fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji Rzeszów

  Tworzenie aplikacji Rzeszów
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Tworzenie aplikacji Rzeszów

   Przygotuj się na internetową rewolucję z oprogramowaniem projektowanym przez IT-Solve. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które spełnią Twoje wymagania i pomogą osiągnąć sukces w dziedzinie aplikacji mobilnych oraz webowych. Nadamy kształt Twojej wizji poprzez tworzenie produktu czyniącego Twoją firmę kluczowym graczem w Rzeszowie.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Co zyskujesz, zlecając tworzenie aplikacji internetowych w Rzeszowie IT-Solve?

   Nasz zespół współpracuje z Tobą, aby zrozumieć cele i wymagania. Projektujemy aplikacje internetowe i mobilne, precyzyjnie dopasowane do Twojego modelu biznesowego i spełniające unikalne potrzeby grupy docelowej. Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania najnowszych technologii. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i frameworków, aby dostarczyć Ci nowoczesne, wydajne i skalowalne rozwiązania webowe. Nasze kompleksowe usługi obejmują analizę, projektowanie, programowanie, testowanie oraz wdrożenie. Zapewniamy również pełne wsparcie techniczne i rozwój produktów na wszystkich etapach cyklu życia oprogramowania.

   Jak wygląda programowanie aplikacji webowych i mobilnych krok po kroku?

   Projektowanie rozwiązań pod desktop oraz urządzenia mobilne to proces obejmujący szereg komplementarnych działań, mających na celu stworzenie spersonalizowanych i funkcjonalnych systemów. Tworzenie aplikacji internetowych w Rzeszowie zawsze rozpoczyna się od poznania i zrozumienia Twoich wymagań oraz analizy rynku. Kolejnym krokiem jest przedstawienie struktury oprogramowania. W tej wczesnej fazie świadczenia usługi prezentujemy układ elementów, nawigację i funkcje, by przejść do etapu projektowania UX/UI. Nasi projektanci skupiają się na tworzeniu atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika oraz zapewnienia mu jak najlepszego doświadczenia. Na podstawie zaprojektowanego interfejsu oraz struktury rozpoczynamy implementację kodu. Wykorzystując różne języki programowania, frameworki oraz narzędzia, nadajemy koncepcji realny kształt, tworząc system o odpowiednich funkcjach i możliwościach. Aby sprawdzić działanie produktu webowego lub mobilnego, jego zgodność z wymaganiami oraz poprawność funkcjonowania, przeprowadzamy testy, wprowadzając niezbędne poprawki i udoskonalenia. W fazie finalizacji przechodzimy do wdrożenia, czyli udostępnienia Twojego programu użytkownikom. W ramach gwarancji zapewniamy wsparcie techniczne, pozwalające utrzymać aplikację webową na rynku, dostosowywać ją do zmieniających się potrzeb i zabezpieczyć przed potencjalnymi zagrożeniami.

   IT-Solve – tworzenie aplikacji internetowych w Rzeszowie

   Wybierz IT-Solve, zleć nam tworzenie aplikacji webowych w Rzeszowie i zaufaj naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w realizację Twoich celów biznesowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami mobilnymi, które przyspieszą rozwój Twojego biznesu.