fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji Wrocław

  Tworzenie aplikacji Wrocław
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Tworzenie aplikacji Wrocław

   Od ponad 10 lat wspieramy duże, średnie i małe przedsiębiorstwa w zakresie tworzenia, utrzymywania, projektowania i rozwijania aplikacji webowych oraz wieloplatformowych aplikacji mobilnych na Android i iOS.
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Oprogramowanie na zamówienie — tworzenie aplikacji Wrocław

   W kwestii takiej, jak dedykowane aplikacje, Wrocław to jedno z wielu miast, w których oferujemy pełne wsparcie naszych doświadczonych developerów. Jeżeli potrzebujesz to partnera biznesowego, który przekuje Twój pomysł w sukces – świetnie trafiłeś. Nasz software house specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych aplikacji webowych na zamówienie. Na tle wielu konkurentów wyróżnia nas niezwykle bogate doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji. Wrocław jest jednym z wielu miast, na których terenie mieliśmy już przyjemność realizować niejedno zlecenie. Na przestrzeni ponad 10 lat udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów dla średnich i dużych przedsiębiorstw nie tylko z Polski, ale także i wielu innych europejskich krajów. Międzynarodową renomę naszego software house potwierdzić może dodatkowo prestiżowe wyróżnienie ze strony znanego na całym świecie portalu Clutch. W 2020 roku zostaliśmy przez nich uznani za jedną z najlepszych firm programistycznych w Polsce. Na portalu tym zapoznać się można także z wieloma opiniami firm, z którymi współpracowaliśmy.

   Tworzenie aplikacji mobilnych Wrocław – jak wybrać odpowiednią platformę?

   W kwestii takiej, jak tworzenie aplikacji mobilnych, Wrocław jest miastem, w którym zdecydowanie opłaca się zainwestować w oprogramowanie oparte na nowoczesnym frame worku Flutter. Równoległe tworzenie i rozwijanie mobilnych aplikacji na platformy Android i iOS pozwala na dotarcie do niemalże wszystkich potencjalnych użytkowników obydwu platform. Ułatwia to przede wszystkim utrzymywanie spójności z perspektywy funkcjonalności oraz pomaga w budowaniu wizerunku nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny w kontekście rentowności biznesu może być wybór odpowiedniej platformy. Do wszystkich realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie, w związku z czym są one w pełni dopasowane do specyfiki branży oraz wymogów przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o funkcjonalne oraz mobilne aplikacje, Wrocław jest miastem, na którego terenie, korzystać z nich może potencjalnie przynajmniej kilkaset tysięcy lokalnych użytkowników. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego z naszymi doświadczonymi doradcami. Wszelkiego rodzaju zapytania wysyłać można także o każdej porze dnia i nocy przy pomocy dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie.

   Tworzenie aplikacji internetowych Wrocław

   Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji internetowych, Wrocław jest tylko jednym z wielu miast, na których terenie skorzystać można ze wsparcia naszych doświadczonych programistów. Na naszej stronie przygotowaliśmy kilkanaście case study, dzięki czemu można dokładnie prześledzić to, w jaki sposób powstają dedykowane aplikacje webowe w IT-Solve. W kwestii takiej, jak tworzenie aplikacji internetowych, Wrocław to region, w którym budowanie dedykowanego oprogramowania zaczynamy zawsze od szczegółowej analizy potrzeb (omówienie budżetu, oczekiwań, potrzeb końcowych użytkowników, wymagań technicznych, strategii wejścia na rynek itp.).