fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Urzekająca

  Aplikacja Urzekająca została stworzona za naszym pośrednictwem dla społeczności urzekająca.pl, która organizuje kursy online dla kobiet.

  W odpowiedzi na potrzeby społeczności urzekająca.pl, organizującej kursy online dla kobiet, nasza firma miała przyjemność opracować aplikację Urzekająca. Społeczność ta zwróciła się do nas z prośbą o stworzenie narzędzia, które umożliwi kobietom dostęp do inspirujących treści oraz interakcję na platformie, wspierając ich w nieustannym rozwoju osobistym.

  Cele projektu

  Zakres prac obejmował wytworzenie aplikacji mobilnej w technologii Flutter, działającej zarówno na systemie Android, jak i iOS. Ponadto, wyzwaniem było stworzenie aplikacji w formie CMS, co umożliwiło administratorowi dynamiczne wprowadzanie danych bez potrzeby wsparcia programisty. Aplikacja miała zawierać funkcjonalności takie jak live video czat, zwykły czat oraz możliwość prowadzenia live webinarów dla wielu osób jednocześnie.

  Rozwiązania i technologie

  Do realizacji projektu wykorzystano nowoczesne technologie, takie jak .NET, Flutter oraz MongoDB. Dzięki technologii Flutter udało się stworzyć aplikację cross-platformową, która zachwyca swoim interfejsem graficznym użytkowników zarówno systemów Android, jak i iOS. Aplikacja została wyposażona w czat dla użytkowników oraz video czat, co umożliwiło organizowanie spotkań online i tworzenie grup wsparcia.

  Wyzwania

  Głównymi wyzwaniami były: stworzenie aplikacji w oparciu o CMS, aby osoby nietechniczne mogły płynnie zarządzać treścią; wykonanie aplikacji cross-platformowej, aby mogła ona funkcjonować na różnych urządzeniach i systemach; oraz zapewnienie wysokiej jakości usług dla dużej grupy użytkowników.

  Korzyści

  Wdrożenie aplikacji Urzekająca przyniosło szereg korzyści. Brak konieczności wprowadzania treści bezpośrednio do kodu aplikacji znacznie ułatwił zarządzanie platformą. Ograniczenie liczby godzin potrzebnych na wytworzenie aplikacji dla dwóch platform jednocześnie pozwoliło na szybsze jej uruchomienie. Dzięki dopasowaniu aplikacji do potrzeb klienta i implementacji zaawansowanych funkcjonalności, społeczność urzekająca.pl zyskała narzędzie, które umożliwia nieustanny rozwój i inspirację dla kobiet. Oddelegowanie do projektu dedykowanego programisty umożliwiło szybkie wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.

  Podsumowanie

  Projekt aplikacji Urzekająca stanowi przykład skutecznego połączenia nowoczesnych technologii z potrzebami społeczności online. Dzięki temu kobiety mogą korzystać z zasobów edukacyjnych, motywacyjnych i inspirujących, które pomagają im w codziennym rozwoju osobistym. Aplikacja stanowi przestrzeń do wzajemnego wsparcia, dzielenia się doświadczeniami i wspólnego wzrastania. Wdrażając innowacyjne rozwiązania, jak live video czaty czy webinarium na żywo dla wielu uczestników, aplikacja Urzekająca zrewolucjonizowała sposób, w jaki kobiety mogą uczestniczyć w kursach online i interakcji wewnątrz społeczności. Projekt ten nie tylko ułatwił dostęp do wartościowych treści, ale również stał się platformą umożliwiającą budowanie silnych i wspierających się wzajemnie relacji.
  Wiktor Sobczyk

  Chcesz zrealizować podobny projekt?

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Opinie naszych klientów

  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć