fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Ewidencja ofert

  Ewidencja ofert- system służący do wewnętrznej ewidencji ofert składanych poprzez przetargi
  Technologie

  .Net
  SQL Server
  VueJs

  wsparcie na platformach

   

  Zakres prac

  Zastąpienie funkcjonującego programu nowym rozwiązaniem uwzględniając potrzeby i wskazówki pracowników na różnych poziomach dostępności i decyzyjności.

  Integracja systemu z międzynarodowym silnikiem bazodanowym.

  Wnikliwa analiza budowy zastępowanego narzędzia w celu przeprowadzenia skutecznej migracji danych do nowego rozwiązania.

  System wsparcia podejmowania decyzji w oparciu o rozbudowany moduł analizy trendów i anomalii.

  System do wewnętrznej ewidencji ofert składanych w przetargach, wdrożony dla wewnętrznego działu firmy. Pozwala on na maksymalne zoptymalizowanie pracy biura dzięki kompleksowemu modułowi raportowania.

  Ewidencja ofert pozwala na zebranie wszelkich niezbędnych informacji w jednym miejscu, dołączanie plików oraz budżetowanie poszczególnych projektów. System pozwala na tworzenie różnego rodzaju raportów- miesięcznych, kwartalnych, rocznych, dzięki czemu kadra zarządzająca jest na bieżąco.

  Rozwiązania

  home-ico4
  Wyzwania
  • Zastąpienie funkcjonującego programu nowym rozwiązaniem uwzględniając potrzeby i wskazówki pracowników na różnych poziomach dostępności oraz decyzyjności
  • Przekonanie części zespołu do nowego rozwiązania i pokonanie przyzwyczajeń związanych z obsługą zastępowanego programu
  • Migracja danych z kilku lat wstecz do nowego systemu oraz integracja systemu z międzynarodowym korporacyjnym silnikiem bazodanowym
  ico-bulb
  Rozwiązania
  • Wnikliwa analiza budowy zastępowanego narzędzia w celu przeprowadzenia skutecznej migracji danych do nowego rozwiązania
  • Aplikacja webowa z rozbudowaną polityką dostępu związaną z podejmowaniem decyzji na poszczególnych etapach składania oferty
  • UI zbudowany w oparciu o UX pracowników w celu maksymalizacji wykorzystania przestrzeni roboczej monitorów, z zachowaniem dostępu do pracy na dużej ilości danych na jednym ekranie
  ico-star
  Korzyści
  • Oszczędność czasu dla rutynowych czynności podczas procesu ewidencji składanych ofert
  • Zaangażowanie pracowników w proces optymalizacji codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju rozwiązania i elastyczność do zmian zachodzących w ładzie korporacyjnym
  Wiktor Sobczyk

  Chcesz zrealizować podobny projekt?

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Projekt w liczbach

  ico-time
  0
  godzin pracy
  home-ico4
  0
  użyte technologie
  1
  0
  zaangażowanych osób
  ico-keyboard
  0
  tys. linii kodu

  Opinie naszych klientów

  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć