fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Szczecin

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Usługi informatyczne

   

  It-solve to nowoczesny i profesjonalny software house, który pochwalić się może ponad 10-letnią obecnością na rynku usług IT. Od 2012 udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów w zarówno międzynarodowej, jak i krajowej skali. Nasz zgrany zespół programistów oraz developerów zajmuje się przede wszystkim tworzeniem, rozwijaniem i utrzymywaniem aplikacji mobilnych i internetowych. Dzięki wieloletniej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i consultingu. Posiadamy też wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności w zakresie testowania oprogramowania i Quality Assurance (QA). W kwestii takiej jak usługi informatyczne Szczecin jest jednym z wielu miast, w których oferujemy kompleksowe wsparcie naszych specjalistów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co potwierdzić mogą setki naszych zadowolonych klientów na całym świecie.

  Usługi informatyczne Szczecin – Jakie projekty realizujemy?

   

  Tworzenie aplikacji internetowych to jeden z fundamentów naszej działalności, który doceni z pewnością niemalże każda firma IT w Szczecinie. Możemy pochwalić się bogatą i przejrzystą historią projektową, którą prześledzić można dzięki dedykowanym case study. Kreacja aplikacji od podstaw to nasza specjalność, ale zajmujemy się także testowaniem i rozwijaniem istniejących już oprogramowania. Nasi specjaliści są w stanie przełożyć wiedzę zdobytą w ramach analizy potrzeb na praktyczne i skuteczne rozwiązania biznesowe. W kwestii takiej jak nowoczesne i profesjonalne aplikacje Szczecin to jedno z wielu miast, na których terenie nasze narzędzia mogą zapewnić przewagę nad konkurencją.

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Firma programistyczna Szczecin – Outsourcing programistów IT

   W kwestii takiej jak profesjonalne usługi informatyczne Szczecin to jedno z wielu miast cierpiących na niedobór ekspertów z branży IT. Znalezienie lokalnych specjalistów nie należy do najłatwiejszych ani najtańszych zadań, ponieważ nawet w przypadku możliwości relokacji trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami. Brak programistów i developerów to problem, z jakim zmaga się niejedna firma IT w Szczecinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy kompleksowe wsparcie naszych ekspertów w postaci outsourcingu IT. W praktyce pozwala to zminimalizować ryzyko opóźnienia realizacji danego projektu, co ma bezpośrednie przełożenie na proces budowania wizerunku marki i zaufania klientów.

    

   Software house Szczecin — Consulting z It-solve Szczecin

   Wieloletnie doświadczenie poparte kilkudziesięcioma projektami z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych oraz internetowych to jedna z wielu zalet It-solve. Consulting z naszymi specjalistami to doskonałe rozwiązanie dla firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku usług IT. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, które obejmuje także tworzenie międzynarodowych aplikacji, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się tylko do polskiego rynku. Możemy pochwalić się także najwyższym wyróżnieniem, które przyznane zostało nam przez znany portal Clutch w 2020 roku. Platforma ta specjalizuje się w agregowaniu rzetelnych opinii o usługodawcach na całym świecie, co pozwala szybko i sprawnie zweryfikować jaką renomą cieszy się dana firma IT w Szczecinie.

    

   Warsztaty produktowe Discovery Szczecin

   Szczecin to jedno z wielu miast, w których oferujemy nasze profesjonalne warsztaty produktowe. Są one przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorców zainteresowanych opracowaniem nowych produktów oraz optymalizacją procesów związanych z Product Design. Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie zainteresowania i zaangażowania ze strony użytkowników danej aplikacji albo usługi nie należy do najłatwiejszych zadań. Precyzyjne zdefiniowanie potrzeb biznesowych to jeden z wielu czynników odpowiedzialnych za spójność strategii marki oraz funkcjonalność oferowanych narzędzi. Warsztaty Discovery to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które zmagają się z trudnościami w zakresie opracowania finalnej formy usługi. Jeżeli potrzebna Wam jest profesjonalna i doświadczona firma programistyczna Szczecin to miasto, w którym warto postawić na It-solve.

    

   Software house Szczecin — Tworzenie aplikacji internetowych

   Nasi programiści w przeciwieństwie do wielu konkurentów dostarczają przede wszystkim spójny i dobrze zorganizowany kod. Przekłada się to bezpośrednio na odczuwalne obniżenie kosztów rozwoju i utrzymania danej aplikacji. Zapewniamy też kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu poprawę efektywności działania. W kwestii takiej jak nowoczesne aplikacje Szczecin to miasto, w którym korzystać z nich mogą potencjalnie setki tysięcy użytkowników. Dzięki pomocy naszych developerów można usprawnić także wszelkie procesy związane z testowaniem oprogramowania oraz QA.

    

   Usługi informatyczne Szczecin — Tworzenie aplikacji mobilnych

   Bardzo istotnym segmentem naszej działalności jest także tworzenie aplikacji mobilnych. Dzięki technologii Flutter jesteśmy w stanie wyprodukować aplikacje kompatybilne z systemem iOS oraz Androidem. Ujednolicenie kodu dla kilku platform pozwala odczuwalnie zminimalizować koszty związane z rozwojem i utrzymaniem danego rozwiązania. Dzięki usługom, które oferuje nasza firma programistyczna Szczecin otwiera się znacznie więcej niż tylko nowe technologie.