fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.Gamuza, system na przekroju urządzeń

Gamuza

Zaawansowany system do koordynacji wycinki drzew.
Technologie

ASP.NET MVC
AWS
Azure
Bootstrap
postgreSQL
Quantum GIS

wspracie na platformach

 

Zakres prac

Implementacja systemu opartego na pełnej integracji z systemem mapowym QuantumGIS oraz geoportalem.

Wspieranie procesów administracyjnych poprzez rozbudowanie funkcji informujących o etapach prac.

Usprawnienie komunikacji pomiędzy pracownikami dzięki szczegółowej ewidencji prowadzonych prac.

Dzięki integracji z system QuantumGIS, po podaniu koordynatów automatycznie wyszukiwana jest działka, na której znajduje się drzewo. Następnie za pośrednictwem systemu administrator wyszukuje informacje dot. właściciela działki, dzięki czemu wszelkie procesy administracyjne tj. uzyskanie niezbędnych zgód, są przyspieszone. Również kontrola wykonanych prac staje się bardziej przejrzysta poprzez dodanie ewidencji prowadzonych prac. Pracownicy administracyjni mają możliwość na bieżąco monitorować aktualne prace oraz ich zgodność z dokumentacją prawno-techniczną a technicy za pomocą jednego serwisu mogą w prosty sposób przekazać informacje o wykonanych zadaniach.

System umożliwia również:

 • Kontrolę otrzymanych zgód do wycinki drzew
 • Sprawną koordynację projektów dzięki szczegółowym informacjom dotyczących poszczególnych etapów prac

Gamuza to zaawansowany system do koordynacji wycinki drzew. Został stworzony z potrzeby usprawnienia procesów geodezyjnych i administracyjnych. Dzięki zaimplementowaniu rozbudowanych funkcji, codzienna praca zarówno techników jak i administratorów biurowych staje się łatwiejsza. Gdy system nie istniał, technik musiał własnoręcznie spisywać koordynaty drzew przeznaczonych do wycinki, następnie samodzielnie wyszukiwać na jakiej działce ono się znajduje. Dzięki systemowi Gamuza proces ten przebiega sprawniej.

Rozwiązania

home-ico4
Wyzwania
 • Potrzeba integracji z zaawansowanym systemem mapowym
 • Utrudniony obieg dokumentów
 • Zapewnienie spójnego obiegu dokumentów
ico-bulb
Rozwiązania
 • Integracja z Geoportalem co umożliwia dostęp do zasobów geodezyjnych i kartograficznych
 • Integracja z systemem QuantumGIS, dzięki czemu możliwe jest szczegółowe wyznaczanie punktów oraz wizualizacji projektu.
 • Integracja z systemem poczty ENVELO – ułatwienie prowadzenia korespondencji z Klientem oraz możliwość załatwienia spraw urzędowych online
ico-star
Korzyści
 • Wsparcie procesów administracyjnych oraz zapewnienie ich transparentności
 • Koordynacja pracowników terenowych poprzez rozbudowane funkcjonalności serwisu
 • Spójny system zarządzania pracami wycinkowymi

Projekt w liczbach

ico-time
0
godzin pracy
home-ico4
0
użyte technologie
1
0
zaangażowanych osób
ico-keyboard
0
tys. linii kodu

Opinie naszych klientów

Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer