fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Software House Gdańsk

   Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

   Nasze usługi

   Firma programistyczna Gdańsk – jaka jest skala projektów realizowanych przez IT-Solve?

   Większość naszych projektów dotyczy tworzenia narzędzi biznesowych oraz aplikacji, ale zajmujemy się także outsourcingiem pracowników IT. Do tej pory udało nam się zrealizować ponad 50 projektów, które wykorzystywane są w kilkunastu państwach na całym świecie. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszych programistów niestraszne są nam zagraniczne rynki, zaś niektóre ze zrealizowanych projektów zobaczyć można w osobnej zakładce. Wszystkie szczegóły techniczne zawarte zostały w formie czytelnego i przejrzystego case study, dzięki czemu łatwiej prześledzić jest cały proces. Niewielka firma IT w Gdańsku może nie sprostać większym i bardziej złożonym projektom, których skala wybiega za granice Polski, zaś kompetencje IT-Solve w tym zakresie potwierdzić mogą liczne referencje i pozytywne opinie naszych klientów.

   IT-Solve Software House Gdańsk – patronat technologiczny

   Niejedna firma IT w Gdańsku podjęła współpracę z IT-Solve ze względu na nasze partnerstwa technologiczne z firmami takimi jak Google, Amazon Web Services (AWS) i Microsoft. Wspomniane przedsiębiorstwa to czołówka światowej klasy producentów rozwiązań informatycznych, co w praktyce pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług. Wykorzystanie nowoczesnych technologii przy tworzeniu aplikacji jest bardzo istotne z perspektywy funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz przyszłego utrzymania.
   software house kraków
   Wiktor Sobczyk

   Jak mogę Ci pomóc?

   Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

   Wybrane realizacje

   Nasi klienci

   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć
    CZYTAJ WIĘCEJ

    Nowoczesny Software House Gdańsk – po czym poznać profesjonalistów?

    Gdańsk to jedno z wielu miast, w których zapotrzebowanie na usługi informatyczne rośnie z każdym miesiącem. Lokalne firmy oferujące usługi IT często nie posiadają odpowiednich zasobów ludzkich, co może powodować liczne opóźnienia oraz niezgodność z początkowymi założeniami i wytycznymi. IT-Solve zasługuje na miano Software House’u, ponieważ większość naszych pracowników to doświadczeni informatycy oraz developerzy zajmujący się tworzeniem aplikacji i narzędzi biznesowych. Ponadto IT-Solve pochwalić może się prestiżowymi wyróżnieniami na międzynarodowej arenie, których doskonałym przykładem jest wyróżnienie na portalu Clutch w charakterze jednej z najlepszych firm programistycznych w Polsce. Clutch jest jednym z najbardziej rzetelnych narzędzi umożliwiających sprawdzenie opinii o dowolnym przedsiębiorstwie na świecie, ponieważ dotyczy ona głównie współpracy opartej na zasadach B2B.  

     

    Firma programistyczna Gdańsk – co wyróżnia IT-Solve na tle konkurencji?

    W przeciwieństwie do wielu nowopowstałych firm programistycznych IT-Solve pochwalić się może przejrzystą historią projektową, która wzbogacona została o szczegółowe case study. Do największych zalet wynikających ze współpracy z IT-Solve zaliczyć można indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu realizacja projektu przebiega zgodnie z wytycznymi. Pozwala to przede wszystkim uniknąć opóźnień wynikających z braku odpowiedniej liczby programistów, zaś dzięki możliwości outsourcingu programistów rozwijanie i utrzymywanie aplikacji możliwe jest nawet w przypadku braku inhouse’owych developerów. W kwestii takiej jak nowoczesne i funkcjonalne aplikacje, Gdańsk to miasto, w którym dla naszych klientów mieliśmy przyjemność realizować zarówno aplikacje mobilne, jak i internetowe, o których więcej dowiedzieć się można w osobnej zakładce.

     

    Usługi informatyczne Gdańsk – czym dokładnie zajmują się eksperci z IT-Solve?

    Tworzenie aplikacji mobilnych Gdańsk

    Dzięki Flutterowi tworzymy spójne projekty aplikacji kompatybilnych z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi mobilnymi (Android i IOS). Ponadto w pracy korzystamy też z technologii takich jak Kotlin, Firebase, Swift, Native Scipt czy PWA, dzięki czemu o wiele łatwiej dostosować funkcjonalność i wygląd do indywidualnych potrzeb. W kwestii takiej jak usługi informatyczne, Gdańsk jest jednym z wielu miast, w których znaleźć można siedziby naszych zadowolonych klientów.

     

    Flutter – aplikacje Gdańsk 

    Jeżeli chodzi o nowoczesne aplikacje, Gdańsk to jedno z wielu miast, w których tworzymy projekty kompatybilne z Androidem oraz iOS’em. Dzięki technologii Flutter nie trzeba aktualizować 2 odrębnych wersji tej samej apki, co znacznie redukuje koszt utrzymania i ułatwia proces aktualizacji.

     

    Tworzenie aplikacji internetowych Gdańsk

    Żadna firma IT w Gdańsku nie może pochwalić się równie bogatym portfolio projektowym jak IT-Solve. Działalność rozpoczętą w 2012 roku nieustannie rozwijamy, zatrudniając nowych programistów oraz rozszerzając kompetencje naszego zgranego 25-osobowego zespołu. Tworzenie aplikacji internetowych jest jedną z głównych specjalności naszego software house’a, co potwierdzić mogą opinie naszych klientów.

     

    Outsourcing programistów IT-Solve Software house Gdańsk

    Outsourcing programistów to doskonałe rozwiązanie dla prężnie i szybko rozwijających się firm, które nie posiadają odpowiednich zasobów, aby zrealizować zamówienia lub dostarczyć obiecane funkcjonalności swoim klientom. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, łatwiej zredukować koszty szkoleń pracowników oraz zminimalizować ryzyko opóźnień w realizacji założeń i celów biznesowych.

     

    Warsztaty Produktowe Discovery

    Dzięki innowacyjnym produktom zagadnienia związane z Product Designem stają się znacznie bardziej klarowne. Ponadto jest to świetny sposób na dodanie nowych funkcjonalności do istniejącego produktu, co znacznie pomaga w powiększaniu bazy użytkowników danej aplikacji.

     

    QA oraz testowanie oprogramowania

    Nasi specjaliści z zespołu QA posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, aby zweryfikować poprawność działania aplikacji mobilnych i internetowych przed wypuszczeniem na rynek.

     

    Consulting Gdańsk

    W kwestii takiej jak profesjonalne usługi informatyczne, Gdańsk to jedno z miast, w których oferujemy również consulting z naszymi specjalistami. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie przeprowadzić audyt, przeanalizować wymagania oraz przygotować prototyp projektu.