fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Outsourcing programistów IT

  Zoptymalizujemy koszty rozwoju i ocenimy możliwości – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w branży IT. Przekonaj się, dlaczego outsourcing programistów stanowi skuteczne wsparcie dla Twojej firmy.

  Twoje możliwości

  Rozszerzenie zespołu

  outsourcing-programistow-it

  Decydując się na outsourcing programistyczny, zyskujesz dostęp do specjalistów it-solve – Ty decydujesz o zakresie obowiązków programisty oraz o kolejności poszczególnych zadań do zrealizowania. 

  Zarządzany zespół

  outsourcing-programistow-it-z-kierownikiem-projektu

  Dedykowany kierownik projektu to skuteczny sposób na skupienie uwagi na celach biznesowych. Outsourcing programistów daje pewność, że zlecenie jest realizowane profesjonalnie, kiedy Ty zajmujesz się prowadzeniem firmy. 

  Dlaczego it-solve?
  launch

  Startujemy od zaraz

  szybki-start-wspolpracy

  Daj nam zielone światło, a Twój nowy zespół będzie gotowy do pracy w ciągu dwóch tygodni. Outsourcing IT to również opcja dedykowanego kierownika projektu oraz możliwość regularnych spotkań dotyczących dalszego rozwoju prowadzonych w swojej siedzibie.

  benefit-2

  Dedykowany zespół

  dedykowany-zespol-pracownikow-it

  Outsourcing usług programistycznych to twórcy oprogramowania i specjaliści IT dobrani tak, aby zrealizować Twoje cele projektowe i biznesowe. Skup się na tym co najważniejsze – my zajmiemy się rozwojem nowych funkcji.

  links

  Szeroki zakres kompetencji

  technologie-tworzenia-aplikacji-internetowych

  W ramach outsourcingu IT dostosowujemy kompetencje pracowników do potrzeb projektu. Znamy od podszewki C#, Visual Basic, Node.js, Flutter, Firebase, NativeScript – to nasze naturalne środowisko i narzędzia, dzięki którym pomagamy klientom.

  Wiktor Sobczyk

  Bezpłatna konsultacja

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Wspierane technologie

  Outsourcing developerów

  Dodatkowy developer aplikacji mobilnych może przydać się w wewnętrznym zespole w momencie, w którym zatrudnionym developerom z firmy brakuje czasu na rozwijanie oprogramowania aplikacji mobilnej.

  Niejednokrotnie może okazać się, że outsourcing oprogramowania pozwoli zrealizować projekty, które wydawały się nie do zrobienia, jeżeli firma postanowiłaby rozplanować pracę nad nim jedynie w oparciu o swoje indywidualne zasoby ludzkie.

  W kwestii jaką jest outsourcing programistów testowanie różnych ofert jest niezwykle istotne w kontekście wyboru właściwej firmy. Warto postawić na doświadczoną firmę gwarantującą wysokiej jakości oprogramowania outsourcing, taką jak IT-solve. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą oferującą outsourcing programistyczny na najwyższym poziomie.

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  certyfikacja-itil

  Prince 2 Foundation

  certyfikacja-prince-2-foundation

  Prince 2 Practitioner

  certyfikacja-prince-2-practitioner

  Agile PM Foundation

  certyfikacja-agilepm-foundation

  Agile PM Practitioner

  certyfikacja-agilepm-practitioner

  Agile BA Foundation

  certyfikacja-agileba-foundation

  Agile BA Practitioner

  certyfikacja-agileba-practitioner

  IPMA lev. D

  certyfikacja-ipma-levelD

  Dedykowany zespół pracowników

  Software house it-solve to outsourcing programistów, kierowników projektów oraz testerów będących ekspertami w swojej dziedzinie. Dopasowujemy formę wsparcia technologicznego do Twoich potrzeb i wspólnie zdefiniowanych wymagań projektowych. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem – niezależnie od tego, czy są to usługi programistyczne, obsługa IT czy tworzenie aplikacji mobilnych.

  Tworzenie aplikacji na Androida oraz tworzenie aplikacji na iOS również nie stanowi dla nas problemu – wykorzystujemy do tego Flutter, który zapewnia szybki development i spójność aplikacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz outsourcingu programistów czy innej usługi IT dla biznesu, staniemy na wysokości zadania, ponieważ naszym priorytetem jest klient

  Outsourcing specjalistów IT

  „Jeżeli pragniesz, ażeby coś zrobione było dobrze, zrób to sam” – taki zwrot usłyszeć można częstokroć w rozmowie. W biznesie jednak nie sposób być specjalistą, który znałby się na wszystkim. Z tej przyczyny outsourcing specjalistów IT ma się w dzisiejszych czasach bardzo dobrze i bynajmniej nie należy się dziwić, że wciąż zyskuje na popularności. Warto więc wyjaśnić, na czym polega ten specjalistów od oprogramowania outsourcing.

  IT outsourcing pozwala na tworzenie oprogramowania dla firm zewnętrznych przez pracowników IT innej firmy. Może przyjmować on różne formy. W zależności od tego, jak ma wyglądać model współpracy klienta z firmą oferującą outsourcing programistyczny:

  • Poszerzenie zespołu o zewnętrznych specjalistów – w tym modelu wynajęci przez klienta specjaliści wspierają główny zespół, w efekcie czego odpowiedzialność za powodzenie projektu spoczywa na kliencie
  • Wynajęcie zewnętrznego zespołu – w tym przypadku za projekt w mniej-więcej równym stopniu odpowiada klient oraz firma oferująca outsourcing oprogramowania. Zespół główny oraz zewnętrzny muszą doprecyzować, za co odpowiada każdy z nich
  • Zlecenie projektu – w tej sytuacji klient jedynie zleca wykonanie projektu, podczas gdy firma oferująca outsourcing programistów testowanie, projektowanie, analizowanie oraz wszystkie pozostałe jego aspekty wykonuje samodzielnie
  outsourcing programistyczny

  Outsourcing programistów

  Człowiek pracujący jako developer aplikacji mobilnych, albo aplikacji mobilnych programista to skoncentrowany na wyłącznie jednej dziedzinie specjalista. Mogłoby się wydawać, że jest to rzecz oczywista, jednak zdaje się, że wiele firm zapomina o fakcie, iż często nieopłacalnym jest samodzielne utrzymywanie tego typu pracowników IT Tworzenie programów niszowych lepiej zlecić firmom zewnętrznym, mającym dostęp do szerszego zespołu specjalistów. Programista aplikacji mobilnych w zewnętrznej firmie, której profilem działania jest IT outsourcing, będzie dostępny zawsze praktycznie od ręki, podczas gdy pracownik w zespole wewnętrznym może zmienić pracę, wziąć urlop lub nieoczekiwanie zachorować, w efekcie czego opóźni postępy pracy zespołu. Firma oferująca outsourcing oprogramowania natomiast musi samodzielnie dopilnować, aby projekt został zrealizowany w odpowiednim czasie.
  programista do wynajęcia

  Doświadczenie naszego zespołu

  benefit-4
  0
  Senior +5 lat
  benefit-7
  0
  Medium (2-5 lat)
  ico-analysis
  0
  Junior (<2 lat)

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć