fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Mobile Wound

  Mobile wound- to system ułatwiający ewidencjonowanie ran oraz przebieg ich leczenia.
  Technologie

  .Net
  Kotlin
  SQL Server
  VueJs

  wspracie na platformach

   

  Zakres prac

  Wytworzenie aplikacji mobilnej pozwalającej na wymianę danych medycznych oraz konsultacje specjalistów w zakresie monitorowania procesu leczenia metodami obrazowania leczniczego.
  Aplikacja webowa pozwalająca na komunikację i zarządzanie danymi zbieranymi i wymienianymi pomiędzy ośrodkami realizującymi leczenia, a ośrodkami specjalistycznymi realizującymi e-konsultacje.

  Zastosowanie mechanizmów bezpieczeństwa pozwalających na przetwarzanie danych wrażliwych.

  Aplikacja mobilna dedykowana dla pacjenta w celu udostępnienia aktualnej informacji i zaleceń bezpośrednio po wizycie.

  System wspomaga również przebieg programu poprawy dostępności i efektywności leczenia poza szpitalnego dla pacjentów z rana przewlekłymi.

  Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej specjaliści mogą wykonywać zdjęcia ran wraz z ich opisem, co znacznie ułatwia sposób leczenia i jest wygodne dla pacjenta. Każdy pacjent ma swoją kartę choroby, która dostępna jest dla różnych specjalistów w obrębie jednostki medycznej- nie potrzebna jest dokumentacja papierowa, wszystko można sprawnie przesyłać w formie elektronicznej.

  Portal ma szerokie horyzonty rozwoju aby usprawnić służbę zdrowia oraz sposób pracy jednostek medycznych.

  Rozwiązania

  home-ico4
  Wyzwania
  • Ułatwienie pracownikom placówek medycznych wykonywanie fotografii ran, zastępując zwykłe aparaty na rzecz aplikacji mobilnej na smartphonie
  • Stworzenie centralnego miejsca pozwalającego na zarządzanie pacjentami i ich ranami, które podlegają leczeniu
  • Ograniczenie ilości tworzonych dokumentów i dążenie do jak największego stopnia automatyzacji całego procesu obmiarowania rany
  ico-bulb
  Rozwiązania
  • Aplikacja mobilna pozwalająca na wymianę danych medycznych i zdalne konsultacje specjalistów w zakresie monitorowania procesu leczenia metodami obrazowania medycznego
  • Aplikacja webowa pozwalająca na komunikację i zarządzanie danymi zbieranymi i wymienianymi pomiędzy ośrodkami realizującymi leczenie, a ośrodkami specjalistycznymi realizującymi e-konsultacje
  • Wprowadzenie trybu obsługi aplikacji offline w celu zapewnienia możliwości pracy pracowników w budynkach o ograniczonym zasięgu internetu czy sieci wewnętrznej
  ico-star
  Korzyści
  • Usprawnienie pracy oraz odciążenie pracowników służb medycznych- lekarzy i pielęgniarek
  • Możliwość samodzielnego wykonania zdjęcia rany bez konieczności wizyty w placówce medycznej
  • System informatyczny zgodny z programem poprawy dostępności i efektywności leczenia poza szpitalnego dla pacjentów z ranami przewlekłymi

  Projekt w liczbach

  ico-time
  0
  godzin pracy
  home-ico4
  0
  użyte technologie
  1
  0
  zaangażowanych osób
  ico-keyboard
  0
  tys. linii kodu

  Opinie naszych klientów

  Marcin Ludyga
  CEO Procesownia
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć