fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Software House Warszawa

Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

Tworzenie aplikacji internetowych

W naszym software house Warszawa znajdziesz usługi, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwinąć i zoptymalizować procesy. To, co możemy Ci zaoferować, to przede wszystkim tworzenie aplikacji internetowych w technologiach we framework-u .NET.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Nasz software house Warszawa specjalizuje się w tworzeniu użytecznych aplikacji mobilnych Flutter, gdzie możemy zaprojektować aplikację na dwie platformy jednocześnie. Aplikacje mobilne na Android oraz aplikacje mobilne na iOS również są naszą specjalizacją. Warto zwrócić uwagę na to, że profesjonalnie wykonana aplikacja mobilna znacząco przyczynia się do pozytywnego postrzegania firmy przez potencjalnych klientów.

Wybrane realizacje

Mamy świadomość, że dla wielu naszych klientów wybór usług, które dadzą konkretne korzyści dla firmy może być problematyczny. Dlatego też zapewniamy w software house Warszawa profesjonalne doradztwo poprzez Warsztaty Discovery lub Warsztaty Product Design. Dogłębnie analizujemy oczekiwania klienta, a kolejno proponujemy określone rozwiązania- aplikację webową czy aplikację internetową. W momencie rozpoczęcia współpracy nad aplikacją klienta przechodzimy do intensywnej pracy, która ma na celu pomóc osiągnąć sukces.

Nasi klienci

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.

Stały kontakt- Software House Warszawa

Podstawą każdej owocnej współpracy jest stały kontakt, dlatego właśnie w taki sposób współpracujemy z naszymi klientami. Działamy na terenie całej Warszawy. Z naszymi klientami utrzymujemy stały kontakt mailowy oraz telefoniczny, przeprowadzamy również często video konferencje.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer