fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Chcesz dołączyć
  do zespołu?

  Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

  Oferty pracy

  Ucz się od najlepszych! Szukamy młodych, zdolnych i ambitnych. Dołącz do środowiska w którym rozwiniesz się pod okiem najlepszych specjalistów. Już od pierwszego dnia staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu. Zobaczysz jak działamy i poznasz nasze projekty. Podejmiesz rozwojowe działania, które pozwolą Ci się wykazać i ani przez chwilę nie nudzić!
  ico-bulb
  Zakończenie przyjmowania zgłoszeń
  ico-globe
  Dzień otwarty it-solve
  Chcemy Cię lepiej poznać oraz pokazać Ci nasze biuro, a także zapoznać z mentorami.
  ico-dev
  Decyzja o przyjęciu na staż
  Oczekuj na telefon informujący o tym, że to właśnie Ty zostałeś wybrany do naszego zespołu
  ico-exp
  Rozpoczęcie stażu w it-solve
  W tym miejscu rozpoczyna się Twoja przygoda z it-solve. Pamiętaj, że może ona trwać długie lata, gdyż staż może zakończyć się propozycją umowy o pracę- wszystko w Twoich rękach!
  ico-dev
  Elastyczność
  ico-analysis
  Feedback
  ico-comment
  Mentoring

  Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość dostosowania grafiku stażu, dlatego jesteśmy w tym temacie elastyczni – zawsze indywidualnie ustalamy formę i zakres współpracy w trakcie stażu.

  zespol-analitykow-wymagan

  Bardzo ważne podczas trwania programu stażowego jest dla nas zapewnienie Ci regularnego feedbacku - zarówno pozytywnego, jak i wskazującego, które aspekty pracy powinieneś nieco doszlifować.

  wspólna praca zespołowa przy komputerze

  Przystępując do naszego programu stażowego przydzielimy Ci mentora, który poświęci czas, podzieli się wartościową wiedzą i postawi przed Tobą ambitne zadania. Mentor nauczy Cię ważnych na danym stanowisku kompetencji oraz zapewni nowe wyzwania.

  Nasz biuro

  Benefity

  prywatna opieka medyczna
  masz dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Pakiet podstawowy czeka na Ciebie wraz ze startem pracy.
  benefit-2
  budżet rozwojowy
  możesz wziąć udział zarówno w szkoleniach jak i wydarzeniach branżowych- to Ty decydujesz
  benefit-6
  darmowe książki branżowe
  dowolnie wybierasz pozycje z firmowej biblioteki, a na Twoją prośbę kupujemy kolejne interesujące pozycje
  benefit-1
  mentoring
  już od pierwszego dnia pracy masz przydzielonego mentora, który dba o Twój rozwój w firmie
  benefit-3
  najlepsze narzędzia
  szybki komputer, dwa monitory i ergonomiczne krzesło- to wszystko czeka w pakiecie już od samego początku
  benefit-4
  elastyczne godziny pracy
  to Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz pracować- nasze biuro jest otwarte o każdej porze
  benefit-8
  budżet integracyjny
  każdy pracownik ma wpływ na planowanie integracji w firmie- paintball? dom tajemnic? degustacja piwa?- to Ty decydujesz
  benefit-2
  płaska struktura
  u nas nie znajdziesz rozbudowanych działów hr, kadr i płac czy management-u. Płaska struktura pozwala Ci na realny wpływ na rozwój i wizję firmy.
  benefit-12
  work- life balance
  kochasz swoją pracę- to już wiemy, natomiast po godzinach grasz w piłkę czy pasjonujesz się wędkarstwem? Wspieramy rozwój osobisty naszych pracowników.

  Proces rekrutacji
  Dołącz do zespołu

  proces-1
  Wyślij CV
  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: contact@it-solve.pl
  proces-2
  Pierwszy kontakt
  Jeżeli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni, aby wstępnie Cię poznać i postawić przed Tobą wyzwanie, które zweryfikuje Twoje umiejętności oraz pokaże również Tobie, jak pracujemy w it-solve
  ico-comment
  Rozmowa
  W kolejnym kroku zaprosimy Cię do nas na rozmowę. Da Ci to szansę poznania nas i zobaczenia Twojego potencjalnego miejsca pracy. Będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać, a także odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
  proces-3
  Witaj w it-solve!
  Pozytywnym zakończeniem ścieżki rekrutacyjnej będzie przedstawienie Ci oferty dopasowanej do Twoim umiejętności. Jej akceptacja będzie ostatnim krokiem na drodze do rozpoczęcia owocnej współpracy z it-solve!

  Poznaj historie naszych pracowników

  Piotr
  Już dawno chciałem zmienić swój profil zawodowy i wrócić po części do branży związanej z kierunkiem moich studiów. Znalazłem ofertę it-solve, zostałem zaproszony na rozmowę i po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego, zostałem. Na pewno miało na to wpływ elastyczne podejście szefów do formy współpracy, możliwość pracy zdalnej, godzenia życia zawodowego z prywatnymi sprawami. Możliwość pracy w świecie IT - praktycznie od zera - to duży kredyt zaufania, który dostałem na starcie. To coś, co na pewno wyróżnia it-solve na tle innych firm. Ogromnym plusem są też ludzie, którzy tu pracują i tworzą zgraną ekipę. I wierzcie mi - to nie tylko obietnice, które mają zachęcić do pracy, ale po prostu nasza codzienność.
  Damian
  Gdy rozpoczynałem swoją karierę programisty, it-solve była jedyną firmą w Częstochowie, która dawała w pakiecie - poza ciekawymi projektami oraz stackiem technologicznym - przyjazną atmosferę. Software house zobowiązuje. Po trzech latach spędzonych w zespole mogę śmiało powiedzieć, że jest to duża programistyczna rodzina, gdzie przychodzę z ogromną ochotą w każdy poniedziałkowy poranek i zaczynam nowy tydzień przygód. 
  Mateusz
  Do it-solve dostałem się poszukując stażu podczas ostatniego roku studiów inżynierskich. Zostałem przyjęty pomimo braku jakoś wyjątkowo długiego doświadczenia oraz niewielkiej znajomości platformy .NET. Już w trakcie okresu próbnego stanąłem przed dużym wyzwaniem - zostałem wdrożony w projekt oparty o platformę .NET, w trakcie którego naprawdę wiele się nauczyłem i w krótkim czasie - dzięki wspólnej pracy z kolegami z zespołu - zdobyłem ogromny zasób wiedzy i doświadczenia.
  Adrian
  Pracę w it-solve rozpocząłem w styczniu 2018 roku. Dlaczego wciąż tu jestem? Miejsca tworzą ludzie. A nasz zespół jest zgrany i komunikatywny. Co więcej, mam możliwość pracy zdalnej zależnie od potrzeb, a przy tym wszystkim po prostu dobre stanowisko pracy. Płaska struktura wewnątrzfirmowa, wpływ na to, jakie technologie zostaną użyte w projekcie i na jego końcowy kształt. Ciągły rozwój i nowe wyzwania w postaci ambitnych i ciekawych projektów, w których używamy najnowszych technologii to także bardzo ważny punkt. Jest też czas na samodoskonalenie i rozwój w wybranej przez siebie ścieżce kariery. To wszystko czyni it-solve świetnym miejscem pracy.
  Karolina
  O it-solve dowiedziałam się na uczelni - Politechnice Częstochowskiej, z którą firma współpracowała. Pomyślałam: czemu nie, warto spróbować! Przeszłam pozytywnie proces rekrutacji i sama też wiedziałam, że to miejsce w którym się odnajdę. Dlaczego? Świetna atmosfera, młody, kreatywny zespół, elastyczne podejście do każdego pracownika. To wszystko sprawiło, że it-solve uważam za najlepszą opcję.
  Damian
  O it-solve usłyszałem już na studiach. Podobało mi się to, jak opowiadała o sobie firma, dlatego bez namysłu wysłałem CV, a niedługo potem zasiliłem szeregi świetnych programistów, od których bardzo wiele się nauczyłem. Praca w it-solve to ciekawe projekty, przy których naprawdę nie można się nudzić, ale też wspaniali ludzie, z którymi po prostu miło spędza się czas - zarówno w pracy, jak i poza nią.
  Andrzej
  Świetne warunki do pogłębiania swojej wiedzy w dziedzinie programowania w przyjaznej przestrzeni i atmosferze. Stała opieka mentora, a także innych pracowników. Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych developerów.
  Praca w IT-Solve

   

  Rozpocznij współpracę z nowoczesnym softwarehouse!

  Marzysz o pracy w IT? Jesteś programistą, testerem lub po prostu pasjonatem technologii? Masz już konkretne doświadczenie, a może dopiero kończysz studia? Zapraszamy do it-solve - prężnie rozwijającej się firmy na częstochowskim rynku, która odmieni Twoje życie na lepsze! Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

  Warsztaty wewnętrzne

  Każdy z nas ma swoje pasje, ulubione narzędzia pracy itd. 

  W it-solve uwielbiamy dzielić się wiedzą, dlatego raz w tygodniu organizujemy wewnętrzne warsztaty o tematyce dobrych praktyk czy ciekawych tooli, które możemy wykorzystać. Jeżeli szukasz szansy na nauczenie się czegoś nowego, nie mogłeś trafić lepiej.

  Wyjazdy na konferencje

  Dla każdego pracownika mamy przewidziany budżet, który może wykorzystać na uczestnictwo w wartościowych wydarzeniach branżowych, bo nasza dewiza to: nie oszczędzać na rozwoju naszych pracowników.

  Zwinne programowanie

  Na samym początku każdego dużego projektu rzadko możliwe jest jego całościowe określenie, dlatego do naszej codziennej pracy wykorzystujemy scrum, czyli zwinny proces programowania. Między innymi właśnie dlatego tak ważna jest dla nas praca zespołowa i efektywne planowanie zadań.

  Mentoring

  Jako programista nie możesz stać w miejscu- ta praca wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. 

  Jeżeli masz z czymś problem lub stanąłeś w miejscu w it-solve od razu otrzymujesz niezbędną pomoc. Co więcej, każdy nowy pracownik ma przydzielonego mentora, a on bardzo chętnie we wszystkim Ci pomoże!

  Blog

  Programista w nowoczesnym software house
  Karolina Sobera
  3 minuty czytania
  24
  luty
  2020
  Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
  Wyślij nam swoje CV