fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Ecologic system na przekroju urządzeń

Ecologic

Inteligentny program szkoleniowy dla kierowców
Technologie

.Net
AWS
Bootstrap
Firebase
Kotlin
React
SignAL r
SQL Server
SWIFT

wsparcie na platformach

 
Zakres prac
System analizuje techniki jazdy- wykrywa oraz analizuje ponad 800 różnych zdarzeń, które mają bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo każdy kierowca jest na bieżąco informowany o swoich postępach oraz błędach wymagających poprawy.

Implementacja oraz rozwój całego systemu wraz z produktami satelitarnymi, mobilnymi oraz środowiskami świadczącymi usługi na rzecz rdzeniowych serwisów.

Dedykowany zespół programistów, testerów oraz product ownera w sposób ciągły pracujących nad rozwojem aplikacji i implementujący nowe funkcjonalności.

Wdrożenie silnika opartego na Big Data, który może tworzyć precyzyjne profile kierowców składające się z setek zmiennych, a następnie oceniać i prowadzić z kierowcą komunikację mającą na celu zmianę stylu jazdy.

Ecologic jest inteligentnym programem dla kierowców działającym przez 365 dni w roku. Składa się z wielu istotnych i technologicznie zaawansowanych komponentów jak:

 • zaawansowana analiza techniki jazdy
 • inteligentna i zautomatyzowana komunikacja
 • gamecenter- motywacja oraz zaangażowanie
 • zarządzanie flotą samochodów
 • wprowadzenie artifical intelligence w systemie flotowym

Ecologic to narzędzie wykorzystujące urządzenie wpinane do złącza OBD2 wyposażone w czujnik ruchu, akcelerometr, modem GSM i GPS, które połączone jest z aplikacją mobilną oraz portalem online. Mobilna aplikacja po każdej przejechanej trasie informuje kierowcę, jakie błędy popełnił i jakie było zużycie paliwa aby byli świadomi i odpowiedzialni.

Ecologic ocenia technikę jazdy i buduje ranking kierowców. Wysoka punktacja może pozwolić na duże oszczędności na paliwie każdego roku. System uczy się zachowań kierowcy i przekazuje informację zwrotną o nie ekonomicznej jeździe i niebezpiecznych manewrach. Cotygodniowy raport pozwoli zrozumieć błędy oraz odnaleźć ukryty potencjał. Raport tras wyświetla szczegółowe informacje o aktywności kierowcy , gdzie i ile jeździł. Dodatkowo alarmy niskiego napięcia akumulatora oraz błędów check engine pomogą w utrzymaniu pojazdów w należytej kondycji.

Rozwiązania

home-ico4
Wyzwania
 • Duża grupa aktywnych użytkowników korzystających z aplikacji na wielu różnych urządzeniach
 • Stale zwiększająca się ilość nowych funkcjonalności, powodująca wzrost liczby pobrań aplikacji oraz zbieranie i przetwarzanie coraz większej ilości danych.
 • Duża ilość komunikatów, danych, konkursów które należy przedstawić w czytelny i intuicyjny sposób
ico-bulb
Rozwiązania
 • Stworzenie aplikacji mobilnej Android oraz iOS bedącej swoistym instruktorem jazdy dla każdego kierowcy
 • Analiza ponad 100 parametrów mających wpływ na poziom bezpieczeństwa oraz stopnia ekonomicznej jazdy
 • Detekcja i analiza ponad 800 różnych zdarzeń, które przekładają się na bezpieczeństwo na drodze
ico-star
Korzyści
 • Aplikacja mobilna daje pewność, że kierowca jest świadomy aspektów związanych z prowadzeniem pojazdu, które wymagają poprawy
 • Zaangażowanie kierowcy poprzez gamecenter- bezpieczna i ekonomiczna jazda stała się nie obowiązkiem, a wyzywaniem
 • Każdy kierowca ma dostęp do swojego indywidualnego panelu, gdzie znajdzie swoje statystki, wyzwania oraz osiągnięcia

Projekt w liczbach

ico-time
0
godzin pracy
home-ico4
0
użyte technologie
1
0
zaangażowanych osób
ico-keyboard
0
tys. linii kodu

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer