fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Aplikacje internetowe Łódź

  Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest programowanie aplikacji. Łódź to z kolei jedna z kluczowych obsługiwanych przez nas w tej dziedzinie lokalizacji. Na jej terenie współpracujemy z przedsiębiorstwami z sektora przede wszystkim dużego oraz średniego. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Obejmuje on nie tylko samo tworzenie dedykowanego oprogramowania o specyfice ściśle dostosowanej do przedstawionej przez klienta specyfikacji, ale również formułowanie jej krok po kroku od podstaw.

  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Jednocześnie fachowe wsparcie jesteśmy w stanie zaoferować Ci również wtedy, kiedy nie interesuje Cię samo tworzenie aplikacji. Łódź to miejscowość, w której obrębie bowiem świadczymy także kompleksowe usługi doradcze czy związane z integracją. Dzięki nim możesz tworzyć rozwiązania we własnym zakresie, a z naszej pomocy korzystać wyłącznie przy zadaniach, które sprawiają Ci duży problem. Jeżeli np. dysponujesz już gotowym programem i chciałbyś uzyskać dla niego integrację z API, ERP czy też z dowolnego typu urządzeniem zewnętrznym, pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji.

   Dodatkowo jesteśmy w stanie zaproponować Ci także kooperację przy utrzymywaniu i rozwijaniu istniejących rozwiązań (stworzonych uprzednio we współpracy z naszą firmą lub samodzielnie, wyłącznie przez Twój zespół). Łódź jest miastem, w przypadku którego w oparciu o naszą wiedzę i doskonałą znajomość branży niejednokrotnie udało nam się wytyczyć zupełnie nowe ścieżki rozwoju dla produktów naszych Klientów.

   Kompleksowe pisanie programów Łódź – schemat współpracy

   Tworząc aplikacje dedykowane Łódź obejmujemy specjalnym schematem współpracy z Klientami, opracowanym tak, aby zapewniał on możliwe jak największą efektywność w tym zakresie. Zgodnie z nim proces kooperacji podzielony jest na 4 następujące etapy:

   1. Etap analizy biznesowej, czyli precyzyjna identyfikacja Twoich potrzeb i wspólne wyznaczanie celów.
   2. Warsztaty Produktowe Discovery – planowanie konkretnych prac, wyszukiwanie optymalnych rozwiązań i wszelkie inne działania poprzedzające właściwe pisanie programów Łódź jest miastem, w którym możemy zorganizować warsztaty te pod dowolnym wskazanym przez Ciebie adresem.
   3. Faza rozwoju oprogramowania – podzielona na dodatkowe kroki, podczas których tworzymy aplikację i na bieżąco oddajemy Ci jej kolejne wersje do weryfikacji.
   4. Utrzymanie i dalszy rozwój – jeżeli będziesz chciał kontynuować korzystanie z naszego wsparcia.

   Jeśli chodzi o aplikacje dedykowane Łódź stanowi miasto, w ramach którego mieliśmy okazję współpracować z Klientami przy bardzo rozmaitych projektach. Do kontaktu z naszym personelem zapraszamy zatem bez względu na skalę skomplikowania zaplanowanego przez Ciebie przedsięwzięcia. Gwarantujemy, że wspólnymi siłami wyciśniemy z Twojej koncepcji wszystko, co najlepsze, a następnie przekujemy gotowy produkt w realny sukces.

   Na koniec warto także zaznaczyć, że w kwestii takiej jak programowanie aplikacji Łódź jest kluczowym, lecz niejedynym obszarem naszego działania. W związku z tym do współpracy zachęcamy Cię niezależnie od tego, w jakiej części Polski działasz na co dzień.