fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  Aplikacje Wrocław – tworzenie

  Czego potrzebujesz?

  Wspierane technologie

  Certyfikacje
  Jakość poparta certyfikatem daje najwyższą wartość
  programowanie
  • MCSD Microsoft Solutions Developer 70-487, 70-486
  • Web Applications
  • MCTP 70-480 Microsoft Specialist
  • MCTP 70-40 Microsoft Certified Technology Professional
  • MTA Microsoft Technology Associate
  baza danych
  • MCSE Microsoft Solution Expert
  • Business Intelligence
  • MCSA 70-446 Microsoft Solution Associate
  • MTA Microsoft Technology Associate
  • Performance Tuning and Optimizing SQL Databases 2017
  analiza wymagań
  • REQB Requirements Engineering Qualification Board
  • Certified Professional for Requirements Engineering
  • REQB Foundation Level
  • Prince2 Foundation
  • ITIL Foundation
  testowanie
  • ISTQB Certified Tester
  • ISTQB Foundation Level
  Wiktor Sobczyk

  Jak mogę Ci pomóc?

  Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!

  Nie masz jeszcze pomysłu?
  Wspólnie wyklarujmy Twoją wizję!

  Profesjonalizm i doświadczenie
  Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę
  ITIL 4 Foundation

  Prince 2 Foundation

  Prince 2 Practitioner

  Agile PM Foundation

  Agile PM Practitioner

  Agile BA Foundation

  Agile BA Practitioner

  IPMA lev. D

  Opinie naszych klientów

  Emil Żak
  CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
  Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
  Marcin Starczewski
  Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
  Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
  Marcin Ludyga
  Prezes
  Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
  Maciej Kowalczyk
  Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
  Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
  Bartosz Dowojna
  Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
  Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
  Jakub Wójtowicz
  Account Manager w Brand Backup
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
  Kamil Chełstowski
  Członek zarządu w Synnetra
  Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
  Rafał Krakowski
  Dyrektor ds. realizacji
  IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
  Artur Ochman
  Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
  Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć

   Każda nowoczesna firma wykorzystuje wszelkie szanse, aby dotrzeć do klientów oraz usprawnić pracę swojego zespołu. Jednym z uznanych sposobów na zwiększenie efektywności całego przedsiębiorstwa jest tworzenie aplikacji. Wrocław to miasto, w którym wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z możliwości, jakie niesie ze sobą intuicyjne i atrakcyjne dla użytkowników czy potencjalnych klientów oprogramowanie. W ramach świadczonych przez nas usług możemy przygotować atrakcyjny projekt internetowej aplikacji.

   CZYTAJ WIĘCEJ

   Aplikacje dedykowane Wrocław dla najpopularniejszych systemów operacyjnych

   Nasi wykwalifikowani specjaliści doskonale znają wszystkie systemy operacyjne dla każdego urządzenia. To właśnie dlatego możemy przygotować funkcjonalne oprogramowanie dla iOS, Androida i wielu innych systemów mobilnych. Nieobce nam są również desktopowe aplikacje internetowe. Wrocław pod tym względem jest bardzo zróżnicowany – jak każda duża aglomeracja miejska – dlatego średnie i duże przedsiębiorstwa decydują się na wieloplatformowe rozwiązania. Możemy je stworzyć bez żadnych problemów przy użyciu najnowszych technologii, dzięki którym wyróżniają się szybkością oraz niezawodnością na dowolnym systemie operacyjnym.

   Pisanie programów Wrocław na indywidualne zamówienie

   Na samym początku współpracy przeprowadzamy warsztaty. Ich celem jest pozyskanie informacji o potrzebach twojego przedsiębiorstwa oraz wypracowanie wstępnej wizji aplikacji. Można więc w skrócie powiedzieć, że naszą główną zaletą jest indywidualne programowanie aplikacji. Wrocław należy do miast, w których oczekuje się od software house'ów jak najlepsze dostosowanie do potrzeb danej firmy. Nasz tryb pracy gwarantuje spełnienie wszelkich oczekiwań w tym zakresie. Oczywiście służymy naszym wieloletnim doświadczeniem przy opracowywaniu aplikacji. Mieliśmy już okazję współpracować z przedsiębiorstwami działającymi w wielu branżach, dzięki czemu mamy dobre rozeznanie w rynku. To jeden z warunków niezbędnych do tego, aby stworzyć przyjazne dla użytkowników aplikacje mobilne Wrocław z pewnością skorzysta z oferowanych przez nas rozwiązaniach szytych na miarę.

   Tworzenie aplikacji Wrocław – wspierane technologie

   Niemożliwe byłoby spełnienie oczekiwań naszych klientów, gdyby nie szerokie kompetencje naszego zespołu. Posiadamy doświadczenie w niemal każdej popularnej technologii wykorzystywanej przez światowych liderów. Współpraca z nami jest więc gwarancją otrzymania aplikacji dostosowanej do najlepszych światowych norm. Wśród technologii, na których opieramy funkcjonowanie programów, znajduje się m.in.: – Flutter, – ASP.net, – Microsoft.net, – Amazon Web Services, – Swift, – Redis, – SignalR, – SQL Server oraz wiele innych. W praktyce nie ma takiej technologii, której nie moglibyśmy wykorzystać. Aktualizujemy naszą wiedzę nieustannie, co daje pewność korzystania z najnowszych światowych trendów niemal natychmiast po tym, jak tylko staną się popularne. W efekcie współpracujące z nami przedsiębiorstwa mogą być nawet pionierami na rodzimym rynku. Niemniej możemy doprowadzić do perfekcji standardowe aplikacje internetowe Wrocław ma więc ułatwiony dostęp do projektów na światowym poziomie.

   Aplikacje mobilne Wrocław – koszt wykonania

   Stawiamy w tej kwestii na transparentność. Nasi klienci zawsze są informowani o kosztach na samym początku współpracy. A wycena różni się w zależności od tego, czego potrzebuje dana firma. To najlepszy sposób na otrzymanie aplikacji w korzystnej cenie. Warto również wiedzieć, że nasze stawki wyróżniają się na tle konkurencji. Zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Jeśli interesują Cię aplikacje dedykowane Wrocław jest dobrym miejscem, aby znaleźć profesjonalnych wykonawców. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, aby dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach oraz ustalić szczegóły współpracy. Podczas rozmowy doradzimy też najkorzystniejsze z twojego punktu widzenia projekty. Wrocław to miasto, w którym ceni się tak indywidualne podejście, dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę.