fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Aplikacje mobilne Kraków

  Tworzenie aplikacji mobilnych
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486 Web Applications MCTP 70-480 Microsoft Specialist MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  MCSE Microsoft Solution Expert Business Intelligence MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate MTA Microsoft Technology Associate Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  REQB Requirements Engineering Qualification Board Certified Professional for Requirements Engineering REQB Foundation Level Prince2 Foundation ITIL Foundation
  testowanie
  ISTQB Certified Tester ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation
  Prince 2 Foundation
  Prince 2 Practitioner
  Agile PM Foundation
  Agile PM Practitioner
  Agile BA Foundation
  Agile BA Practitioner
  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   Profesjonalne aplikacje mobilne Kraków Firma it-solve oferuje tworzenie aplikacji mobilnych. Kraków to jedno z miast, na którego terenie działamy, ale od lat z sukcesem obsługujemy również Klientów z dalszych regionów Polski. Dzięki dużej wiedzy, kwalifikacjom oraz doświadczeniu możemy zagwarantować profesjonalizm w realizacji usług.

   CZYTAJ WIĘCEJ
   Zapewniamy kompleksowe wykonanie prac, począwszy od poznania celów i wymagań Klienta względem aplikacji, przez prace koncepcyjne i kreacyjne, aż po wdrożenie, dokładne testowanie oraz rozwój projektu. Oferujemy również pełne wsparcie po zakończeniu zlecenia, obejmujące m.in. pomoc w kwestii aktualizacji, optymalizacji oraz dostosowania produktu do zmieniającego się rynku. Projektem zajmuje się dedykowany zespół specjalistów, czuwający nad terminowym i skutecznym wykonaniem usługi. Ponadto do każdego Klienta z miasta Kraków przydzielamy osobę, która pozostaje z nim w stałym kontakcie, informuje go o postępach w pracach i odpowiada na pytania. Tworzenie aplikacji mobilnych – Kraków i okolice Wykonujemy aplikacje mobilne każdego rodzaju. Nasza oferta obejmuje oprogramowanie na system Android, pozwalające na wykorzystanie ogromnego potencjału platformy Google i dotarcie z nowoczesną aplikacją nawet do 2 miliardów użytkowników na całym świecie. Zajmujemy się także tworzeniem aplikacji na system iOS, czyli niezawodnych, intuicyjnych w obsłudze produktów na platformę Apple. W ofercie mamy także wykonywanie spójnych aplikacji mobilnych na Android i iOS. Wieloplatformowe oprogramowanie tworzone we Flutter powstaje przy użyciu najnowocześniejszych technologii, czego efektem jest bezawaryjność i duża szybkość działania. Jak tworzymy aplikacje mobilne – Kraków Proces tworzenia aplikacji mobilnych dla Klientów na terenie miasta Kraków bądź okolic przebiega w kilku etapach. Najpierw dokonujemy szczegółowej analizy, pozwalającej nam na lepsze poznanie biznesu Klienta – specyfiki jego branży, jak również jego potrzeb i wymagań w zakresie projektu. Bazując na zgromadzonych w ten sposób danych, opracowujemy dalszy harmonogram działań. Następnie przystępujemy do tzw. prototypowania, czyli rozrysowywania wire-framów na podstawie pożądanych funkcjonalności oraz przeprowadzonej analizy. Proces ten służy zapobieganiu potencjalnym awariom i błędom, które w innym przypadku byłyby zauważalne dopiero po zakończeniu całego zlecenia. Kolejny etap to wykonanie projektu, czyli koncepcji opracowanej w oparciu o ustalone wcześniej funkcjonalności. Później precyzyjnie testujemy oprogramowanie, aby mieć gwarancję, że aplikacja mobilna zostanie dopracowana w najmniejszych szczegółach. Jeśli natrafimy na ewentualne błędy, usuwamy je jak najszybciej. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, także po wypuszczeniu aplikacji mobilnej. W przypadku takiego zapotrzebowania, wprowadzamy później zmiany w oprogramowaniu, dzięki którym aplikacja jest w pełni zgodna z aktualnymi zmianami i wymaganiami branżowymi. Pomagamy również w rozwiązywaniu problemów technicznych, dodajemy nowe funkcje czy aktualizujemy produkt.