fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Chcesz dołączyć
do zespołu?

Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

Oferty pracy

Ucz się od najlepszych! Szukamy młodych, zdolnych i ambitnych. Dołącz do środowiska w którym rozwiniesz się pod okiem najlepszych specjalistów. Już od pierwszego dnia staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu. Zobaczysz jak działamy i poznasz nasze projekty. Podejmiesz rozwojowe działania, które pozwolą Ci się wykazać i ani przez chwilę nie nudzić!
ico-bulb
18.01.2021
Zakończenie przyjmowania zgłoszeń
ico-globe
19.02.2021
Dzień otwarty it-solve
Chcemy Cię lepiej poznać oraz pokazać Ci nasze biuro, a także zapoznać z mentorami.
ico-dev
23.02.2021
Decyzja o przyjęciu na staż
Oczekuj na telefon informujący o tym, że to właśnie Ty zostałeś wybrany do naszego zespołu
ico-exp
1.03.2021
Rozpoczęcie stażu w it-solve
W tym miejscu rozpoczyna się Twoja przygoda z it-solve. Pamiętaj, że może ona trwać długie lata, gdyż staż może zakończyć się propozycją umowy o pracę- wszystko w Twoich rękach!
ico-dev
Elastyczność
ico-analysis
Feedback
ico-comment
Mentoring

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość dostosowania grafiku stażu, dlatego jesteśmy w tym temacie elastyczni – zawsze indywidualnie ustalamy formę i zakres współpracy w trakcie stażu.

Omawianie wireframe aplikacji mobilnej

Bardzo ważne podczas trwania programu stażowego jest dla nas zapewnienie Ci regularnego feedbacku - zarówno pozytywnego, jak i wskazującego, które aspekty pracy powinieneś nieco doszlifować.

wspólna praca zespołowa przy komputerze

Przystępując do naszego programu stażowego przydzielimy Ci mentora, który poświęci czas, podzieli się wartościową wiedzą i postawi przed Tobą ambitne zadania. Mentor nauczy Cię ważnych na danym stanowisku kompetencji oraz zapewni nowe wyzwania.

Nasz biuro

Benefity

prywatna opieka medyczna
masz dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Pakiet podstawowy czeka na Ciebie wraz ze startem pracy.
benefit-2
budżet rozwojowy
możesz wziąć udział zarówno w szkoleniach jak i wydarzeniach branżowych- to Ty decydujesz
benefit-6
darmowe książki branżowe
dowolnie wybierasz pozycje z firmowej biblioteki, a na Twoją prośbę kupujemy kolejne interesujące pozycje
benefit-1
mentoring
już od pierwszego dnia pracy masz przydzielonego mentora, który dba o Twój rozwój w firmie
benefit-3
najlepsze narzędzia
szybki komputer, dwa monitory i ergonomiczne krzesło- to wszystko czeka w pakiecie już od samego początku
benefit-4
elastyczne godziny pracy
to Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz pracować- nasze biuro jest otwarte o każdej porze
benefit-8
budżet integracyjny
każdy pracownik ma wpływ na planowanie integracji w firmie- paintball? dom tajemnic? degustacja piwa?- to Ty decydujesz
benefit-2
płaska struktura
u nas nie znajdziesz rozbudowanych działów hr, kadr i płac czy management-u. Płaska struktura pozwala Ci na realny wpływ na rozwój i wizję firmy.
benefit-12
work- life balance
kochasz swoją pracę- to już wiemy, natomiast po godzinach grasz w piłkę czy pasjonujesz się wędkarstwem? Wspieramy rozwój osobisty naszych pracowników.

Proces rekrutacji
Dołącz do zespołu

proces-1
Wyślij CV
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: contact@it-solve.pl
proces-2
Pierwszy kontakt
Jeżeli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni, aby wstępnie Cię poznać i postawić przed Tobą wyzwanie, które zweryfikuje Twoje umiejętności oraz pokaże również Tobie, jak pracujemy w it-solve
ico-comment
Rozmowa
W kolejnym kroku zaprosimy Cię do nas na rozmowę. Da Ci to szansę poznania nas i zobaczenia Twojego potencjalnego miejsca pracy. Będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać, a także odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
proces-3
Witaj w it-solve!
Pozytywnym zakończeniem ścieżki rekrutacyjnej będzie przedstawienie Ci oferty dopasowanej do Twoim umiejętności. Jej akceptacja będzie ostatnim krokiem na drodze do rozpoczęcia owocnej współpracy z it-solve!

Poznaj historie naszych pracowników

Piotr
Już dawno chciałem zmienić swój profil zawodowy i wrócić po części do branży związanej z kierunkiem moich studiów. Znalazłem ofertę it-solve, zostałem zaproszony na rozmowę i po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego, zostałem. Na pewno miało na to wpływ elastyczne podejście szefów do formy współpracy, możliwość pracy zdalnej, godzenia życia zawodowego z prywatnymi sprawami. Możliwość pracy w świecie IT - praktycznie od zera - to duży kredyt zaufania, który dostałem na starcie. To coś, co na pewno wyróżnia it-solve na tle innych firm. Ogromnym plusem są też ludzie, którzy tu pracują i tworzą zgraną ekipę. I wierzcie mi - to nie tylko obietnice, które mają zachęcić do pracy, ale po prostu nasza codzienność.
Damian
Gdy rozpoczynałem swoją karierę programisty, it-solve była jedyną firmą w Częstochowie, która dawała w pakiecie - poza ciekawymi projektami oraz stackiem technologicznym - przyjazną atmosferę. Software house zobowiązuje. Po trzech latach spędzonych w zespole mogę śmiało powiedzieć, że jest to duża programistyczna rodzina, gdzie przychodzę z ogromną ochotą w każdy poniedziałkowy poranek i zaczynam nowy tydzień przygód. 
Mateusz
Do it-solve dostałem się poszukując stażu podczas ostatniego roku studiów inżynierskich. Zostałem przyjęty pomimo braku jakoś wyjątkowo długiego doświadczenia oraz niewielkiej znajomości platformy .NET. Już w trakcie okresu próbnego stanąłem przed dużym wyzwaniem - zostałem wdrożony w projekt oparty o platformę .NET, w trakcie którego naprawdę wiele się nauczyłem i w krótkim czasie - dzięki wspólnej pracy z kolegami z zespołu - zdobyłem ogromny zasób wiedzy i doświadczenia.
Adrian
Pracę w it-solve rozpocząłem w styczniu 2018 roku. Dlaczego wciąż tu jestem? Miejsca tworzą ludzie. A nasz zespół jest zgrany i komunikatywny. Co więcej, mam możliwość pracy zdalnej zależnie od potrzeb, a przy tym wszystkim po prostu dobre stanowisko pracy. Płaska struktura wewnątrzfirmowa, wpływ na to, jakie technologie zostaną użyte w projekcie i na jego końcowy kształt. Ciągły rozwój i nowe wyzwania w postaci ambitnych i ciekawych projektów, w których używamy najnowszych technologii to także bardzo ważny punkt. Jest też czas na samodoskonalenie i rozwój w wybranej przez siebie ścieżce kariery. To wszystko czyni it-solve świetnym miejscem pracy.
Karolina
O it-solve dowiedziałam się na uczelni - Politechnice Częstochowskiej, z którą firma współpracowała. Pomyślałam: czemu nie, warto spróbować! Przeszłam pozytywnie proces rekrutacji i sama też wiedziałam, że to miejsce w którym się odnajdę. Dlaczego? Świetna atmosfera, młody, kreatywny zespół, elastyczne podejście do każdego pracownika. To wszystko sprawiło, że it-solve uważam za najlepszą opcję.
Damian
O it-solve usłyszałem już na studiach. Podobało mi się to, jak opowiadała o sobie firma, dlatego bez namysłu wysłałem CV, a niedługo potem zasiliłem szeregi świetnych programistów, od których bardzo wiele się nauczyłem. Praca w it-solve to ciekawe projekty, przy których naprawdę nie można się nudzić, ale też wspaniali ludzie, z którymi po prostu miło spędza się czas - zarówno w pracy, jak i poza nią.
Paulina
Pracuję w it-solve bo to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje i nie sposób się tutaj nudzić. Każdy dzień to nowe wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć ale też wiele możliwości do rozwoju umiejętności. Dodatkowym atutem pracy w it-solve jest zgrana ekipa, wnosząca mnóstwo radości do naszej biurowej codzienności.
Andrzej
Świetne warunki do pogłębiania swojej wiedzy w dziedzinie programowania w przyjaznej przestrzeni i atmosferze. Stała opieka mentora, a także innych pracowników. Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych developerów.
Praca w IT-Solve

 

Rozpocznij współpracę z nowoczesnym softwarehouse!

Marzysz o pracy w IT? Jesteś programistą, testerem lub po prostu pasjonatem technologii? Masz już konkretne doświadczenie, a może dopiero kończysz studia? Zapraszamy do it-solve - prężnie rozwijającej się firmy na częstochowskim rynku, która odmieni Twoje życie na lepsze! Jeżeli szukasz wyzwań i nie boisz się rozwoju, trafiłeś idealnie! Badamy wymagania, analizujemy, programujemy, testujemy, wdrażamy. Lubimy nasze biuro, dlatego chętnie przychodzimy do pracy i programujemy właśnie tu, ale jeśli czasem potrzebujemy - możemy pracować nawet na Bali!

Warsztaty wewnętrzne

Każdy z nas ma swoje pasje, ulubione narzędzia pracy itd. 

W it-solve uwielbiamy dzielić się wiedzą, dlatego raz w tygodniu organizujemy wewnętrzne warsztaty o tematyce dobrych praktyk czy ciekawych tooli, które możemy wykorzystać. Jeżeli szukasz szansy na nauczenie się czegoś nowego, nie mogłeś trafić lepiej.

Wyjazdy na konferencje

Dla każdego pracownika mamy przewidziany budżet, który może wykorzystać na uczestnictwo w wartościowych wydarzeniach branżowych, bo nasza dewiza to: nie oszczędzać na rozwoju naszych pracowników.

Zwinne programowanie

Na samym początku każdego dużego projektu rzadko możliwe jest jego całościowe określenie, dlatego do naszej codziennej pracy wykorzystujemy scrum, czyli zwinny proces programowania. Między innymi właśnie dlatego tak ważna jest dla nas praca zespołowa i efektywne planowanie zadań.

Mentoring

Jako programista nie możesz stać w miejscu- ta praca wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. 

Jeżeli masz z czymś problem lub stanąłeś w miejscu w it-solve od razu otrzymujesz niezbędną pomoc. Co więcej, każdy nowy pracownik ma przydzielonego mentora, a on bardzo chętnie we wszystkim Ci pomoże!

Blog

08
Wrzesień
2020
Programista w nowoczesnym software house
Karolina Sobera
3 minuty czytania
24
Luty
2020
Nie znalazłeś oferty dla siebie, a szukasz pracy?
Wyślij nam swoje CV