goodfirms LOGO Created with Sketch.
Aplikacje
mobilne
Lubimy ułatwiać życie sobie i innym, dlatego stworzymy aplikację, która nie tylko wyróżni się z tłumu i da realne zyski, ale będzie także użyteczna.
ico-home
Android

Odkryj pełen potencjał platformy Google i pozwól ponad 2 bilionom użytkownikom Androida na poznanie Twojej firmy i wykorzystanie dopasowanych do niej funkcjonalności.

 

ico-rwd
iOS

Nasi programiści iOS pomogą Ci w wykorzystaniu wszystkich funkcjonalności, jakie dostarcza ta platforma. Przełoży się to na powstanie solidnego produktu, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników iOS. Po wytworzeniu aplikacji otrzymasz wsparcie techniczne oraz pomoc we wdrożeniu aplikacji na platformę.

home-ico2
Aplikacje międzyplatformowe

Wykorzystaj najlepsze funkcje każdej aplikacji, prezentując ją w ten sam sposób na wszystkich platformach. Aplikacje wieloplatformowe tworzone są z użyciem najnowszych technologii, co przekłada się na ich szybkość i niezawodność.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie
Wspierane technologie

Android
React
Firebase
SWIFT
Kotlin

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer