fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Mobile Wound

  Mobile Wound jest systemem ułatwiającym ewidencjonowanie ran oraz przebieg ich leczenia. Wspomaga przebieg programu dostępności i efektywności leczenia poza szpitalnego dla pacjentów z ranami przewlekłymi.

  Wstęp

  W dzisiejszych czasach, gdzie medycyna łączy się z technologią, narodził się projekt Mobile Wound – innowacyjny system, który rewolucjonizuje sposób monitorowania i leczenia ran. Ten system to odpowiedź na rosnące potrzeby medyczne zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego, umożliwiając efektywniejszą opiekę i leczenie ran przewlekłych poza szpitalnymi murami.

  Geneza projektu

  Mobile Wound został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu procesu leczenia ran, korzystając z najnowszych dostępnych technologii. System składa się z aplikacji mobilnej dla specjalistów medycznych oraz z webowej platformy zarządzania dla ośrodków leczniczych. Wszystko to wspierane jest przez zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa, dzięki którym możliwe jest bezpieczne przetwarzanie i wymiana danych medycznych między ośrodkami medycznymi.

  Rozwiązania i technologie

  Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, takie jak .NET, Kotlin, SQL Server oraz Vue.js, projekt Mobile Wound oferuje szereg funkcjonalności. Aplikacja mobilna dla personelu medycznego umożliwia wykonywanie i przesyłanie zdjęć ran wraz z opisami bezpośrednio do systemu, co znacząco ułatwia diagnozowanie i monitorowanie procesu leczenia. Z kolei platforma webowa zapewnia kompleksowe zarządzanie danymi pacjentów i ich historią leczenia, co ułatwia koordynację działań terapeutycznych między różnymi jednostkami medycznymi.

  Korzyści i wyzwania

  Dzięki Mobile Wound, personel medyczny zyskuje narzędzie, które nie tylko ułatwia dokumentację medyczną, ale również znacząco poprawia jakość opieki nad pacjentami. Pacjenci natomiast otrzymują dostęp do aktualnych informacji i zaleceń dotyczących leczenia ran, co przyczynia się do szybszego ich gojenia i poprawy jakości życia. Wyzwaniem okazało się stworzenie intuicyjnego interfejsu, który byłby łatwy w obsłudze zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów, oraz zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych.

  Podsumowanie

  Projekt Mobile Wound pokazuje, jak za pomocą nowoczesnych technologii można usprawnić i poprawić proces leczenia ran, co ma kluczowe znaczenie dla wielu pacjentów. Jest to krok naprzód w kierunku cyfryzacji opieki zdrowotnej, umożliwiający lepszą koordynację między różnymi ośrodkami medycznymi i specjalistami, a co za tym idzie, zapewniający pacjentom lepszą jakość leczenia.

  Wiktor Sobczyk

  Chcesz zrealizować podobny projekt?

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  CEO Procesownia
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć