fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji Gdańsk

  Tworzenie aplikacji Gdańsk
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Tworzenie aplikacji Gdańsk

   Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie projektowania produktów oraz usług internetowych w Gdańsku? Poznaj naszą ofertę tworzenia aplikacji, która łączy innowacyjność, doskonałą jakość i spersonalizowane podejście. Współpracuj z IT-Solve, aby zrealizować swoją wizję oprogramowania webowego i przekształcić ją w biznesowy sukces.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Tworzenie aplikacji webowych w Gdańsku – dlaczego IT-Solve?

   Jako czołowy software house, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych i spersonalizowanych aplikacji webowych oraz mobilnych, doskonale wiemy, jak projektować oprogramowanie, które przyciąga uwagę użytkowników i podnosi wartość Twojego biznesu. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwala nam dostarczać skalowalne rozwiązania o różnym stopniu funkcjonalności i złożoności.

   Zrozumienie Twoich celów i wymagań jest dla nas kluczowe, jeśli zlecasz nam tworzenie aplikacji internetowych w Gdańsku. Nasi programiści, graficy oraz deweloperzy dokładają wszelkich starań, by dopasować projekt systemu do specyfiki Twojej działalności, zyskując pewność, że w pełni wpisuje się on w Twoje unikalne potrzeby biznesowe.

   Flutter – wieloplatformowe narzędzie do projektowania aplikacji

   W IT-Solve jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych. Programowanie innowacyjnych, niezawodnych oraz dopasowanych do wymogów rynkowych usług online jest możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i narzędzi oraz nieustannemu testowaniu i rozwijaniu wdrażanych przez nas produktów.

   Przy projektowaniu oprogramowania internetowego na urządzenia mobilne korzystamy z Fluttera – potężnego i elastycznego frameworka do tworzenia wieloplatformowego software'u. Umożliwia on rozwijanie systemów działających na odmiennych platformach, takich jak Android czy iOS, przy minimalnym nakładzie pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji zamówienia, obniżając koszty i zapewniając spójne doświadczenia dla użytkowników na różnych urządzeniach.

   Tworzymy aplikacje dopasowane do Twoich potrzeb

   W IT-Solve wiemy również, że każdy biznes ma unikalne wymagania i cele. Dlatego, przyjmując zlecenia na tworzenie aplikacji webowych w Gdańsku, zawsze koncentrujemy się na maksymalnym dostosowaniu rozwiązań do Twoich potrzeb. Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć Ci produkt spełniający najbardziej złożone oczekiwania. Niezależnie od branży, wielkości firmy czy złożoności projektu możesz polegać na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie.

   Wybierz IT-Solve jako partnera przy projektowaniu oprogramowania webowego. Doświadczysz kompleksowego podejścia, nowatorskich rozwiązań i doskonałej jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i przyspieszyć rozwój swojego biznesu dzięki idealnie dopasowanym narzędziom mobilnym lub internetowym.