fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Usługi programistyczne dla firm

  Wytwarzamy oprogramowanie rozwiązujące potrzeby użytkowników a dzięki naszemu doświadczeniu, zajmuje ono solidną pozycję na rynku. Ogromna pasja oraz precyzja sprawiają, że pisany przez nas kod jest czysty i bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu, jest on łatwy do zrozumienia, utrzymania i rozszerzania przez inne zespoły programistyczne.

  Wspierane technologie

  Jak zacząć
  Zobacz jak tworzymy aplikacje internetowe oraz mobilne

  ico-write
  Zapytanie biznesowe
  Na początku przeprowadzamy wstępną analizę biznesową, której celem jest dogłębne zrozumienie Twoich potrzeb. Proponujemy spotkanie, gdzie zapoznamy się z Twoimi celami, problemami i głównym celem oprogramowania. Posiadasz kod lub aplikację? Na tym etapie możemy je poddać analizie.
  wyślij wiadomość
  ico-comment
  Warsztaty projektowe
  Następnym etapem jest organizacja warsztatów projektowych. Jesteśmy elastyczni, stąd Ty zadecydujesz czy odbędą się u nas czy w Twojej firmie. Podczas zajęć wyszczególniamy zakres prac, dobierzemy zespół do Twoich wymagań, a także dołączymy opiekuna projektu (reprezentanta, który w każdym momencie będzie reprezentował Twoją firmę). W tym momencie ustalimy wszystkie szczegóły projektu i zaczynamy współpracę.
  warsztaty discovery
  Twoja decyzja
  cv
  Rozwój oprogramowania
  To najważniejszy moment podczas tworzenia Twojego programu. Projekt zostanie rozdzielony na dwutygodniowe sprinty. Po każdym z nich dostaniesz aplikację do sprawdzenia i zatwierdzenia. W tym momencie Twoja drużyna może zostać rozwinięta o grafika i testerów. Wszystko zależy od zapotrzebowania.
  poznaj swój zespół
  launch
  Wsparcie i dalszy rozwój projektu
  Nie jesteśmy jedną z firm porzucających swoich klientów po zakończeniu projektów. Oferujemy długofalową współpracę. Jeśli oczekujesz pomocy technologicznej, zapewnimy Ci zespół. Zapewniamy wszystko co będzie niezbędne do rozwoju Twojego projektu, w tym dostosowanie go do nowych wersji systemów czy przeglądarek oraz tworzenie nowych funkcji.
  zostaw recenzję

  Nasi klienci

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  CEO Procesownia
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Member of Board of BussinessForce
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Wszechstronna usługa programistyczna

  W zespole it-solve znajdują się specjaliści z wielu różnych dziedzin programistycznych, co pozwala nam podjąć się praktycznie każdego wyzwania. Potrafią oni stworzyć zarówno aplikacje na popularne oraz mniej znane systemy mobilne, jak i webowe oprogramowanie dedykowane. To jednak nie wszystkie oferowane przez nas usługi programistyczne. Oprócz tego możemy przetestować dowolne oprogramowanie, stworzyć strategię produktu w ramach Product Design czy przeprowadzić warsztaty Discovery. Kompleksowa usługa programistyczna to gwarancja otrzymania przemyślanej aplikacji niezależnie od wybranego przez Ciebie celu projektowego.

  Usługi programistyczne w wybranej technologii

  Opracowanie wysokiej jakości, intuicyjnego oprogramowania nie byłoby możliwe bez wyboru odpowiedniej technologii. Każdy projekt jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Specjaliści it-solve zawsze dobierają rozwiązanie dostosowane do potrzeb danego produktu, w związku z czym nasze usługi programistyczne nie mają wielu ograniczeń. Możemy stworzyć oprogramowanie przy użyciu technologii .NET Core, Flutter, Microsoft Azure, Amazon Web Services, NativeScript, Progressive Web App i innych. Rozpoczęcie prac w danym środowisku poprzedzają konsultacje z Klientami oraz analiza biznesowa Twojego projektu. W ten sposób zyskujesz pewność, że wybrana technologia na pewno odpowie oczekiwaniom i pomoże osiągnąć wyznaczone cele

  Nieustające wsparcie oprogramowania i audyty

  Branża IT zmienia się każdego dnia, dlatego ważnym elementem współpracy z it-solve jest ciągły rozwój oprogramowania wraz ze wsparciem trwającym przez cały okres użytkowania naszych aplikacji. Usługa programistyczna nie kończy się więc wraz z oddaniem gotowego projektu. Dbamy o to, aby pojawiały się aktualizacje do kolejnych wersji systemów czy przeglądarek, a także zwiększamy funkcjonalność aplikacji w miarę rozwoju Twojej firmy. Co więcej, możemy zająć się audytami i testowaniem produktów stworzonych przez Twoje przedsiębiorstwo przed wypuszczeniem ich na rynek.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć