goodfirms LOGO Created with Sketch.
Rozwój oprogramowania

Co zyskujesz?

Gotowy do rozmów o rozwoju Twoich systemów?

Rozwój oprogramowania, czy modernizacja oprogramowania daje szansę na odblokowanie nowych możliwości rozwoju dla Twojego biznesu. Kluczowym elementem jest dobór odpowiedniego partnera, który pomoże przekształcić przestarzałe oprogramowanie w produkt, który da Ci przewagę nad konkurencją.

W it-solve mamy bogate doświadczenie w zakresie rozowoju oraz modernizacji oprogramowania i jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć sukces na rynku poprzez zoptymalizowanie Twoich procesów biznesowych.

Aby zmienić swoje oprogramowanie, musisz zmienić swoje podejście

Zanim podejmiesz decyzję o całkowitej zmianie oprogramowania, pomyśl o modernizacji którą możesz wykonać krok po kroku. Przygotuj listę wymagań, którą następnie podzielimy w oparciu o metodologię Agile i zbudujemy każdą z części w sposób zgodny z przedstawionymi wymaganiami. Pozwoli to na obcięcie kosztów i uzyskanie realnej wartości znacznie szybciej.

Inteligentna inwestycja kluczem do sukcesu

Rozwój dotychczasowego oprogramowania oznacza inwestowanie w myślenie w dużej mierze zorientowane na użytkownika jako znaczący wyróżnik konkurencyjny. Kształtujemy inwestycje naszych klientów w taki sposób, aby racjonalnie spojrzeć na zyski. Cechuje nas holistyczne spojrzenie na procesy oraz głębokie zrozumienie tego, co naprawdę cenią sobie Twoi klienci, partnerzy i zespoły.

Rozmowa jest najważniejsza

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tak przygotować budżet na modernizację oprogramowania, aby był jednocześnie dokładny jak i elastyczny. Naszym celem jest pomóc Ci uzyskać możliwie jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Korzyści

ico-bulb
Ewolucyjne podejście

Choć całkowite odcięcie się od starego systemu i stworzenie nowego od podstaw jest opcją, my wolimy jednak podejście ewolucyjne. Zastępowanie krok po kroku każdego z komponentów, bądź jego udoskonalanie mając na uwadze w pierwszej kolejności te najbardziej problematyczne, pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów.

 

home-ico4
Najnowocześniejsze technologie

Podczas gdy Twoje dotychczasowe oprogramowanie mogło mieć problemy z integracją z nowoczesnymi systemami, udoskonalony przez it-solve system będzie budowany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zaprojektowany będzie on tak, aby dobrze współpracować z innymi dostępnymi systemami ale również zapewnić elastyczność, aby mógł rozwijać się wraz z Twoją firmą.

ico-safe
Bezpieczeństwo danych

Zastąpienie dotychczasowych systemów usprawnionym oprogramowaniem jest procesem o podwyższonym ryzyku, ze względu na ilość danych zawartych w tychże systemach. Nasze ostrożne, systematyczne podejście pozwala na zachowanie procesów biznesowych i pozostawienie informacji w nienaruszonym stanie.

benefit-2
Pełna integracja systemowa

Redundancja jest kluczowym problemem w przypadku wielu starszych systemów - zwłaszcza tych, które składają się z wielu elementów na stałe powiązanych ze sobą. Ponieważ pracujemy nad modernizacją systemów, dbamy o to aby wyeliminować tę nadmiarowość poprzez implementację komponentów w oparciu o jedną bazę danych. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i zmniejszenie błędów pracowników, gdyż nie muszą korzystać z wielu platform jednocześnie.

 

benefit-6
Optymalizacja pracy

Stworzone przez nas systemy znacząco wpływają na optymalizację pracy. Dzięki nim dotychczasowe zadania są w większości zautomatyzowane, wszelkie procesy zostają zoptymalizowane. Czas poświęcany na zarządzanie pracami operacyjnymi zostaje zmniejszony, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na skupienie się na głównych celach firmy.

 

ico-star
Koncentracja na wynikach biznesowych

Gdy rozpoczynamy pracę nad usprawnianiem systemu, nasi analitycy współpracują z Twoim zespołem, aby w pełni zrozumieć cele, jakie chcesz osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować takie rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie na osiągnięcie nawet najbardziej wymagających celów.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer