fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Laviro

  Kupony promocyjne do wielu renomowanych partnerów w jednej aplikacji iOS i Android
  O realizacji

   

  Laviro to aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników systemów operacyjnych iOS i Android zawierająca ofertę kuponów umożliwiających zakupy u wielu renomowanych partnerów z całej Polski w obniżonych cenach - zarówno online, jak i stacjonarnie. Dostęp do kuponów umożliwiany jest użytkownikom w aplikacji mobilnej po wykupieniu abonamentu. Wykupiony abonament jest ważny do końca bieżącego roku, a jego cena jest dynamicznie ustalana w zależności od liczby dni, które pozostały do końca bieżącego roku. Nie zapomniano również o młodzieży i studentach, dla których jest przewidziana specjalna zniżka na wspomniane abonamenty.

  Kupony pogrupowane w kategoriach są możliwe do przeglądania w formie standardowej listy lub za pomocą mapy, a wybierając konkretnego partnera użytkownik otrzymuje poza dostępnymi zniżkami również pełny zbiór informacji o możliwości kontaktu i dojazdu.

  Funkcjonalnościami Laviro wyróżniającymi tą aplikację na tle konkurencji jest możliwość wymiany kuponów na inne, jeśli nam nie odpowiadają. Mamy możliwość dokonania tego za pomocą giełdy kuponów lub czatowania z innymi użytkownikami. To przełomowe funkcjonalności w tym segmencie aplikacji, ponieważ użytkownik ma kontrolę nad tym, jakie posiada kupony i może je dopasować do swoich potrzeb oraz zainteresowań, a skończona pula zniżek jest w pełni wykorzystywana przez społeczność.

  Technologie

  Flutter

  wsparcie na platformach

  Zobacz aplikację na Google Play lub App Store

  Giełda kuponów

  Giełda kuponów polega na wymianie posiadanych kuponów przez użytkownika z kuponami z dodatkowej listy oferowanej przez Laviro. Wymiana działa w systemie 1:1, czyli jeden kupon za jeden kupon. Lista kuponów jest raz na jakiś czas aktualizowana, co zachęca użytkownika do regularnego sprawdzania, co Laviro ma do zaproponowania w ramach wymiany.

  Wymiana z innymi użytkownikami

  Wymiana za pomocą czatowania polega na tym, że użytkownicy w ramach całej aplikacji ogłaszają, jakie kupony posiadają i na jakie chcieliby je wymienić. Wtedy inny użytkownik może odpowiedzieć na tą wiadomość i w ramach negocjacji wymienić swoje kupony w dowolnej ilości. Dzięki temu buduje się społeczność w ramach aplikacji i angażuje użytkowników w korzystanie z niej.

  Laviro POS dla biznesu

  Aplikacja dla konsumentów to nie wszystko. Aby Laviro mogło w pełni spełniać ich oczekiwania potrzebna jest również aplikacja do rozliczania zniżek w punktach partnerów lub sklepach internetowych. Do tego celu zrealizowaliśmy aplikację Laviro POS, której zadaniem jest skanowanie kodów kuponów z aplikacji Laviro dla konsumentów i zamianę ich na atrakcyjne zniżki.

  Projekt w liczbach

  ico-time
  0
  godzin pracy
  home-ico4
  0
  użyte technologie
  1
  0
  zaangażowanych osób
  ico-keyboard
  0
  tys. linii kodu

  Efekt końcowy

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć