fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.








  Tworzenie aplikacji internetowych Katowice

  Damy życie Twoim pomysłom dzięki naszemu doświadczeniu w kompleksowym tworzeniu oprogramowania dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw w Katowicach i okolicach.

  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level

  Jak tworzymy aplikacje internetowe?

  ico-analysis
  Analiza
  home-ico2
  Szkic projektowy
  ico-dev
  Rozwój oprogramowania
  ico-check
  Testowanie
  launch
  Wdrożenie
  benefit-2
  Wsparcie
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!








   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć
   Kompleksowe programowanie aplikacji Katowice i sąsiadujące miejscowości

   Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji Katowice stanowią obszar, w ramach którego usługa ta należy do najczęściej realizowanych przez naszą firmę. W tym zakresie współpracujemy przede wszystkim ze średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Zależnie od Twoich potrzeb możemy zaproponować Ci nie tylko samo zaimplementowanie oprogramowania opartego na przedstawionej nam przez Ciebie specyfikacji, ale również pełny udział przy formułowaniu wymagań projektu dopiero powstającego. Jeśli zatem Katowice są Twoim bazowym obszarem działania, zgłoś się do nas na dowolnym etapie przedsięwzięcia, nawet wtedy, gdy posiadasz jedynie prowizoryczny zarys tego, co finalnie chcesz osiągnąć. Wspólnie zadbamy o wszelkie szczegóły.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Dodatkowo warto wspomnieć, że możesz zwrócić się do nas również wtedy, kiedy Twoje potrzeby wykraczają poza stricte pisanie programów Katowice są bowiem miastem, w którym udzielamy naszym klientom wsparcia także w ramach fachowego doradztwa czy usług związanych z integracją. Dzięki temu większość pracy wynikającej z wdrażania określonego przedsięwzięcia możesz powierzyć własnemu zespołowi, a do nas zgłosić się po pomoc w sprawach wyłącznie najbardziej skomplikowanych lub wykraczających poza jego kompetencje. Dobrym przykładem może być sytuacja, w której masz już gotowy produkt, ale chciałbyś dysponować w ramach niego integracją z ERP, API lub z jakimś zewnętrznym urządzeniem. W takich sytuacjach także jesteśmy do Twojej dyspozycji.

   Ponadto oferujemy Ci też możliwość współpracy w zakresie rozwoju oraz utrzymywania aplikacji już istniejących, bez względu na to, czy powstały one przy naszym udziale, czy nie. Jeżeli chodzi o Katowice niejednokrotnie pomogliśmy firmom z tego miasta w odszukaniu wielu nowych zastosowań dla ich rozwiązań.

   Szczegółowo dopracowane aplikacje dedykowane Katowice – etapy współpracy

   Realizując usługi takie jak pisanie programów Katowice obejmujemy silnie zoptymalizowanym sposobem kooperacji z klientami gwarantującym maksymalną jej efektywność. Proces ten przebiega w czterech opisanych poniżej krokach:

   1. Analiza biznesowa mająca na celu zidentyfikowanie Twoich potrzeb oraz wytyczenie konkretnych targetów.

   2. Warsztaty Produktowe Discovery – ulepszanie pierwotnej koncepcji, rozplanowywanie pracy oraz liczne dodatkowe czynności poprzedzające właściwe tworzenie aplikacji Katowice są miastem, w ramach którego warsztaty te mogą odbyć się w dowolnej wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

   3. Tworzenie oprogramowania podzielone na pomniejsze etapy, na koniec których możesz zweryfikować bieżące efekty pracy.

   4. Faza utrzymania i dalszego rozwoju programu – usługa opcjonalna.

   Na koniec warto zaznaczyć, że jeżeli chodzi o aplikacje dedykowane Katowice są miejscowością, w której działa wielu z naszych klientów. Do chwili obecnej mieliśmy okazję realizować dla nich projekty o bardzo różnym stopniu skomplikowania, dlatego możesz być pewny uzyskania solidnego produktu bez względu na jego skalę. Dodatkowo trzeba także wspomnieć, że jeśli interesuje Cię programowanie aplikacji Katowice nie są jedynym obsługiwanym przez nas obszarem. Możesz się do nas zgłosić zatem niezależnie od tego, z której części Polski jesteś.