fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Już nas opuszczasz?

  Napisz czego potrzebujesz, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.   Aplikacje mobilne Kraków

   Tworzenie aplikacji mobilnych
   Czego potrzebujesz?

   Wspierane technologie

   Certyfikacje
   Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
   programowanie
   MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486 Web Applications MCTP 70-480 Microsoft Specialist MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional MTA Microsoft Technology Associate
   baza danych
   MCSE Microsoft Solution Expert Business Intelligence MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate MTA Microsoft Technology Associate Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
   analiza wymagań
   REQB Requirements Engineering Qualification Board Certified Professional for Requirements Engineering REQB Foundation Level Prince2 Foundation ITIL Foundation
   testowanie
   ISTQB Certified Tester ISTQB Foundation Level

   Proces tworzenia aplikacji mobilnej

   ico-write
   Analiza
   ico-analysis
   Prototypowanie
   home-ico2
   Projekt
   ico-dev
   Wytworzenie aplikacji
   ico-check
   Testowanie
   launch
   Wydanie
   benefit-2
   Wsparcie
   Wiktor Sobczyk

   Jak mogę Ci pomóc?

   Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

   Nie masz jeszcze pomysłu?
   Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!
   Profesjonalizm i doświadczenie
   Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
   ITIL 4 Foundation
   Prince 2 Foundation
   Prince 2 Practitioner
   Agile PM Foundation
   Agile PM Practitioner
   Agile BA Foundation
   Agile BA Practitioner
   IPMA lev. D

   Opinie naszych klientów

   Marcin Ludyga
   Prezes
   Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
   Emil Żak
   CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
   Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
   Marcin Starczewski
   Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
   Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
   Maciej Kowalczyk
   Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
   Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
   Bartosz Dowojna
   Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
   Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
   Jakub Wójtowicz
   Account Manager w Brand Backup
   Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
   Kamil Chełstowski
   Członek zarządu w Synnetra
   Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
   Rafał Krakowski
   Dyrektor ds. realizacji
   IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
   Artur Ochman
   Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
   Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
   Jak możemy Ci pomóc?
   Porozmawiaj z nami!
    Kamil
    Head of Business Development
    Kliknij, aby podejrzeć
    Profesjonalne aplikacje mobilne Kraków Firma it-solve oferuje tworzenie aplikacji mobilnych. Kraków to jedno z miast, na którego terenie działamy, ale od lat z sukcesem obsługujemy również Klientów z dalszych regionów Polski. Dzięki dużej wiedzy, kwalifikacjom oraz doświadczeniu możemy zagwarantować profesjonalizm w realizacji usług.

    CZYTAJ WIĘCEJ
    Zapewniamy kompleksowe wykonanie prac, począwszy od poznania celów i wymagań Klienta względem aplikacji, przez prace koncepcyjne i kreacyjne, aż po wdrożenie, dokładne testowanie oraz rozwój projektu. Oferujemy również pełne wsparcie po zakończeniu zlecenia, obejmujące m.in. pomoc w kwestii aktualizacji, optymalizacji oraz dostosowania produktu do zmieniającego się rynku. Projektem zajmuje się dedykowany zespół specjalistów, czuwający nad terminowym i skutecznym wykonaniem usługi. Ponadto do każdego Klienta z miasta Kraków przydzielamy osobę, która pozostaje z nim w stałym kontakcie, informuje go o postępach w pracach i odpowiada na pytania. Tworzenie aplikacji mobilnych – Kraków i okolice Wykonujemy aplikacje mobilne każdego rodzaju. Nasza oferta obejmuje oprogramowanie na system Android, pozwalające na wykorzystanie ogromnego potencjału platformy Google i dotarcie z nowoczesną aplikacją nawet do 2 miliardów użytkowników na całym świecie. Zajmujemy się także tworzeniem aplikacji na system iOS, czyli niezawodnych, intuicyjnych w obsłudze produktów na platformę Apple. W ofercie mamy także wykonywanie spójnych aplikacji mobilnych na Android i iOS. Wieloplatformowe oprogramowanie tworzone we Flutter powstaje przy użyciu najnowocześniejszych technologii, czego efektem jest bezawaryjność i duża szybkość działania. Jak tworzymy aplikacje mobilne – Kraków Proces tworzenia aplikacji mobilnych dla Klientów na terenie miasta Kraków bądź okolic przebiega w kilku etapach. Najpierw dokonujemy szczegółowej analizy, pozwalającej nam na lepsze poznanie biznesu Klienta – specyfiki jego branży, jak również jego potrzeb i wymagań w zakresie projektu. Bazując na zgromadzonych w ten sposób danych, opracowujemy dalszy harmonogram działań. Następnie przystępujemy do tzw. prototypowania, czyli rozrysowywania wire-framów na podstawie pożądanych funkcjonalności oraz przeprowadzonej analizy. Proces ten służy zapobieganiu potencjalnym awariom i błędom, które w innym przypadku byłyby zauważalne dopiero po zakończeniu całego zlecenia. Kolejny etap to wykonanie projektu, czyli koncepcji opracowanej w oparciu o ustalone wcześniej funkcjonalności. Później precyzyjnie testujemy oprogramowanie, aby mieć gwarancję, że aplikacja mobilna zostanie dopracowana w najmniejszych szczegółach. Jeśli natrafimy na ewentualne błędy, usuwamy je jak najszybciej. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, także po wypuszczeniu aplikacji mobilnej. W przypadku takiego zapotrzebowania, wprowadzamy później zmiany w oprogramowaniu, dzięki którym aplikacja jest w pełni zgodna z aktualnymi zmianami i wymaganiami branżowymi. Pomagamy również w rozwiązywaniu problemów technicznych, dodajemy nowe funkcje czy aktualizujemy produkt.