przez innych programistów.

ico-compass
Nasza misja

Naszą misją jest przekucie Twojego pomysłu w użyteczny, świetnie zaprojektowany, odnoszący sukces produkt. Przeprowadzimy Cię przez trudny początek, jakimi jest urzeczywistnienie Twojego pomysłu, wprowadzimy go na rynek i będziemy Cię wspierać również w późniejszej drodze, jaka Cię czeka.

Nasze biuro

Nasze biuro jest najlepszym miejscem pracy dla programistów w Częstochowie. Nowoczesne, świetnie urządzone i przestrzenne, zapewnia komfortowe warunki do tworzenia najlepszych linii kodu, ale także do odpoczynku. Dbamy o komfort pracy, bo wierzymy, że przestrzeń w której pracujemy wpływa na jej jakość.   

Kreatywna przestrzeń

Pamiętając, że każdy z nas może preferować inny model pracy, przekształciliśmy nasze biuro w kreatywną przestrzeń tak, aby pisanie kodu było przyjemnością, a współpraca z klientem wywoływała u nas tylko entuzjazm. Nasza przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z dewizą „wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia”.

Zgrana ekipa

Bez względu na to czy szukasz aplikacji mobilnej, webowej, dedykowanego zespołu czy po prostu potrzebujesz skonsultować swój pomysł, jesteśmy po to, aby Cię wspierać. Robimy to z tym większą przyjemnością, że po prostu lubimy swoją pracę i swoje towarzystwo. Wierzymy, że zgrana ekipa może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka. Dlatego w it-solve dbamy o ciągłą integrację zespołu, tak aby zwiększać kreatywność i pobudzać do działania.

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość.

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
bazy danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level

Garść statystyk

 • współpracujemy z 15 krajami
 • zatrudniamy 25 pracowników
 • działamy i rozwijamy się od 2012 roku
 • ukończyliśmy od tego czasu 58 projektów

Przed nami jeszcze wiele wyzwań. Mamy nadzieję, że również tych, które postawisz nam własnie Ty.

Mapa

Opinie klientów

Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
IT-Solve okazał się najlepszym partnerem dla naszej firmy. Niezawodny, bardzo kompetentny z dużym zrozumieniem naszych potrzeb. Wszystko poszło gładko i zgodnie z harmonogramem. Możemy polecić It-solve jako zaangażowanego i oddanego partnera w złożonych projektach.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer