fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.VAIAP prezentacja systemu na dwóch monitorach

VAIAP

VAIAP- modułowe rozwiązanie skierowane do wielu typów klientów, którzy będą mogli je dopasować do swoich potrzeb. 
Technologie

.Net
Mongo DB
VueJs

wspracie na platformach

 

Zakres prac

Zaprojektowanie rozwiązania, które dzięki dynamicznie tworzonym modułom będzie mogło być dopasowane do potrzeb korporacyjnych klientów bez konieczności dużych zmian programistycznych

Zaprojektowanie corowej architektury aplikacji dającej możliwość dalszego rozwoju w wielu kierunkach, przy jednoczesnym niskim poziomie wiedzy na temat docelowego wyglądu systemu

Rozbudowane narzędzie do analityki zbieranych danych w dowolnych korelacjach zależnych od użytkownika i jego potrzeb

Innowacyjne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby firm zatrudniających setki pracowników mobilnych


Jest to rozwiązanie w pełni modułowe rozwiązanie, które dzięki odpowiednim połączeniom nada nowego sposobu działania i zarządzania w firmie. Nietypowy CRM, przetwarzanie danych właściwych dla danej branży, generowanie faktur - wszystko to zostało umieszczone w jednym systemie, który ciągle ewoluuje zyskując nowych użytkowników i przetwarzając coraz większe ilości danych.

VAIAP między innymi pozwoli na:

zarządzanie każdym aspektem i kosztem generowanym przez pracowników mobilnych z możliwością swobodnej rozbudowy o kolejne funkcjonalności
zbieranie danych w dowolnych korelacjach zależnych od użytkownika i jego potrzeb
automatyzację wielu procesów i idącą za tym ogromną oszczędność czasu dla użytkowników
możliwość całkowitej customizacji oraz zakresu dostępu dla administratorów i dalszych użytkowników

Rozwiązania

home-ico4
Wyzwania
  • Zaprojektowanie rozwiązania, które dzięki dynamicznie tworzonym modułom będzie mogło być dopasowane do potrzeb korporacyjnych klientów bez konieczności dużych zmian programistycznych
  • Zaprojektowanie corowej architektury aplikacji dającej możliwość dalszego rozwoju w wielu kierunkach, przy jednoczesnym niskim poziomie wiedzy na temat docelowego wyglądu systemu
  • Stale zwiększająca się ilość nowych funkcjonalności, powodująca wzrost liczby nowych użytkowników oraz zbieranie i przetwarzanie coraz większych ilości danych
ico-bulb
Rozwiązania
  • Dedykowany zespół programistów, testerów i produkt ownera w sposób ciągły pracujących nad rozwojem aplikacji i implementujący nowe funkcjonalności.
  • Rozbudowane narzędzie do analityki zbieranych danych w dowolnych korelacjach zależnych od użytkownika i jego potrzeb
  • Możliwość całkowitej customizacji i zakresu dostępu dla administratorów i dalszych użytkowników
ico-star
Korzyści
  • Innowacyjne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby firm zatrudniających setki pracowników mobilnych
  • Wzmocnienie pozycji Ecologic jako firmy innowacyjnej i nastawionej na ciągłe doskonalenie usług dostarczanych międzynarodowym koncernom
  • Integracja z pierwotnym systemem Ecologi.io i oferowanie potężnego kombajnu dla wszystkich danych związanych pojazdami firmowymi i pracownikami, którzy je wykorzystują.

Projekt w liczbach

ico-time
0
godzin pracy
home-ico4
0
użyte technologie
1
0
zaangażowanych osób
ico-keyboard
0
tys. linii kodu

Opinie naszych klientów

Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer