fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Software House Kraków

   Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

   Nasze usługi

   Usługi informatyczne Kraków

    

   Podążamy za zmieniającą się rzeczywistością, dostarczając naszym Klientom kompleksowe usługi informatyczne w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza najlepszych specjalistów sprawiają, że it-solve to lider w dziedzinie tworzenia nowoczesnego oprogramowania oraz obsługi IT dla Klientów ze wszystkich branż.

   Firma programistyczna Kraków

    

   Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, proponując dedykowaną wycenę oraz głęboką analizę potrzeb Klienta. Jeśli interesuję Cię sprawdzona firma programistyczna Kraków stanowi obszar, na którym możemy polecić Ci nasze usługi. Możesz liczyć na:

   • fachowe doradztwo i konsultacje z ekspertami,
   • usługi zaprojektowane na miarę Twoich potrzeb,
   • oprogramowanie dopasowane do najnowszych standardów.
   software house kraków
   Wiktor Sobczyk

   Jak mogę Ci pomóc?

   Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

   Wybrane realizacje

   Tym, co wyróżnia nasz software house w Krakowie spośród konkurencyjnych firm IT, jest wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów na każdym etapie współpracy. Zapewniamy szeroki zakres wsparcia, nie pozostawiając Cię samego nawet po dostarczeniu końcowego, w pełni dopracowanego produktu. Możesz zlecić nam najbardziej wymagające zadania z dziedziny programowania, testowania software’u oraz wszystkich pozostałych usług informatycznych, które proponujemy poniżej.

   firma programistyczna kraków

   Nasi klienci

   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć
    CZYTAJ WIĘCEJ

    Jak powstają nasze aplikacje mobilne oraz internetowe?

    Bez względu na to, czy chcesz zlecić outsourcing programistów, czy interesuje Cię sprawdzona firma IT Kraków jest miastem, w którym proponujemy nasze usługi w zakresie tworzenia aplikacji webowych oraz mobilnych. Każda kooperacja zaczyna się od przedstawienia zapytania ofertowego, które pozwala nam doskładanie przeanalizować Twoje cele biznesowe i przygotować dopasowaną do nich propozycję współpracy. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie warsztatów projektowych w naszej siedzibie lub u Ciebie. Do Twojego projektu zostanie przydzielony dedykowany opiekun, który zapewni kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Tworzenie i rozwój oprogramowania odbywa się w formie dwutygodniowych etapów, po których otrzymujesz kolejne wersje Twojego software’u. Świadcząc nasze usługi informatyczne w Krakowie, zapewnimy Ci również wsparcie grafików, testerów oraz pozostałych specjalistów – w zależności od skali oraz indywidualnych wymogów konkretnego projektu. Otoczymy Cię wsparciem, zapewniając doradztwo również po oddaniu Twojej aplikacji. Zapewniamy pomoc w dalszym rozwoju oprogramowania, jego aktualizowaniu pod kątem zmieniających się systemów i przeglądarek oraz dalsze testowanie i rozbudowę w zależności od potrzeb.

    Software house Kraków

    Z nami stworzysz stabilne, intuicyjne aplikacje internetowe oraz mobilne, odpowiadające aktualnym standardom UX, RWD oraz indywidualnym wymogom Twojej branży. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zadbać o czystość i wysoką jakość kodu, co przekłada się na bezproblemowe użytkowanie, wysoki stopień bezpieczeństwa oraz szerokie możliwości dalszej rozbudowy oprogramowania. Jeśli Twoim priorytetem jest doświadczony, niebojący się trudnych wyzwań software house Kraków stanowi miejsce, gdzie możesz zlecić nam najbardziej niestandardowe prace programistyczne, połączone z pełną obsługą IT Twojej firmy.

    Firma IT Kraków

    Do każdego realizowanego przez nas projektu przypisywany jest kompletny zespół specjalistów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że na każdym etapie budowy oprogramowania współpracujesz z tymi samymi ludźmi. Jako solidna firma IT w Krakowie, swoje projekty obejmujemy gwarancją. Jej szczegółowe warunki stanowią załącznik do umowy, którą z Tobą zawieramy. Obiór gotowego produktu odbywa się na podstawie szczegółowo określonych warunków oraz kryteriów, co wyklucza wszelkie niedociągnięcia, błędy oraz opóźnienia w dostarczaniu finalnej wersji systemu. Model rozliczeniowy możesz dopasować do specyfiki konkretnego projektu. Proponujemy rozliczenie cykliczne na podstawie przyjętych stawek godzinowych lub płatność po zakończeniu każdego etapu współpracy. Zawsze wygodnie, komfortowo i bez dodatkowych dopłat. Interesuje Cię doświadczona firma programistyczna w Krakowie, na której zawsze można polegać? Skontaktuj się już dziś i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci je zrealizować, oferując wiedzę, doświadczenie i pracę najlepszych specjalistów!