fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Ecologic

  Inteligentny program szkoleniowy dla kierowców
  Technologie

  .Net
  AWS
  Bootstrap
  Firebase
  Kotlin
  React
  SignAL r
  SQL Server
  SWIFT

  wsparcie na platformach

   
  Zakres prac
  System analizuje techniki jazdy- wykrywa oraz analizuje ponad 800 różnych zdarzeń, które mają bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo każdy kierowca jest na bieżąco informowany o swoich postępach oraz błędach wymagających poprawy.

  Implementacja oraz rozwój całego systemu wraz z produktami satelitarnymi, mobilnymi oraz środowiskami świadczącymi usługi na rzecz rdzeniowych serwisów.

  Dedykowany zespół programistów, testerów oraz product ownera w sposób ciągły pracujących nad rozwojem aplikacji i implementujący nowe funkcjonalności.

  Wdrożenie silnika opartego na Big Data, który może tworzyć precyzyjne profile kierowców składające się z setek zmiennych, a następnie oceniać i prowadzić z kierowcą komunikację mającą na celu zmianę stylu jazdy.

  Ecologic jest inteligentnym programem dla kierowców działającym przez 365 dni w roku. Składa się z wielu istotnych i technologicznie zaawansowanych komponentów jak:

  • zaawansowana analiza techniki jazdy
  • inteligentna i zautomatyzowana komunikacja
  • gamecenter- motywacja oraz zaangażowanie
  • zarządzanie flotą samochodów
  • wprowadzenie artifical intelligence w systemie flotowym

  Ecologic to narzędzie wykorzystujące urządzenie wpinane do złącza OBD2 wyposażone w czujnik ruchu, akcelerometr, modem GSM i GPS, które połączone jest z aplikacją mobilną oraz portalem online. Mobilna aplikacja po każdej przejechanej trasie informuje kierowcę, jakie błędy popełnił i jakie było zużycie paliwa aby byli świadomi i odpowiedzialni.

  Ecologic ocenia technikę jazdy i buduje ranking kierowców. Wysoka punktacja może pozwolić na duże oszczędności na paliwie każdego roku. System uczy się zachowań kierowcy i przekazuje informację zwrotną o nie ekonomicznej jeździe i niebezpiecznych manewrach. Cotygodniowy raport pozwoli zrozumieć błędy oraz odnaleźć ukryty potencjał. Raport tras wyświetla szczegółowe informacje o aktywności kierowcy , gdzie i ile jeździł. Dodatkowo alarmy niskiego napięcia akumulatora oraz błędów check engine pomogą w utrzymaniu pojazdów w należytej kondycji.

  Rozwiązania

  home-ico4
  Wyzwania
  • Duża grupa aktywnych użytkowników korzystających z aplikacji na wielu różnych urządzeniach
  • Stale zwiększająca się ilość nowych funkcjonalności, powodująca wzrost liczby pobrań aplikacji oraz zbieranie i przetwarzanie coraz większej ilości danych.
  • Duża ilość komunikatów, danych, konkursów które należy przedstawić w czytelny i intuicyjny sposób
  ico-bulb
  Rozwiązania
  • Stworzenie aplikacji mobilnej Android oraz iOS bedącej swoistym instruktorem jazdy dla każdego kierowcy
  • Analiza ponad 100 parametrów mających wpływ na poziom bezpieczeństwa oraz stopnia ekonomicznej jazdy
  • Detekcja i analiza ponad 800 różnych zdarzeń, które przekładają się na bezpieczeństwo na drodze
  ico-star
  Korzyści
  • Aplikacja mobilna daje pewność, że kierowca jest świadomy aspektów związanych z prowadzeniem pojazdu, które wymagają poprawy
  • Zaangażowanie kierowcy poprzez gamecenter- bezpieczna i ekonomiczna jazda stała się nie obowiązkiem, a wyzywaniem
  • Każdy kierowca ma dostęp do swojego indywidualnego panelu, gdzie znajdzie swoje statystki, wyzwania oraz osiągnięcia

  Projekt w liczbach

  ico-time
  0
  godzin pracy
  home-ico4
  0
  użyte technologie
  1
  0
  zaangażowanych osób
  ico-keyboard
  0
  tys. linii kodu

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć