fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Software House Lublin

   Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

   Nasze usługi

   Wyspecjalizowany oraz doświadczony software house – Lublin i miejscowości sąsiadujące

   Główną specjalizacją naszej firmy są szeroko rozumiane usługi informatyczne. Lublin z kolei stanowi jeden z głównych obszarów, w ramach których je świadczymy. W obrębie wspomnianego miasta oraz jego okolic do chwili obecnej mieliśmy okazję wykonać dużą liczbę zróżnicowanych projektów.

   It-solve określa się przede wszystkim jako firma programistyczna. Lublin mimo to jest jednak miejscowością, na terenie której nie ograniczamy się tylko do samego pisania kodu. Oprócz tego jesteśmy w stanie zaoferować m.in. całościowe zarządzanie projektami oraz ich rzetelną analizę. Nasze wsparcie jest w pełni kompleksowe, obejmujące każdy możliwy etap tworzenia oprogramowania – od dopracowywania szczegółów samego pomysłu, aż po finalne wdrożenie, testowanie, rozwijanie czy też utrzymanie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi poniżej informacjami w celu poznania bardziej obszernych informacji w tym zakresie.

   Czym konkretnie zajmuje się nasza firma IT w Lublinie? Szczegółowy opis usług

   Na potrzeby przedsiębiorców działających na co dzień w obrębie miasta Lublin stworzyliśmy ofertę o niezwykle szerokim zakresie. W kontekście poszczególnych uwzględnionych w niej usług warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że na Twoje życzenie:

   - Piszemy aplikacje mobilne, skupiając się przy tym na uzyskaniu maksymalnie dużej wydajności działania, a także oryginalności, dzięki której będą mogły wyróżnić się spośród obecnych na rynku produktów konkurencyjnych.

   - Na podstawie precyzyjnych wytycznych tworzymy webowe aplikacje. Lublin jest miejscowością, w której współpracowaliśmy w tym zakresie z firmami z wielu niejednorodnych branż, dzięki czemu potrafimy znaleźć rozwiązania odpowiednie dla zaspokojenia rozmaitych potrzeb.

   - Nasza firma IT w Lublinie realizuje również outsourcing obszernej gamy specjalistów, którzy mogą wziąć udział w dowolnym projekcie informatycznym, oferując przy tym bogate doświadczenie i gromadzony na przestrzeni wielu lat know-how.

   - Świadczymy usługi z dziedziny Product Design, tj. czynności obejmujące m.in. zdefiniowanie na rzecz klienta całościowego zakresu realizowanego przedsięwzięcia, wyznaczenie jego kluczowych funkcji, gruntowną analizę produktów konkurencyjnych, a także sformułowanie planu długofalowego rozwoju projektu. Jeśli chodzi o nasz software house, Lublin jest doskonałym przykładem tego, jak dobre efekty w zakresie wydajności i funkcjonalności można uzyskać za sprawą proponowanych usług Product Design.

   - Zajmujemy się QA i testowaniem. Nasza wieloletnia obecność na rynku i ponadprzeciętnie wyspecjalizowanie w szerokim spectrum branż przekłada się we wspomnianym zakresie na profesjonalne, w pełni satysfakcjonujące dla klienta, a przy tym także relatywnie tanie usługi informatyczne. Lublin jest miastem, w obrębie którego dostarczamy przedsiębiorcom wysokiej jakości, solidne oraz niezawodne produkty, zachowując przy tym dobrze zbilansowane koszty.

   - Dogłębnie analizujemy Twoje potrzeby podczas Warsztatów Produktowych Discovery. W it-solve wychodzimy z założenia, że jest to podstawowy aspekt, na który powinna kłaść nacisk każda fachowa firma programistyczna. Lublin stanowi zatem obszar, na terenie którego klientom zapewniamy w tej dziedzinie w pełni kompleksowe wsparcie, o czym nieco więcej przeczytasz w dalszej części strony.

   software house kraków
   Wiktor Sobczyk

   Jak mogę Ci pomóc?

   Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

   Wybrane realizacje

   Nasi klienci

   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć
    CZYTAJ WIĘCEJ

    Usługi informatyczne Lublin – w jaki sposób działamy?

    Jeśli chodzi o powierzane nam do stworzenia aplikacje, Lublin objęty jest zoptymalizowaną procedurą współpracy, składającą się z czterech głównych, przedstawionych poniżej części.

    Wstępem do właściwej współpracy, którą oferuje nasza firma IT w Lublinie, jest rzetelna analiza biznesowa przedsięwzięcia. Podczas niej skupiamy się na identyfikacji Twoich potrzeb oraz mogących pojawić się potencjalnych problemów i na tej podstawie określamy nasze główne cele. Jednocześnie możemy podjąć się także analizy rozwiązań już istniejących albo wdrożonych tylko częściowo. Jeśli chodzi o Lublin przypadków rozpoczęcia kooperacji w takiej właśnie formie odnotowaliśmy do chwili obecnej niezwykle dużo.

    Po zakończeniu opisanego wcześniej etapu przechodzimy do wyznaczenia konkretnych zadań, skompletowania odpowiedzialnego za ich realizację zespołu oraz przydzielenia Ci indywidualnego specjalisty nadzorującego ogół projektu. Wszystko to odbywa się w ramach wspomnianych wcześniej Warsztatów Projektowych Discovery. Nasza firma programistyczna Lublin obsługuje w całości, a zatem warsztaty te mogą zostać przeprowadzone w jego dowolnej części.

    Kolejnym krokiem współpracy jest faza rozwoju, w ramach której tworzone są właściwe aplikacje. Lublin objęty jest przy tym niezwykle efektywnym schematem działania, zakładającym podział pracy na dwutygodniowe sprinty. Na koniec każdego z nich otrzymujesz od naszego zespołu bieżącą wersję produktu do weryfikacji i ewentualnej korekty.

    Finalnym etapem kooperacji jest utrzymanie i rozwój długofalowy oprogramowania. Mimo że jest to opcjonalny zestaw usług oferowanych przez nas software house. Lublin i jego okolice stanowią obszar, w ramach którego przedsiębiorcy zwykle się na niego decydują. Dzięki temu zyskują bowiem ciągłe wsparcie w zakresie aktualizacji produktu, unowocześniania zabezpieczeń czy też dostosowywania go do nowo pojawiających się wymogów prawnych.