fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Software House Gorzów Wielkopolski

  Oferujemy tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych Android, iOS, Flutter

  Nasze usługi

  Tworzenie aplikacji mobilnych Gorzów Wielkopolski

   

  Nowoczesne i profesjonalne aplikacje mobilne na iOS oraz Android tworzymy przy pomocy Fluttera, dzięki czemu łatwiej jest zoptymalizować koszty produkcji i utrzymania. Ułatwia to także znacznie proces ujednolicenia funkcjonalności wieloplatformowych aplikacji. W kwestii takiej jak usługi informatyczne Gorzów Wielkopolski jest miastem, na którego terenie oferujemy pełne wsparcie naszych doświadczonych programistów.

  Tworzenie aplikacji internetowych Gorzów Wielkopolski

   

  Dzięki międzynarodowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu naszego niemalże 30-osobowego zespołu jesteśmy w stanie zaprojektować aplikacje internetowe, które są w pełni dopasowane do potrzeb i specyfiki rynku. Podejmujemy się także zadań związanych z modernizacją oraz optymalizacją istniejących już narzędzi i rozwiązań biznesowych. Jeżeli chodzi o nowoczesne internetowe aplikacje Gorzów Wielkopolski to jedno z wielu miast, na których terenie realizowaliśmy już tego rodzaju zlecenia.

  software house kraków
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Wybrane realizacje

  Nasi klienci

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Outsourcing programistów w Gorzowie Wielkopolskim

   Mając na uwadze powszechnie występujący niedobór ekspertów z branży IT oferujemy kompleksowe wsparcie naszych programistów na zasadach outsourcingu. Pomoc doświadczonych specjalistów przydać się może szczególnie w przypadku większych projektów lub wyższej liczby zleceń. Dodatkowi fachowcy to świetny sposób na uniknięcie problemów związanych z opóźnieniami w realizacji, które są często przyczyną dodatkowych kosztów.

    

   Testowanie oprogramowania oraz QA

   Niejedna firma IT w Gorzowie Wielkopolskim zmaga się z brakiem odpowiedniej liczby testerów, co w dłuższej perspektywie przekłada się na większą liczbę błędów i luk w aplikacji. Nasz nieustannie rozwijający się zespół programistów jest w stanie przeprowadzić profesjonalny audyt oprogramowania, dzięki czemu łatwiej jest zagwarantować najwyższą jakość usług swoim Klientom.

    

   Product Design Gorzów Wielkopolski

   Samodzielne zaplanowanie strategii produktowych oraz potencjalnych kierunków rozwoju funkcjonalności aplikacji nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie w przypadku nowopowstałych narzędzi. Dzięki profesjonalnym warsztatom Product Design można zweryfikować wstępne założenia projektu, określić optymalny zakres prac oraz rozplanować to odpowiednio z perspektywy czasu i kosztów.

    

   Warsztaty Produktowe Discovery

   Warsztaty Produktowe Discovery stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy zainteresowani są wdrożeniem innowacyjnego produktu, optymalizacją obecnie zachodzących procesów oraz rozwiązaniem problemów związanych z brakiem funkcjonalności narzędzia czy aplikacji. Nasi eksperci są w stanie pomóc także przy analizie konkurencyjnych rozwiązań oraz strategii produktowych.

    

   It-solve – profesjonalna firma programistyczna Gorzów Wielkopolski

   W ciągu ostatnich 10 lat udało nam się zrealizować 58 projektów we współpracy z 15 krajami. W kwestii takiej jak aplikacje Gorzów Wielkopolski nie pozostaje w tyle za innymi polskimi miastami. Stworzony z myślą o lokalnych mieszkańcach produkt w postaci oprogramowania lub rozwiązania może zainteresować potencjalnie ponad milion użytkowników.

   Precyzyjne dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb rynku, branży czy regionu to świetny sposób na przyciągniecie uwagi i zainteresowania mieszkańców. W wielu przypadkach pozwala to nie tylko zweryfikować wstępne założenia, ale także i przygotować się do rozwoju na większą skalę. Międzynarodowe doświadczenie w implementacji wieloplatformowych aplikacji to jedna z wielu zalet, jakie posiada nasza firma programistyczna Gorzów Wielkopolski jest atrakcyjną lokalizacją dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ekspansją swoich usług na zachodnio-europejskie rynki (np. Niemcy, Belgia, Francja itp.).

    

   Software House Gorzów Wielkopolski – jakie zalety ma outsourcing programistów It-solve?

   W kwestii takiej jak usługi informatyczne Gorzów Wielkopolski jest miastem, na którego terenie często brakuje programistów. Niewystarczająca liczba pracowników przekłada się z reguły na niższą efektywność, jakość i funkcjonalność, co utrudniać może utrzymanie dotychczasowych klientów lub pozyskanie nowych. Niejedna firma IT w Gorzowie Wielkopolskim musiała zrezygnować z realizacji lukratywnych zleceń ze względu na brak zasobów ludzkich. Odpowiedzią na tego rodzaju problemy może być outsourcing, który w połączeniu z profesjonalnie prowadzonymi warsztatami i szkoleniami pomóc może także w podniesieniu kwalifikacji obecnych pracowników. Jeśli chodzi o internetowe albo mobilne aplikacje Gorzów Wielkopolski liczyć może też na kompleksowe wsparcie w zakresie optymalizacji procesów, poprawy czystości kodu czy modernizacji funkcjonalności.

    

   Usługi informatyczne Gorzów Wielkopolski – co wyróżnia nas na tle konkurencji?

   Żadna firma IT w Gorzowie Wielkopolskim nie może pochwalić się równie bogatą historią zrealizowanych na międzynarodową skalę projektów. Na tle innych firm wyróżnia nas transparentna historia projektowa, którą w każdej chwili prześledzić można przy pomocy profesjonalnie przygotowanych case study. Dzięki licznemu i doskonale zgranemu zespołowi wykwalifikowanych programistów zasłużyliśmy na miano prawdziwego Software House Gorzów Wielkopolski i okolice to obszar, w którego obrębie oferujemy nasze wsparcie i usługi.