fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Tworzenie aplikacji Poznań

  Tworzenie aplikacji Poznań
  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Proces tworzenia aplikacji mobilnej

  ico-write
  Analiza
  ico-analysis
  Prototypowanie
  home-ico2
  Projekt
  ico-dev
  Wytworzenie aplikacji
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wydanie
  benefit-2
  Wsparcie

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Tworzenie aplikacji Poznań

   Dobrze zaprojektowana, przemyślana i w pełni funkcjonalna aplikacja stanowi dziś klucz do sukcesu każdej, nawet najmniejszej firmy. Warto w związku z tym wybrać sprawdzające się na europejskim rynku technologie. Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji, Poznań jest na bardzo dobrej pozycji. IT-Solve zapewnia bowiem dostęp do użytecznych, a zarazem estetycznych rozwiązań popularnych na całym świecie. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie.
   CZYTAJ WIĘCEJ

   Tworzenie aplikacji Poznań – wspierane technologie

   Stawiamy na wszechstronność. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować realizację każdego zlecenia w Poznaniu. Dlatego nie ograniczamy się i nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Już teraz z przyjemnością wykonamy oprogramowanie na dowolną platformę i przy użyciu najdogodniejszej technologii. W kwestii takiej, jak tworzenie aplikacji internetowych, Poznań może liczyć na realizację projektów przy użyciu:
   • Amazon Web Service,
   • ASP.net,
   • Microsoft Azure.
   • Microsoft.net,
   • MongoDB,
   • PostgreSQL,
   • Redis,
   • SignalR,
   • SQL Server,
   • Vue.js.
   Oprócz tego oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych. Poznań należy do miast, w których istnieje na nie duże zapotrzebowanie. Wobec tego proponujemy kilka popularnych rozwiązań:
   • Firebase,
   • Flutter,
   • Kotlin,
   • NativeScript,
   • Progressive Web App (PWA),
   • Swift.
   Każda z wymienionych technologii ma swoje wady i zalety, a wybór konkretnej podyktowany jest efektem, jaki zamierza się osiągnąć. Z przyjemnością podpowiemy, która z nich najlepiej sprawdzi się do projektowania aplikacji w Poznaniu.

   Na czym polega tworzenie aplikacji internetowych Poznań?

   Sam początek współpracy to przede wszystkim analiza potrzeb klienta. Dowiadujemy się niezbędnych informacji o branży oraz strategii wejścia na rynek. Na tej podstawie planujemy dalsze tworzenie aplikacji internetowych w Poznaniu. Droga za każdym razem może skierować nas na zupełnie inne strony. Niezmienne pozostają przyświecające nam idee, czyli bezpieczeństwo danych, optymalizacja oraz integracja systemowa. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim oprogramowanie, które wyróżnia się szybkością działania i możliwością jego dalszego działania, a także niepowtarzalnym designem. Dzięki temu osoby odwiedzające witrynę mają pewność, że firma spełni ich oczekiwania pod względem profesjonalizmu. Pod pojęciem tworzenia rozumiemy nie tylko projektowanie od zera, ale również udoskonalanie istniejącego już produktu. Z przyjemnością zmodernizujemy dowolne aplikacje w Poznaniu, które nie spełniają już oczekiwań. Nasz zespół podniesie je do współczesnych standardów przy zachowaniu tych funkcjonalności, które wciąż dobrze działają.

   Jak przebiega tworzenie aplikacji mobilnych Poznań?

   Podobnie jak w przypadku aplikacji webowych, również tutaj zaczynamy współprace od szczegółowych analiz. Siłą rzeczy proponujemy jednak inne rozwiązania. Tworzenie aplikacji mobilnych w Poznaniu przechodzi następnie w fazę prototypowania i testowania na urządzeniach przenośnych. To pomaga skrystalizować koncepcję oraz uniknąć błędów wynikających np. z wykluczających się funkcjonalności. Po zakończeniu pracy produkt jest gotowy do opublikowania na App Store oraz Google Play. Można go też pobrać bezpośrednio ze strony klienta. Oczywiście służymy nieustannym wsparciem technicznym po wydaniu aplikacji, co pomaga jej utrzymać się na rynku pomimo dynamicznych zmian w branży technologicznej. Warto w tym miejscu dodać, że zaprojektujemy i wykonamy programy mobilne na wszystkie popularne platformy, takie jak iOS i Android. Ponadto dysponujemy wiedzą na temat tworzenia wieloplatformowych aplikacji.

   Aplikacje Poznań – rozwiązania dostosowane do potrzeb

   Dzięki wszechstronnej wiedzy oraz ciągle rozwijanym umiejętnościom realizujemy wszelkie projekty. Tworzenie aplikacji internetowych w Poznaniu odbywa się od samych podstaw aż do finalizacji będącej oddaniem gotowego oprogramowania w ręce klienta. Na tym jednak nie musi kończyć się współpraca. Nasz zespół jest przygotowany do wsparcia również po wprowadzeniu produktu na rynek. Usługa opiera się na udoskonalaniu lub modyfikacji konkretnych elementów w miarę pojawiania się kolejnych potrzeb, lub rozwiązywaniu problemów wynikających np. z wprowadzeniem nowej funkcjonalności. Do tego dochodzą profesjonalne warsztaty Discovery, które służą ulepszaniu produktu bądź optymalizacji procesów w Poznaniu. Poza tym specjalizujemy się w obszarach QA i testowania, Product Designu, a nawet Outsourcingu pracowników IT. Tego oczekują od nas klienci obok standardowego tworzenia aplikacji w Poznaniu. Nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie dedykowanych danej branży usług.

   Poznań – dostęp do najlepszych twórców aplikacji w regionie

   Praktycznie każdego dnia przykładamy się do powstania nowoczesnego oprogramowania wyróżniającego się funkcjonalnością i intuicyjnością. Potrafimy nie tylko dostosować się do oczekiwań klientów, ale też zaproponować wykorzystanie konkretnych technologii. Poznań i jego okolice są więc centrum nowoczesnych aplikacji, które eksportujemy aż do 15 krajów – a ta lista nie jest zamknięta. Mieliśmy już okazję tworzyć aplikacje w Poznaniu, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Portugalii i wielu innych miejscach. Z każdej współpracy wynieśliśmy cenne doświadczenie. To wszystko oznacza, że możemy podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania. Tam, gdzie inni pozostają bezradni, my zajmujemy się innowacyjnym tworzeniem aplikacji mobilnych w Poznaniu. Potwierdzeniem tych słów są zarówno nasi dotychczasowi klienci, jak i przyznane nam certyfikacje (m.in. MCSD Microsoft Solutions Developer, MTA Microsoft Technology Associate, REQB Requirements Engineering Qualification Board czy ISTQB Certified Tester). W kwestii takiej, jak aplikacje, Poznań ma dostęp do naszej profesjonalnej oferty bez żadnych ograniczeń. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z ekspertem IT-Solve, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach współpracy. Rozmowa telefoniczna lub mailowa to doskonała okazja do znalezienia rozwiązań, które z pewnością Cię usatysfakcjonują.