fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Toruń

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Tworzenie aplikacji mobilnych Toruń

   

  Nasze rozwiązania tworzymy najczęściej przy pomocy Fluttera, co w praktyce pozwala uniknąć problemów związanych z równoczesnym rozwijaniem tej samej aplikacji dla urządzeń z systemami iOS oraz Android. W kwestii takiej jak wieloplatformowe aplikacje Toruń jest miastem, na którego terenie oferujemy kompleksowe wsparcie naszych doświadczonych programistów.

  Tworzenie aplikacji webowych Toruń

   

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych programistów jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć aplikacje webowe w pełni dopasowane do specyfiki branży i indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się także w modernizowaniu funkcjonalności, optymalizowaniu kodu oraz wspieraniu rozwoju istniejących już rozwiązań.

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Outsourcing programistów w Toruniu

   Zdajemy sobie sprawę, iż niejedna firma IT w Toruniu zmaga się ze znalezieniem doświadczonych i wykwalikowanych programistów. Starając się wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, oferujemy wsparcie naszych ekspertów na zasadach outsourcingu. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą to być pojedynczy specjaliści lub całe zespoły robocze.

    

   Testowanie oprogramowania oraz QA

   Dzięki znajomości dobrych praktyk branżowych, oraz nowoczesnych technik testowania jesteśmy w stanie zaoferować także wsparcie w zakresie testowania oprogramowania i QA. Profesjonalnie przeprowadzony audyt to świetny sposób na wykrycie potencjalnych błędów i załatanie potencjalnych luk.

    

   Product Design

   Wieloletnia wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia, utrzymywania oraz rozwijania aplikacji mobilnych i internetowych w międzynarodowej skali to przewaga, jaką możemy zapewnić już na etapie pomysłu. Kompleksowe wsparcie naszych programistów obejmuje m.in. przygotowanie całościowego zarysu projektu, analizę konkurencyjnych rozwiązań oraz opracowanie szczegółowego planu rozwoju.

    

   Warsztaty Produktowe Discovery Toruń

   Jeżeli chodzi o mobilne lub internetowe aplikacje Toruń jest miastem, w którym oferujemy zamknięte i profesjonalne szkolenia oraz warsztaty produktowe. Przydać się mogą one przede wszystkim w przypadku firm, które zmagają się z samodzielnym opracowaniem skutecznych strategii produktowych albo dostosowaniem funkcjonalności oprogramowania do nieustannie zmieniających się potrzeb rynkowych.

    

   Profesjonalne usługi informatyczne w Toruniu i okolicy

   It-solve dzięki wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu naszego niemalże 30-osobowego zespołu programistów w pełni zasłużył na miano profesjonalnego Software House Toruń i okolice to jeden z wielu obszarów, na których terenie oferujemy kompleksowe wsparcie naszych ekspertów. W przeciwieństwie do wielu innych firm możemy pochwalić się transparentną historią projektową. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące opracowywanych przez nas rozwiązań zebrane zostały w formie przejrzystych case study w zakładce projekty. W kwestii takiej jak usługi informatyczne Toruń jest jednym z wielu miast, na których terenie realizujemy nasze usługi. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z wykwalifikowanym konsultantem albo skorzystania z czatu internetowego. Z myślą o Klientach firmowych przygotowaliśmy także dedykowany formularz kontaktowy z opcją przygotowania NDA (umowy o zachowaniu poufności).

    

   Software House Toruń – jak powstają nasze aplikacje mobilne i webowe?

   Bez względu na docelowy zakres realizowanych usług wszystkie zlecenia rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb i celów biznesowych. W procesie tym skupiamy się także na wspólnym określeniu potencjalnych problemów i największych trudności związanych z realizacją. Usługi It-solve przydać się mogą też w przypadku istniejących już rozwiązań, nieukończonych jeszcze projektów lub wymagających gruntowej modernizacji aplikacji webowych albo mobilnych. Na tle konkurencji nasze rozwiązania wyróżniają się przede wszystkim pod kątem oryginalności oraz funkcjonalności. Kładziemy także duży nacisk na czystość kodu, co znacznie ułatwia późniejszy rozwój i samodzielne utrzymanie. W kwestii takiej jak profesjonalna firma programistyczna Toruń jest miastem, na którego obszarze udało nam się już zawiązać bliższą współpracę z licznymi partnerami biznesowymi. Warto wspomnieć też, iż na każdym etapie współpracy oferujemy fachowe doradztwo naszych ekspertów, zaś w przypadku większych lub bardziej złożonych projektów jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią liczebność zespołu. Jeśli Twoja firma IT w Toruniu cierpi na brak wykwalifikowanych programistów, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

    

   It-solve – renomowana firma programistyczna Toruń

   Niemalże każda firma IT w Toruniu pochwalić się może internetowymi opiniami swoich klientów na swojej stronie. Zdecydowana większość z nich nie otrzymała jednak międzynarodowego wyróżniania z portalu Clutch, który jak powszechnie wiadomo jest jednym z najbardziej rzetelnych narzędzi do weryfikowania jakości usług w segmencie B2B.