fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Warszawa

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Tworzenie aplikacji internetowych

  W naszym software house Warszawa znajdziesz usługi, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwinąć i zoptymalizować procesy. To, co możemy Ci zaoferować, to przede wszystkim tworzenie aplikacji internetowych w technologiach we framework-u .NET.

  warszawa software house

  Tworzenie aplikacji mobilnych

  Nasz software house Warszawa specjalizuje się w tworzeniu użytecznych aplikacji mobilnych Flutter, gdzie możemy zaprojektować aplikację na dwie platformy jednocześnie. Aplikacje mobilne na Android oraz aplikacje mobilne na iOS również są naszą specjalizacją. Warto zwrócić uwagę na to, że profesjonalnie wykonana aplikacja mobilna znacząco przyczynia się do pozytywnego postrzegania firmy przez potencjalnych klientów.

  software house warszawa
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Mamy świadomość, że dla wielu naszych klientów wybór usług, które dadzą konkretne korzyści dla firmy może być problematyczny. Dlatego też zapewniamy w software house Warszawa profesjonalne doradztwo poprzez Warsztaty Discovery lub Warsztaty Product Design. Dogłębnie analizujemy oczekiwania klienta, a kolejno proponujemy określone rozwiązania- aplikację webową czy aplikację internetową. W momencie rozpoczęcia współpracy nad aplikacją klienta przechodzimy do intensywnej pracy, która ma na celu pomóc osiągnąć sukces.

  Nasi klienci

  Stały kontakt- Software House Warszawa

  Podstawą każdej owocnej współpracy jest stały kontakt, dlatego właśnie w taki sposób współpracujemy z naszymi klientami. Działamy na terenie całej Warszawy. Z naszymi klientami utrzymujemy stały kontakt mailowy oraz telefoniczny, przeprowadzamy również często video konferencje.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć