goodfirms LOGO Created with Sketch.

Rozwój aplikacji dla systemu Android

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Ekosystem Android

Dzisiejsze aplikacje dla systemu Android to nie tylko smartfony, to ogromna część Internetu Rzeczy - wchodzą w interakcję z tym, co nosisz, prowadzisz. Są obecne w urządzeniach w Twoim domu, obsługują maszyny w biurach i sprzęt w fabrykach. Jesteśmy w stanie zapewnić nawet najbardziej zaawansowane i innowacyjne aplikacje na Android, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby biznesowe.

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Zalety aplikacji na Androida
benefit-3
Niski poziom inwestycji
Jesteśmy ekspertami w wykorzystywaniu możliwości jakie daje Android i realizujemy nasz proces rozwoju oprogramowania tak, aby zapewnić wiele korzyści dla startupów oraz MŚP. Deweloperzy aplikacji Android mają bezpłatny dostęp do Android App Development Software Kit, ponieważ Android jest oprogramowaniem open-source.
benefit-3
Bezpieczeństwo i dystrybucja
Stawiamy bezpieczeństwo i ochronę naszego klienta na pierwszym miejscu i tworzymy aplikacje, które mogą być rozprowadzane w różnych segmentach z gwarancją bezbłędności. Platforma Android w znacznym stopniu charakteryzuje się bezpieczeństwem i metodami dystrybucji.
benefit-3
Łatwa personalizacja
Ponieważ Android oferuje wiele możliwości personalizacji, nasi programiści dzięki specjalistycznej wiedzy, wykorzystują kompetencje platformy i budują aplikacje Android z dużym spektrum funkcjonalności.
benefit-3
Wsparcie Google
Google zapewnia i wspiera platformę do tworzenia aplikacji i gier dla milionów użytkowników Androida. Sklep Google Play pozwala to na dotarcie do szerokiego grona użytkowników niemalże na całym świecie, dzięki czemu Twoja aplikacja może stać się hitem i generować stale rosnący zysk z inwestycji.
benefit-3
Ogromna liczba użytkowników

Obecnie rynek systemów mobilnych dla smartfonów i tabletów jest podzielony między dwóch graczy: Google i Apple. Android czyli system od Google zgarnia ok 85% udziału rynku. Dodatkowo prognozuje się, że globalna sprzedaż urządzeń z Androidem ma rosnąć rocznie średnio o 1,7%.

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
baza danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
 • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
 • Prince2 Foundation
 • ITIL Foundation
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level
Chcesz zbudować świetną aplikację dla systemu Android? Zróbmy z tego historię sukcesu!
launch
Aplikacje dla startupów
Wiemy, że czas i funkcje mają dla ciebie znaczenie. Doskonale znamy świat startupów i wiemy, jak dostarczyć MVP, które odpowiada na potrzeby użytkowników, dzięki czemu zostaniesz zauważony na rynku.
home-ico4
Aplikacje dla przedsiębiorstw
Nasi certyfikowani kierownicy projektów sprawią, że nasz zespół, procesy i systemy będą współpracowały bezproblemowo z Twoimi. Razem stworzymy aplikację dla systemu Android, która spełni Twoje cele biznesowe i z której Twoi klienci będą chętnie korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla Twojego produktu czy wsparcia technicznego, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer
W It-solve dbamy aby proces tworzenia aplikacji mobilnych na Android stał na najwyższym poziomie. Pracując w zgodzie ze zwinnymi metodykami ciągle poprawiamy nasze standardy, nie zapominając, że to efekt końcowy czyli aplikacje dla naszych klientów są najważniejsze. Od pomysłu do ostatecznego wdrożenia jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby na bieżąco rozwiązywać problemy bądź odpowiadać na wszelkie pytania i rozwiewać wątpliwości. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, które posiada nasz zespół, współpraca z nami to strzał w dziesiątkę. Dowodem na to są wspaniałe aplikacje dla systemu Android, które stworzyliśmy dla Klientów w różnych branżach.