fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Programowanie aplikacji na Androida

Zespół programistów, który tworzy software house IT-Solve, oferuje swoim klientom tworzenie aplikacji na Android. Kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu pozwala zaprojektować oprogramowanie dedykowane, które spełni oczekiwania klienta i użytkownika aplikacji.

Zalety aplikacji na Androida

benefit-3
Niski poziom inwestycji

Jesteśmy ekspertami w wykorzystywaniu możliwości, które daje programowanie aplikacji na Android i realizujemy nasz proces rozwoju aplikacji mobilnej tak, aby zapewnić wiele korzyści dla startupów oraz MŚP. Deweloperzy aplikacji Android mają bezpłatny dostęp do Android App Development Software Kit, ponieważ Android jest oprogramowaniem open-source.

benefit-3
Bezpieczeństwo i dystrybucja

Stawiamy bezpieczeństwo i ochronę klienta na pierwszym miejscu i gwarantujemy tworzenie aplikacji Android, które mogą być rozprowadzane w różnych segmentach z gwarancją braku błędów.

benefit-3
Łatwa personalizacja

Ponieważ Android oferuje wiele możliwości personalizacji, nasi programiści, dzięki specjalistycznej wiedzy, wykorzystują kompetencje platformy i oferują pisanie aplikacji na Android z dużym spektrum funkcjonalności.

benefit-3
Wsparcie Google

Google zapewnia i wspiera platformę do tworzenia aplikacji i gier dla milionów użytkowników Androida. Sklep Google Play pozwala na dotarcie do szerokiego grona użytkowników niemalże na całym świecie, dzięki czemu Twoja aplikacja może stać się hitem i generować stale rosnący zysk z inwestycji.

Tworzenie aplikacji mobilnych na Android - poznaj proces od podszewki!

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Pisanie aplikacji na Android obejmuje szereg etapów, w trakcie których nasi programiści, graficy i UX designerzy nie tylko poznają branżę klienta i jego potrzeby oczekiwania, ale ponadto mapują rozwiązania, przygotowują wstępne widoki aplikacji i proponują dodatkowe rozwiązania czy ulepszenia. W ramach współpracy organizujemy dla klientów płatne warsztaty Product Design, w ramach których mapujemy aplikację na Android, a także przygotowujemy dokładną wycenę. Po stworzeniu aplikacji następuje testowanie oprogramowania zarówno przez naszych programistów, jak i przez klienta, by wprowadzić ewentualne ulepszenia czy poprawić błędy. Po tym etapie programowania aplikacji na Android jest ona gotowa do wprowadzenia do sklepu Play.

Tworzenie aplikacji Android w każdym przypadku przebiega w nieco inny sposób, ponieważ jest dopasowane do specyfiki branży klienta, efektów, które chce on dzięki niej osiągnąć, a także procesów, które chce usprawnić. Chcesz dowiedzieć się, jak będzie wyglądał proces pisania aplikacji dla Twojej firmy? Poznaj nas i skorzystaj z dedykowanych warsztatów produktowych!

Chcesz zbudować świetną aplikację dla systemu Android? Zróbmy z tego historię sukcesu!
launch
Aplikacje dla startupów
Wiemy, że czas i funkcje mają dla Ciebie znaczenie. Doskonale znamy świat startupów i wiemy, jak dostarczyć MVP, które odpowiada na potrzeby użytkowników, dzięki czemu zostaniesz zauważony na rynku. Wybierając pisanie aplikacji na Android z IT-Solve, zyskasz przewagę już na starcie!
home-ico4
Aplikacje dla przedsiębiorstw
Chcesz stworzyć aplikację społecznościową? Zależy Ci na nowoczesnym oprogramowaniu, które usprawni komunikację w zespole? Postaw na usługi programistyczne IT-Solve! Nasi certyfikowani kierownicy projektów sprawią, że nasz zespół, procesy i systemy będą współpracowały bezproblemowo z Twoimi. Zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji z naszą pomocą pomoże Ci zrealizować cele biznesowe, usprawnić procesy wewnątrz firmy, a także przyciągnąć nowych klientów. Zapewniamy nie tylko tworzenie aplikacji na Android, ale także programowanie aplikacji towarzyszących oraz pomoc techniczną.

Certyfikacje
Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość

programowanie
 • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
 • Web Applications
 • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
 • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
 • MTA Microsoft Technology Associate
baza danych
 • MCSE Microsoft Solution Expert
 • Business Intelligence
 • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
 • MTA Microsoft Technology Associate
 • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
analiza wymagań
 • REQB Requirements Engineering Qualification Board
 • Certified Professional for Requirements Engineering
 • REQB Foundation Level
 • Prince2 Foundation
 • ITIL Foundation
testowanie
 • ISTQB Certified Tester
 • ISTQB Foundation Level

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Nie masz jeszcze pomysłu? Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager

W It-solve dbamy aby proces tworzenia aplikacji mobilnych na Android stał na najwyższym poziomie. Pracując w zgodzie ze zwinnymi metodykami ciągle poprawiamy nasze standardy, nie zapominając, że to efekt końcowy czyli aplikacje dla naszych klientów są najważniejsze. Od pomysłu do ostatecznego wdrożenia jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby na bieżąco rozwiązywać problemy bądź odpowiadać na wszelkie pytania i rozwiewać wątpliwości. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, które posiada nasz zespół, współpraca z nami to strzał w dziesiątkę. Dowodem na to są wspaniałe aplikacje dla systemu Android, które stworzyliśmy dla Klientów w różnych branżach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programowanie aplikacji Android – aspekty, na które kładziemy nacisk

Tworzenie oprogramowania przeznaczonego urządzeniom mobilnym wiąże się w obecnych czasach z całą masą rozmaitych czynników, do których należy przywiązywać uwagę. Tylko odpowiednio skrupulatne i rzetelne podejście pozwoli deweloperowi na efektywne i wieńczące pełnym sukcesem programowanie aplikacji na Androida. W IT-Solve w pełni zdajemy sobie sprawę z takiego stanu rzeczy, dlatego programując aplikacje na Androida, realizujemy precyzyjnie opracowany wcześniej schemat obejmujący przede wszystkim opisane poniżej elementy składowe.

Programowanie na Androida a analiza rozwiązań wykorzystywanych przez konkurencję

Istnieje bardzo wiele korzyści, które może przynieść gruntowna analiza tworzonych przez konkurencję aplikacji Android Aplikacje te bowiem – nawet jeśli przeznaczone są innemu segmentowi rynku, niż ten, w który celuje nasz klient – stanowią doskonałe źródło inspiracji.

Dzięki nim możliwe jest nierzadko odkrycie funkcjonalności, która wyniesie program znacząco ponad najśmielsze oczekiwania ich twórców, a przy odpowiednim zaimplementowaniu w ramach własnego rozwiązania, zapewni maksymalne wykorzystanie atutów, które niesie ze sobą programowanie na Androida.

Programowanie Android a zoptymalizowany interfejs i funkcjonalność

Jeśli chodzi o programowanie Android jest systemem operacyjnym, który oferuje olbrzymie możliwości w zakresie personalizowania tworzonych aplikacji. Z możliwości tych trzeba jednak korzystać rozsądnie, ponieważ łatwo na tej płaszczyźnie o przesadę, czego przykładem może być chociażby nadmierne wykorzystywanie notyfikacji, czyli jednej z głównych przyczyn usuwania aplikacji przez użytkowników.

W dużym skrócie programowanie aplikacji na Androida powinno skupiać się pod tym kątem przede wszystkim na tym, aby:

 • - do minimum ograniczać liczbę akcji, które musi wykonać użytkownik w celu osiągnięcia określonego efektu,
 • - interfejs był jak najbardziej zwięzły i treściwy,
 • - nawigacja była intuicyjna,
 • - aplikację dało się obsługiwać jedną ręką,
 • - minimalizować tzw. obciążenie poznawcze (z ang. „Cognitive Load”), czyli ilość uwagi, której oczekujemy od użytkownika podczas korzystania przez niego z programu.

Programowanie aplikacji Android a optymalizacja w zakresie wydajności

Jednym z najważniejszych czynników dla naszych deweloperów jest uzyskiwanie dużej szybkości działania aplikacji Android Aplikacje działające w sposób powolny bowiem już na starcie zniechęcają do siebie użytkowników.

Dodatkowo staramy się także skrajnie redukować ilość zużywanych przez aplikacje na Androida zasobów, z uwagi na to, że programy zajmujące dużo miejsca na dysku, intensywnie zużywające baterie czy też zbyt silnie obciążające pamięć operacyjną urządzenia, bardzo szybko usuwane są przez użytkowników.