fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Chcesz dołączyć
  do zespołu?

  Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

  Oferty pracy

   
  Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
  Wyślij nam swoje CV

   Opiekun rekrutacji

   Marzena Pala
   Office Manager
   Staż – Ucz się od najlepszych!
   Szukamy młodych, zdolnych i ambitnych. Dołącz do środowiska w którym rozwiniesz się pod okiem najlepszych specjalistów. Już od pierwszego dnia staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu. Zobaczysz jak działamy i poznasz nasze projekty. Podejmiesz rozwojowe działania, które pozwolą Ci się wykazać i ani przez chwilę nie nudzić! Masz szanse podbić nasze serca i po zakończeniu okresu stażu dołączyć do naszego zespołu na stałe!
   ico-bulb
   Zakończenie przyjmowania zgłoszeń
   ico-globe
   Dzień otwarty it-solve
   Chcemy Cię lepiej poznać oraz pokazać Ci nasze biuro, a także zapoznać z mentorami.
   ico-dev
   Decyzja o przyjęciu na staż
   Oczekuj na telefon informujący o tym, że to właśnie Ty zostałeś wybrany do naszego zespołu
   ico-exp
   Rozpoczęcie stażu w it-solve
   W tym miejscu rozpoczyna się Twoja przygoda z it-solve. Pamiętaj, że może ona trwać długie lata, gdyż staż może zakończyć się propozycją umowy o pracę- wszystko w Twoich rękach!
   ico-dev
   Elastyczność
   ico-comment
   Mentoring
   ico-analysis
   Feedback
   ico-exp
   Szansa
   Elastyczność
   Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość dostosowania grafiku stażu, dlatego jesteśmy w tym temacie elastyczni – zawsze indywidualnie ustalamy formę i zakres współpracy w trakcie stażu.
   Zespół na przerwie
   Mentoring
   Przystępując do naszego programu stażowego przydzielimy Ci mentora, który poświęci czas, podzieli się wartościową wiedzą i postawi przed Tobą ambitne zadania. Mentor nauczy Cię ważnych na danym stanowisku kompetencji oraz zapewni nowe wyzwania.
   Nasz biuro
   Feedback
   Bardzo ważne podczas trwania programu stażowego jest dla nas zapewnienie Ci regularnego feedbacku - zarówno pozytywnego, jak i wskazującego, które aspekty pracy powinieneś nieco doszlifować.
   wspólna praca zespołowa przy komputerze
   Szansa
   Jeśli skradniesz nasze serca podczas trwania programu stażowego zagwarantujemy Ci pełnoetatową pracę w naszym zespole. To ogromna zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, by pozyskać nowego fantastycznego członka zespołu!
   Zdjęcie biura z ujęcia programisty
    
   Jesteś gotów podjąć wyzwanie?
   Wyślij CV i zgłoś się do udziału w stażu!

    Opiekun rekrutacji

    Marzena Pala
    Office Manager

    Proces rekrutacji
    Dołącz do zespołu

    proces-1
    Wyślij CV
    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: contact@it-solve.pl
    proces-2
    Pierwszy kontakt
    Jeżeli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni i ustalimy termin rozmowy technicznej. Będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać, a także odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
    ico-comment
    Rozmowa
    W kolejnym kroku spotkamy się u nas w biurze lub zdalnie. Da Ci to szansę poznania nas i zobaczenia Twojego potencjalnego miejsca pracy. Dodatkowo postawimy przed Tobą wyzwanie, które zweryfikuje Twoje umiejętności oraz pokaże również, jak pracujemy w IT-solve
    proces-3
    Witaj w it-solve!
    Pozytywnym zakończeniem ścieżki rekrutacyjnej będzie przedstawienie Ci oferty dopasowanej do Twoich umiejętności. Jej akceptacja będzie ostatnim krokiem na drodze do rozpoczęcia owocnej współpracy z it-solve!
     
    Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
    Wyślij nam swoje CV

     Opiekun rekrutacji

     Marzena Pala
     Office Manager
     Praca w IT-Solve

      

     Rozpocznij współpracę z nowoczesnym softwarehouse!

     Marzysz o pracy w IT? Jesteś programistą, testerem lub po prostu pasjonatem technologii? Masz już konkretne doświadczenie, a może dopiero kończysz studia? Zapraszamy do it-solve - prężnie rozwijającej się firmy na częstochowskim rynku, która odmieni Twoje życie na lepsze! Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

