fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Aplikacje mobilne Łódź

  Tworzenie aplikacji mobilnych
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Kompleksowe tworzenie aplikacji mobilnych Łódź

   Firma it-solve wykonuje nowoczesne aplikacje mobilne. Łódź to tylko jedno z miast, na którego terenie działamy z sukcesem od wielu lat. Obsługujemy Klientów z miasta Łódź i okolic, ale kierujemy usługi także do przedsiębiorców z dalszych obszarów kraju.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Wykonujemy użyteczne aplikacje na urządzenia mobilne, które wpisują się w oczekiwania przyszłych użytkowników i przynoszą realne zyski Klientowi. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, zaczynając od koncepcji i dokładnego poznania potrzeb Klienta, przez kreację, aż po wdrożenie, testowanie i rozwój projektu. Do każdego Klienta przydzielany jest indywidualny opiekun-specjalista, który odpowiada na pytania oraz udziela informacji na temat kolejnych etapów prac. Po realizacji usługi również zapewniamy pełne wsparcie ekspertów, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że produkt jest dobrze zoptymalizowany i dostosowany do zachodzących na rynku zmian.

   Praktyczne aplikacje mobilne Łódź

   Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych na Android i iOS. Wykorzystanie potencjału platform Google to skuteczny sposób na zaprezentowanie Twojej firmy i aplikacji ponad 2 miliardom użytkowników Androida na całym świecie. Pomożemy Ci również wykorzystać nowoczesne funkcjonalności, jakie dostarcza swoim użytkownikom platforma Apple. Wykonujemy intuicyjne, bezawaryjne produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników systemów iOS.

   Wykonujemy też spójne aplikacje mobilne na iOS i Android. Wieloplatformowe aplikacje tworzone we Flutter powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii, co przekłada się na ich wyjątkową szybkość i niezawodność działania.

   Jak wygląda tworzenie aplikacji mobilnych? Łódź i okolice

   Proces tworzenia mobilnej aplikacji rozpoczynamy od starannej analizy, dzięki której lepiej poznajemy Klienta, w tym przede wszystkim jego oczekiwania, potrzeby względem projektu oraz specyfikę jego branży. Na podstawie zgromadzonych danych opracowujemy dalszy plan działania, a następnie przechodzimy do prototypowania. To proces polegający na rozrysowaniu wire-framów w oparciu o analizę i pożądane funkcjonalności. Ma na celu zapobieganie potencjalnym błędom, które w innym przypadku byłyby widoczne dopiero po zakończeniu wszystkich prac.

   Następnie realizujemy projekt, czyli koncepcję opracowaną na podstawie ustalonych wcześniej funkcjonalności. Aby mieć pewność, że aplikacja na urządzenia mobilne zostanie dopracowana w każdym detalu, wykonujemy dokładne testy oprogramowania. W przypadku ewentualnych błędów czy usterek, jak najszybciej je usuwamy.

   Towarzyszymy Klientom na każdym etapie współpracy, również wtedy, gdy aplikacja mobilna trafia do użytkowników. Każdemu Klientowi zapewniamy pełne wsparcie dotyczące aktualizacji oprogramowania, w przypadku konieczności dodania nowych funkcji albo rozwiązania problemów technicznych.

   Jeśli interesuje Cię stworzenie profesjonalnej, użytecznej i płynnie działającej aplikacji mobilnej, zapraszamy do kontaktu: mailowego, telefonicznego bądź osobistego w mieście Łódź.