     Benefity

     prywatna opieka medyczna
     masz dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Pakiet podstawowy czeka na Ciebie wraz ze startem pracy.
     benefit-2
     budżet rozwojowy
     możesz wziąć udział zarówno w szkoleniach jak i wydarzeniach branżowych- to Ty decydujesz
     benefit-6
     darmowe książki branżowe
     dowolnie wybierasz pozycje z firmowej biblioteki, a na Twoją prośbę kupujemy kolejne interesujące pozycje
     benefit-1
     mentoring
     już od pierwszego dnia pracy masz przydzielonego mentora, który dba o Twój rozwój w firmie
     benefit-3
     najlepsze narzędzia
     szybki komputer, dwa monitory i ergonomiczne krzesło- to wszystko czeka w pakiecie już od samego początku
     benefit-4
     elastyczne godziny pracy
     to Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz pracować- nasze biuro jest otwarte o każdej porze
     benefit-8
     budżet integracyjny
     każdy pracownik ma wpływ na planowanie integracji w firmie- paintball? dom tajemnic? degustacja piwa?- to Ty decydujesz
     benefit-2
     płaska struktura
     u nas nie znajdziesz rozbudowanych działów hr, kadr i płac czy management-u. Płaska struktura pozwala Ci na realny wpływ na rozwój i wizję firmy.
     benefit-12
     work- life balance
     kochasz swoją pracę- to już wiemy, natomiast po godzinach grasz w piłkę czy pasjonujesz się wędkarstwem? Wspieramy rozwój osobisty naszych pracowników.
     Misja zespołu

     Misją naszej firmy jest rozwój przedsiębiorstw klientów.

     Nasz zespół pomaga to osiągnąć dzięki wnikliwemu poznaniu celów i wyzwań przed jakimi nasi klienci stoją, a także poprzez budowanie opartej na zaufaniu, trwałej relacji.  Z pasją dostarczamy rozwiązania programistyczne.

     Wartości zespołu

     Podstawą funkcjonowania naszego zespołu są spójne wartości, jakie wyznajemy. To dzięki nim jesteśmy w stanie wspierać się w trudnościach i cieszyć w zwycięstwie. Najważniejsze z wartości jakie wyznajemy to:

     • Otwartość, czyli dbanie o szanowanie poglądów drugiej osoby oraz współtworzenie firmy poprzez śmiałe komunikowanie potrzeby zmian i udoskonaleń
     • Poczucie bezpieczeństwa dzięki stabilnemu zatrudnieniu, regularnym wynagrodzeniom i rozmowom poruszającym tematy samorozwoju i awansu
     • Dobre relacje poprzez budowanie przynależności do zespołu i wszelkie działania mające za zadanie tą przynależność zwiększyć
     • Równowaga pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym to przede wszystkim wspieranie zespołu w podejmowaniu czynności mających na celu poprawienie życia prywatnego w tym zdrowia fizycznego i psychicznego. Wspieramy również w potrzebie rozwoju i poszerzania wiedzy.
     • Regularnie nowe wyzwania motywujące do podnoszenia kompetencji dzięki regularnym napływom nowych klientów i różnorodności projektów

     To wszystko powoduje, że tworzymy zgraną ekipę potrafiącą grać do jednej brami!

      
     Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
     Wyślij nam swoje CV

      Opiekun rekrutacji

      Marzena Pala
      Office Manager

      Poznaj historie naszych pracowników

      Piotr
      Już dawno chciałem zmienić swój profil zawodowy i wrócić po części do branży związanej z kierunkiem moich studiów. Znalazłem ofertę it-solve, zostałem zaproszony na rozmowę i po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego, zostałem. Na pewno miało na to wpływ elastyczne podejście szefów do formy współpracy, możliwość pracy zdalnej, godzenia życia zawodowego z prywatnymi sprawami. Możliwość pracy w świecie IT - praktycznie od zera - to duży kredyt zaufania, który dostałem na starcie. To coś, co na pewno wyróżnia it-solve na tle innych firm. Ogromnym plusem są też ludzie, którzy tu pracują i tworzą zgraną ekipę. I wierzcie mi - to nie tylko obietnice, które mają zachęcić do pracy, ale po prostu nasza codzienność.
      Damian
      Gdy rozpoczynałem swoją karierę programisty, it-solve była jedyną firmą w Częstochowie, która dawała w pakiecie - poza ciekawymi projektami oraz stackiem technologicznym - przyjazną atmosferę. Software house zobowiązuje. Po trzech latach spędzonych w zespole mogę śmiało powiedzieć, że jest to duża programistyczna rodzina, gdzie przychodzę z ogromną ochotą w każdy poniedziałkowy poranek i zaczynam nowy tydzień przygód. 
      Mateusz
      Do it-solve dostałem się poszukując stażu podczas ostatniego roku studiów inżynierskich. Zostałem przyjęty pomimo braku jakoś wyjątkowo długiego doświadczenia oraz niewielkiej znajomości platformy .NET. Już w trakcie okresu próbnego stanąłem przed dużym wyzwaniem - zostałem wdrożony w projekt oparty o platformę .NET, w trakcie którego naprawdę wiele się nauczyłem i w krótkim czasie - dzięki wspólnej pracy z kolegami z zespołu - zdobyłem ogromny zasób wiedzy i doświadczenia.
      Adrian
      Pracę w it-solve rozpocząłem w styczniu 2018 roku. Dlaczego wciąż tu jestem? Miejsca tworzą ludzie. A nasz zespół jest zgrany i komunikatywny. Co więcej, mam możliwość pracy zdalnej zależnie od potrzeb, a przy tym wszystkim po prostu dobre stanowisko pracy. Płaska struktura wewnątrzfirmowa, wpływ na to, jakie technologie zostaną użyte w projekcie i na jego końcowy kształt. Ciągły rozwój i nowe wyzwania w postaci ambitnych i ciekawych projektów, w których używamy najnowszych technologii to także bardzo ważny punkt. Jest też czas na samodoskonalenie i rozwój w wybranej przez siebie ścieżce kariery. To wszystko czyni it-solve świetnym miejscem pracy.
      Karolina
      O it-solve dowiedziałam się na uczelni - Politechnice Częstochowskiej, z którą firma współpracowała. Pomyślałam: czemu nie, warto spróbować! Przeszłam pozytywnie proces rekrutacji i sama też wiedziałam, że to miejsce w którym się odnajdę. Dlaczego? Świetna atmosfera, młody, kreatywny zespół, elastyczne podejście do każdego pracownika. To wszystko sprawiło, że it-solve uważam za najlepszą opcję.
      Damian
      O it-solve usłyszałem już na studiach. Podobało mi się to, jak opowiadała o sobie firma, dlatego bez namysłu wysłałem CV, a niedługo potem zasiliłem szeregi świetnych programistów, od których bardzo wiele się nauczyłem. Praca w it-solve to ciekawe projekty, przy których naprawdę nie można się nudzić, ale też wspaniali ludzie, z którymi po prostu miło spędza się czas - zarówno w pracy, jak i poza nią.
      Andrzej
      Świetne warunki do pogłębiania swojej wiedzy w dziedzinie programowania w przyjaznej przestrzeni i atmosferze. Stała opieka mentora, a także innych pracowników. Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych developerów.
       
      Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
      Wyślij nam swoje CV

       Opiekun rekrutacji

       Marzena Pala
       Office Manager
       Warsztaty wewnętrzne

       Każdy z nas ma swoje pasje, ulubione narzędzia pracy itd. 

       W it-solve uwielbiamy dzielić się wiedzą, dlatego raz w tygodniu organizujemy wewnętrzne warsztaty o tematyce dobrych praktyk czy ciekawych tooli, które możemy wykorzystać. Jeżeli szukasz szansy na nauczenie się czegoś nowego, nie mogłeś trafić lepiej.

       Wyjazdy na konferencje

       Dla każdego pracownika mamy przewidziany budżet, który może wykorzystać na uczestnictwo w wartościowych wydarzeniach branżowych, bo nasza dewiza to: nie oszczędzać na rozwoju naszych pracowników.

       Zwinne programowanie

       Na samym początku każdego dużego projektu rzadko możliwe jest jego całościowe określenie, dlatego do naszej codziennej pracy wykorzystujemy scrum, czyli zwinny proces programowania. Między innymi właśnie dlatego tak ważna jest dla nas praca zespołowa i efektywne planowanie zadań.

       Mentoring

       Jako programista nie możesz stać w miejscu- ta praca wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. 

       Jeżeli masz z czymś problem lub stanąłeś w miejscu w it-solve od razu otrzymujesz niezbędną pomoc. Co więcej, każdy nowy pracownik ma przydzielonego mentora, a on bardzo chętnie we wszystkim Ci pomoże!

        
       Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
       Wyślij nam swoje CV

        Opiekun rekrutacji

        Marzena Pala
        Office Manager

        Blog

        Efekt Dunninga-Krugera w branży IT. Czy istnieje?
        Karol Dobrakowski
        6 minut czytania
        26
        styczeń
        2023
        14
        grudzień
        2022
        Błędy w zadaniach rekrutacyjnych w branży IT
        Karol Dobrakowski
        4 minuty czytania
        27
        wrzesień
        2022
        Czy do pracy IT potrzebne są umiejętności miękkie?
        Karol Dobrakowski
        5 minut czytania
        13
        wrzesień
        2022
        Przyszłość w IT – zawody i technologie
        Karol Dobrakowski
        7 minut czytania
        23
        sierpień
        2022
        Jak rozwijać ducha zespołu w zdalnych zespołach?
        Karol Dobrakowski
        7 minut czytania
        26
        lipiec
        2022
        Zimowy wyjazd firmowy 2021
        Karol Dobrakowski
        4 minuty czytania
        23
        grudzień
        2021
        Programista w nowoczesnym software house
        Karolina Sobera
        3 minuty czytania
        24
        luty
        2020
         
        Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
        Wyślij nam swoje CV

         Opiekun rekrutacji

         Marzena Pala
         Office Manager